لونا کلاسیک (LUNC) Terra Classic

پایه بازار
undefinedلونا کلاسیک
تومان
تبدیل

قیمت لونا کلاسیک

قیمت لونا کلاسیک

لونا کلاسیک از زمان راه‌اندازی، رشد گسترده‌ای را در بازار ارزهای دیجیتال از خود نشان داده‌است. قیمت کوین ترا در آوریل 2022 به بالاترین حد تاریخی خود یعنی 119.18 دلار افزایش یافت، اما مدت زیادی دوام نیاورد. لونا کوین در سال 2022 سودهای زیادی به سرمایه‌گذاران اولیه خود ارائه داد اما بعد از مدتی با کاهش ارزش مواجه شد. درحال حاضر لونا کلاسیک در تلاش برای بازیابی موقعیت خود است.

قیمت لحظه‌ای لونا کلاسیک

طبق تحلیل ما، قیمت لونا کلاسیک در 10 سال آینده به رشد خود ادامه داده و تا پایان این دهه از مرز 5 دلار عبور خواهد کرد. لونا کلاسیک ممکن است به جایگاهی که قبلا داشت نرسد، اما به دلیل حمایت قوی جامعه، احتمال بهبود عملکرد آن وجود دارد.

خرید لونا کلاسیک

خرید لونا کلاسیک

همانطور که می‌دانید رمزارزها جزو دارایی‌های پرریسک محسوب می‌شوند و برای خرید آن‌ها باید اطلاعات مناسبی از شرایط بازار داشت. در همین زمینه، داشتن اطلاعات کافی درباره شاخص‌های اقتصادی تاثیرگذار بر بازار کریپتو و به‌ویژه لونا کلاسیک، استفاده به موقع و درست از تحلیل‌های تکنیکال و فاندامنتال و همچنین توجه به سیگنال‌های خبری بسیار اهمیت دارد.

خرید ارز لونا کلاسیک در او ام پی فینکس

چنانچه قصد خرید لونا کلاسیک را در صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس دارید، در گام نخست باید در وبسایت یا اپلیکیشن موبایل او ام پی فینکس، فرایند ثبت‌نام و احراز هویت را تکمیل کنید. پس از اینکه اطلاعات وارد شده توسط کارشناسان بررسی و تایید شد، می‌توانید برای مشاهده قیمت ارزهای دیجیتال و خرید رمزارز لونا کلاسیک اقدام کنید.

برای خرید لونا کلاسیک کیف پول حساب کاربری خود را با اتصال به درگاه بانکی و پرداخت وجه شارژ کنید. راه دیگر این است که به کیف پول خود ارز دیجیتال ارسال کرده و از این مسیر برای خرید لوناکلاسیک اقدام کنید. در مجموع، خرید رمزارز لونا کلاسیک در او ام پی فینکس با دو روش معامله سریع و معامله در بازارها صورت می‌گیرد.

در  روش نخست، پس از ورود به سایت یا اپلیکیشن، وارد صفحه داشبورد شده و  معامله سریع را انتخاب کنید. در این بخش می‌توانید ابتدا ارزی که قرار است برای پرداخت استفاده کنید، انتخاب کرده و  سپس لونا کلاسیک را را در قسمت خرید وارد کنید.

در روش دوم، یعنی معامله در بازارها، فرآیند خرید به صورت دقیق‌تر صورت می‌پذیرد زیرا در این روش با توجه به نمودار قیمت لحظه‌ای لونا کلاسیک و ابزارهای معاملاتی مختلف اقدام به خرید می‌کنید. برای معامله در بازارها، به صفحه «معامله» این رمزارز در لیست بازارها رجوع کنید. از این مسیر می‌توانید از چهار روش خرید خود را تکمیل کنید. سفارش بازار (Market)، سفارش محدود (Limit)، سفارش با حد ضرر (Stop Limit) و سفارش حد ضرر با قیمت بازار (Stop Market).

