ربات اسپات گرید اوام‌پی‌فینکس

ساده‌ترین استراتژی برای کسب سود از نوسانات جزئی بازار

ساخت ربات اسپات گرید

فقط کافی است از ۲۰ الی ۳۱ شهریور اولین ربات گرید خود را با کارمزد صفر بسازید و ۱۰۰ هزار شیبا اینو جایزه بگیرید.

  • کاربرانی که سودکرده‌اند%45
  • ربات‌های ساخته‌شده1,259
  • سود کسب‌شده کاربران تا الان185,815,063
spot-grid-bot-for-crypto-exchangespot-grid-bot-for-crypto-exchangespot-grid-bot-for-crypto-exchangespot-grid-bot-for-crypto-exchange
responsive image

امکانات ربات اسپات گرید

امکان معامله با کارمزد کمتر

فقط ۰.۱ درصد

کپی از ربات‌های برتر و پرسود

امکان کپی از ربات‌های پرسود

استراتژی ساده و سریع

جهت استفاده در معاملات پله‌ای و کسب سود از نوسانات جزئی قیمت

برترین ربات‌ها

جایگاه ربات
APR ~ 920.19%
جایگاه ربات
APR ~ 856.69%
جایگاه ربات
APR ~ 492.15%

ربات اسپات گرید جزو برترین ربات‌هایی است که تا به امروز در بازارهای مالی ارائه‌شده و به عنوان یک دستیار معاملاتی به شما کمک می‌کند تا از نوسان‌های مقطعی در قیمت، به بهترین روش سود کسب کنید.
با ربات اسپات گرید اوام‌پی فینکس، می‌توانید با ساده‌ترین استراتژی از نوسانات جزئی بازار سود کسب کنید.

ساخت ربات اسپات گرید

سوالات متداول

ربات گرید نقطه‌ای یا ربات اسپات گرید که جزو بهترین ربات‌های ترید محسوب می‌شود، یک دستیار با استراتژی معاملاتی است که به دنبال کسب سود از نوسانات بازار از طریق موقعیت‌یابی سفارشات خرید و فروش است. در صورت افزایش قیمت، ربات سفارش‌ها را در قیمت تعیین‌شده به فروش می‌رساند و زمانی که قیمت کاهش پیدا کند، ربات سفارش‌های خرید را در قیمت تعیین شده انجام می‌‌دهد.

مزیت اصلی ربات اسپات گرید این است که تحت تاثیر احساسات انسانی نیست. این ربات با درک پویایی از بازار، معاملات را بر اساس نوسانات بازار مدیریت می‌کند و بهترین روش برای کسب سود از شکاف قیمتی در بازار است. فقط در نظر داشته باشید که زمان استفاده از این ربات در بازارهای رنج است.

به صورت کلی حداقل مقدار موجودی مورد نیاز برای فعال سازی ربات ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان است. همچنین حداقل مقدار موجودی مورد نیاز به ازای هر گرید در بازار تومانی ۱۰۰ هزار تومان و حداقل مقدار موجودی مورد نیاز به ازای هر گرید در بازار تتری ۱۰ تتر است .

ربات اسپات گرید در بازه‌های مشخص شده توسط شما (گرید) سفارش ثبت می‌کند. در صورتی که ربات سفارش گذار با توجه به قیمت جهانی رمزارز و استراتژی تعیین‌شده توسط شما سفارش ثبت می‌کند.

در صورتی که قیمت از بازه تعیین‌شده بالاتر رود، سفارشات در حالت خرید باقی خواهد ماند و در صورتی که قیمت از بازه تعیین‌شده پایین‌تر رود، سفارشات در حالت فروش باقی می‌ماند. در صورتی که قصد غیرفعال‌سازی ربات را داشتید، می‌توانید وارد پنل «ربات‌های من» شده و ربات مورد نظر را غیر فعال کنید.

خیر، این سرویس به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است و صرفا هزینه کارمزد معاملات ۰.۱% حجم هر معامله را پرداخت می‌کنید.

درصد سودی که در ازای سرمایه‌گذاری در یک سال، در صورت تداوم وضعیت موجود دریافت می‌کنید.