ربات تریدر ارزهای دیجیتال در صرافی اوام‌پی‌فینکس

ساده‌ترین استراتژی برای کسب سود از نوسانات جزئی بازار

ساخت ربات
  • کاربرانی که سودکرده‌اند%49
  • ربات‌های ساخته‌شده17,709
  • سود کسب‌شده کاربران تا الان1,097,815,444
spot-grid-bot-for-crypto-exchangespot-grid-bot-for-crypto-exchangespot-grid-bot-for-crypto-exchangespot-grid-bot-for-crypto-exchange

مزایای ربات اسپات گرید

امکان معامله با کارمزد کمتر

فقط ۰.۱ درصد

کپی از ربات‌های برتر

امکان مشاهده سود ربات‌های ساخته‌شده توسط سایر کاربران و کپی از آن‌ها

بهترین استراتژی کسب سود در روند تردینگ رنج

معامله با جزئی‌ترین نوسان‌های قیمت

آموزش ساخت ربات اسپات گرید

ربات اسپات گرید یکی از برترین ربات‌هایی است که تا به امروز برای معامله در تریدینگ رنج‌ها ارائه شده و کاربرد ویژه‌ای در مدیریت ریسک دارد. استراتژی ربات گرید این است که به جای خرید یکجا، با پایین آمدن قیمت به صورت پله‌ای معامله خرید و با بالارفتن قیمت نیز به جای فروش یکجا، به صورت پله‌ای معامله فروش ثبت کند. با فعال‌سازی ربات اسپات گرید اوام‌پی‌فینکس می‌توانید بدون نیاز به آنلاین بودن، از جزئی‌ترین نوسان‌های قیمت به کسب سود بپردازید.

ساخت ربات اسپات گرید

مزایای ربات گرید بی‌نهایت

معامله با کارمزد کمتر

فقط ۰.۱ درصد

ساده‌ترین روش حفظ ارزش دارایی‌های اولیه

از طریق ثبت معاملات پله‌ای و مدیریت ریسک

بهترین استراتژی در بازار‌های صعودی

فرصتی برای سیو سود به موقع و جانماندن از موقعیت‌های معاملاتی

آموزش ساخت ربات گرید بی‌نهایت

ربات گرید بی‌نهایت به شما کمک می‌کند تا بتوانید در روند‌های صعودی در بهترین زمان سیو سود داشته باشید و ارزش دارایی‌ اولیه خود را حفظ کنید. با فعالسازی ربات گرید بی‌نهایت اوام‌پی‌فینکس می‌توانید در ارای درصد تغییرات مشخصی از قیمت، به طور خودکار و بدون نیاز به حضور در حساب کاربری، در سطوح پایین معامله خرید و در سطوح بالاتر نیز معامله فروش ثبت کنید.

ساخت ربات گرید بی‌نهایت

برترین ربات‌ها

جایگاه ربات
جایگاه ربات
جایگاه ربات

سوالات متداول

ربات اسپات گرید یک محدوده قیمتی مشخص را به تعدادی سطح تقسیم کرده و در آن محدوده، با پایین آمدن قیمت اقدام به ثبت سفارش‌های خرید و و با بالا رفتن قیمت نیز اقدام به ثبت سفارش فروش می‌کند. بیشترین بازدهی ربات اسپات گرید در بازارهای رنج اتفاق می‌افتد.

حداقل موجودی مورد نیاز به ازای هر گرید در بازار تومانی ۱۰۰ هزار تومان و حداقل مقدار موجودی مورد نیاز به ازای هر گرید در بازار تتری ۱۰ تتر است.

ربات گرید بی‌نهایت بر حفظ ارزش اولیه دارایی کاربر تمرکز داشته و در ازای درصد تغییرات مشخصی در قیمت، اقدام به ثبت سفارش‌های خرید یا فروش کرده تا از این طریق به موقع سیو سود کند و در اصلاحات قیمتی نیز به موقع معامله خرید ثبت کند. بیشترین بازدهی ربات گرید بی‌نهایت در بازارهای صعودی حاصل می‌شود.

حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری در ربات اینفینیتی گرید بر اساس مقدار درصد سود هر گرید تعیین می‌شود که در زمان ساخت ربات قابل مشاهده خواهد بود.

خیر. فعالسازی تمام ربات‌های ارز دیجیتال در صرافی او ام پی فینکس برای همه کاربران رایگان است.

۰.۱ درصد

در ربات گرید شخصی‌سازی تمام تنظیمات ربات توسط کاربر مشخص شده اما در ربات گرید خودکار بخشی از تنظیمات ربات توسط الگوریتم‌های هوش مصنوعی مشخص شده و کاربر تنها سرمایه اختصاص یافته به ربات را تعیین می‌کند.

اصلی‌ترین مزیت استفاده از ربات‌های معامله‌گر این است که تحت تاثیر احساسات انسانی نیستند و با درک پویایی که از بازار دارند، معاملات را بر اساس نوسان لحظه‌ای قیمت و بدون نیاز به حضور فرد در حساب کاربری مدیریت می‌کنند.

درصد سودی که کاربر در ازای سرمایه‌گذاری در یک سال، در صورت تداوم وضعیت موجود دریافت می‌کند.

اپلیکشین صرافی او ام پی فینکس