فروش لونا کلاسیک

فرآیند فروش لونا کلاسیک نیز مانند خرید آن صورت می‌گیرد. برای فروش لونا، ابتدا وارد صفحه معامله سریع در داشبورد شوید و برای دریافت وجه خود تتر یا تومان را انتخاب کرده و در قسمت، پرداخت ارز دیجیتال لونا کلاسیک را وارد ‌کنید. در گام بعدی مقدار مورد نظر خود برای فروش را انتخاب کرده و روی گزینه «تبدیل» کلیک کنید، به این ترتیب فروش لونا کلاسیک با قیمت لحظه‌ای صورت خواهد پذیرفت.

همانطور که در بخش خرید اشاره شد، برای فروش این رمزارز علاوه بر ورود به بخش معامله سریع، می‌توانید با مراجعه به بخش معاملات بازار او ام پی فینکس فروش خود را از طریق ثبت سفارش تکمیل کنید.

کیف پول ارز لونا کلاسیک

اگر به‌دنبال بهترین راه برای ذخیره لوناکلاسیک هستید، پیشنهاد می‌کنیم که از یک کیف‌پول رمزارزی به این منظور استفاده کنید. است. دو نوع کیف پول سخت‌افزاری (سرد) و نرم‌افزاری (گرم) برای ذخیره این رمزارز در اختیار سرمایه‌گذاران قرار دارد. «لجر نانو ایکس»، «ترزور» و «کیپ کی» از جمله کیف پول‌های سردی هستند که می‌توان لونا کلاسیک را در آن ذخیره کرد و همچنین «کوینومی» و «اتمیک» در دسته کیف‌ول‌های گرم هستند. جدای از این موارد، کیف پول «ترا استیشن» بهترین کیف پول نرم‌افزاری برای ذخیره لونا است که توسط تیم ترا برای کاربران ساخته شده و از ویژگی‌های منحصربه‌فرد بسیاری برخوردار است. این کیف پول اطلاعاتی مانند عرضه بازار، قیمت فعلی بازار و نرخ بهره فعلی را نشان می‌دهد. بنابراین، می‌توانید کوین‌های خود را به طور مستقیم در این کیف‌پول استیک کرده و درآمدزایی داشته‌باشید.

ارز لونا کلاسیک چیست؟

لونا کلاسیک چیست

لونا کلاسیک (LUNC) توکن قدیمی و اصلی اکوسیستم ترا لونا (Terra Luna) است. بعد از فروپاشی UST/Luna و با تصویب طرح بازیابی و احیای شبکه ترا، فورک شبکه اجرایی شد و توکن زنجیره قدیمی ترا، لونا کلاسیک (LUNC) نام گرفت. این آلتکوین معروف به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارد، سرمایه‌گذاران زیادی را به خود جذب کرده‌است.

وایت پیپر ارز لونا کلاسیک

وایت پیپر لونا کلاسیک را می‌توانید در وبسایت رسمی این ارز دیجیتال به آدرس (https://docs.terra.money/) مطالعه کنید  که در آن درباره موضوعاتی مانند پروتکل، مکانیسم‌های سوزانده شدن، نقش جامعه لونا کلاسیک و بسیاری موارد دیگر اشاره شده‌است.

آینده ارز لونا کلاسیک

اگر بخواهید سرمایه‌گذار طولانی مدت در این رمزارز باشید، بدون شک لونا کلاسیک پتانسیل بالایی برای رشد دارد. طبق پیش‌بینی قیمت این رمزارز، لونا کلاسیک می‌تواند تا سال 2023 به حداکثر سطح قیمت 0.00076 دلار برسد. با این حال، میانگین قیمت لونا حدود 0.00048 دلار است.

تیم توسعه دهنده پروژه لونا کلاسیک

ادوارد کیم و توبیاس زارادار اندرسون، دو توسعه‌دهنده اصلی شبکه ترا کلاسیک و توکن بومی آن لونا کلاسیک هستند.

سوالات متداول

دنیل شین (Daniel Shin) و دو کوان (Do Kwon) بنیانگذاران ارز دیجیتال لونا پس از سقوط قیمت آن، رمز ارز لونا کلاسیک را به بازار معرفی کردند.

ارز لونا کلاسیک در 28 ماه می 2022 به بازار معرفی شد.

خرید لونا کلاسیک از طریق صرافی او ام پی فینکس پس از ثبت نام و احراز هویت به آسانی امکان پذیر خواهد بود.