تحلیل ارز دیجیتالتحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

تحلیل اتریوم و بررسی روند قیمت، امروز ۷ فوریه

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس، اتریوم در این لحظه نسبت به ۲۴ ساعت گذشته  0.45 درصد افزایش یافته و در زمان نگارش این مطلب، قیمت اتریوم به ۱,۶۳۵ دلار رسیده‌است.

پادکست تحلیل اتریوم

در ادامه می‌توانید بررسی روند و تحلیل اتریوم را ملاحظه کنید:

بررسی روند اتریوم

تحلیل اتریوم با بررسی تغییرات تکنیکال

اتریوم برای اینکه بتواند اولین سطح مقاومت اصلی (R1) را در ۱,۶۴۷ دلار و حداکثر قیمت روز دوشنبه یعنی ۱,۶۵۸ دلار را هدف قرار دهد، باید از سقوط به زیر سطح  1,626 دلاری جلوگیری کند. بازگشت به سطح ۱,۶۵۰ دلار نشانه یک جلسه معاملاتی صعودی است. با این حال، به‌روزرسانی‌های هارد فورک شانگهای باید از این روند صعودی پشتیبانی کند. در صورت افزایش طولانی مدت اتریوم، گاوها احتمالا دومین سطح مقاومت اصلی (R2) را در ۱,۶۷۹ دلار و مقاومت بعدی را در ۱,۷۰۰ دلار هدف قرار خواهند داد.

تحلیل قیمت اتریوم در سناریوی نزولی

در سناریوی نزولی، سقوط از محور یاد شده، اولین سطح حمایت اصلی (S1) را با قیمت ۱,۵۹۴ دلار وارد بازی خواهد کرد. اتریوم برای پایان دادن به سناریوی نزولی باید از سقوط به زیر ۱,۵۸۰ دلار جلوگیری کند، به این منظور در دومین سطح حمایت اصلی (S2) یعنی ۱,۵۷۳ دلار روند نزولی باید متوقف شود در غیر اینصورت احتمال سقوط تا سطح حمایت اصلی سوم (S3) در ۱,۵۲۰ دلار وجود دارد.

تحلیل تکنیکال اتریوم

میانگین‌های متحرک نمایی و نمودار کندل استیک ۴ ساعته‌ای که در زیر ارائه شده، یک سیگنال صعودی ارائه داد. اتریوم بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه که در حال حاضر ۱,۶۳۳ دلار است، قرار دارد. میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه از میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه فاصله گرفت و میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه به سمت میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه گسترش یافت که این موارد سیگنال‌های صعودی را ارائه کرد.

اگر اتریوم بتواند بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه یعنی ۱,۶۳۳ دلار باقی بماند، این امر از عبور این رمزارز از اولین سطح مقاومت (R1) یعنی ۱,۶۴۷ دلار و هدف قرار دادن دومین سطح مقاومت (R2) یعنی ۱,۶۷۹ دلار پشتیبانی می‌کند. با این حال، سقوط از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه باعث می‌شود خرس‌ها قیمت را به سمت میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه یعنی ۱,۶۰۴ دلار و اولین سطح حمایت اصلی (S1)  1,594 دلار هدایت کنند. سقوط از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه سیگنال‌های نزولی ارائه می‌دهد.  

تحلیل اتریوم با EMA

با توجه به اینکه روند کنونی اتریوم صعودی است و اینکه پیش‌بینی‌ها نیز سناریویی صعودی را ارائه می‌دهند، به نظر شما اتریوم به ۱,۷۰۰ دلار خواهد رسید؟

شما می‌توانید با مطالعه مطالب بخش تحلیل تکنیکال صرافی او‌ام‌پی فینکس از آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

الهه سیدان

من الهه سیدان هستم، فارغ‌التحصیل رشته حسابداری و دارای مدرک پیشرفته زبان انگلیسی. با توجه به رشته تحصیلم، به اقتصاد علاقه زیادی دارم و از سال ۹۲ در عرصه اقتصادی به‌عنوان خبرنگار مشغول به فعالیت بودم. بازار کریپتو به عنوان صنعتی نوپا به دلیل کارکردهای گسترده‌ و فرصت‌های مالی که در اختیار جوامع قرار می‌دهد، به تدریج توجه من را جلب کرد و باعث شد به این بازار جدید مالی علاقه‌مند شوم. در حال حاضر حدود ۵ سال است که محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم و امیدوارم بتوانم نقشی موثر در ارائه به موقع اطلاعات و اخبار این حوزه مالی به علاقه‌مندان دنیای ارز دیجیتال داشته‌باشم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا