آلیس (ALICE) MyNeighborAlice

پایه بازار
undefinedآلیس
تومان
تبدیل

قیمت ارز آلیس

ارز دیجیتال آلیس چیست؟

همسایه من آلیس (My Neighbor Alice / ALICE)، یک بازی کامپیوتری بلاک چینی است که به کاربران اجازه جمع‌آوری توکن‌های غیرمثلی (NFT) و مالکیت و مدیریت آن‌ها را می‌دهد.

هدف اصلی این پروژه جذب سرمایه‌گذاران رمزارزها، علاقه‌مندان به فناوری بلاک چین و حوزه بازی‌ها است. از این رو، خرید آلیس در اکثر صرافی‌های ارز دیجیتال امکان‌پذیر است.

بازی همسایه من آلیس با عناصری مختلف از حوزه امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای (Decentralized Finance / DeFi) ترکیب شده است که این پروژه‌ را در مسیر پذیرش گسترده رمزارزها و توکن کاربردی خود، ارز دیجیتال آلیس (ALICE)، قرار داده است.

اَنتلِر اینتراکتیو (Antler Interactive) استودیو بازی خالق آلیس به مدیرعاملی آنا نورِویک بوده که از بازی‌هایی چون اَنیمال کراسینگ (Animal Crossing) و ماین‌کرفت (Minecraft) الهام گرفته است.

یکی از اهداف بازی آلیس بالابردن سطح دانش بازیکنان در مورد فناوری بلاک چین به‌واسطه یک خط داستانی جذاب و انگیزه‌های مالی درون بازی است.

این مسئله در خرید ارز دیجیتال آلیس و سطح قیمت ارز آلیس تاثیر زیادی دارد. بازی آلیس برای همه آزاد بوده و افراد می‌توانند در این بازی با خرید قطعه‌های زمین، آن را شخصی‌سازی کرده و به‌صورت دلخواه در دنیای آلیس به ساخت آیتم‌های مختلف بپردازند.

تمرکز سیستم بازی آلیس حول محور توکن کاربردی آن، رمز ارز آلیس (ALICE) ، قرار گرفته است که یک توکن مبتنی بر شبکه ERC-20 اتریوم بوده و به‌عنوان روش پرداختی اصلی در این شبکه فعالیت دارد.

ویژگی های آلیس

همسایه من آلیس، به‌عنوان یک بازی درآمدزا (Play-to-Earn)، یک بازی جهانِ باز (Open-World) بوده که یعنی بازیکنان در محیط این بازی هیچ نقطه محدودی ندارند و هر مکان دلخواهی را می‌توانند کاوش کنند و همچنین، آواتارهای خاص خود را بسازند.

دنیای بازی آلیس متشکل از تعداد زیادی جزیره است که در بخش‌های مختلفی از نقشه بازی پخش شده‌اند. این زمین‌ها در قالب NFT هستند و کاربران می‌توانند در این بازی به خرید و فروش آن‌ها بپردازند.

توسعه‌دهندگان آلیس، سیستم این بازی را در بلاک چین کرومیا (Chromia) طراحی کرده‌اند که به‌عنوان یک پروتکل لایه‌ای در دیگر بلاک چین‌ها فعالیت می‌کند.

این مسئله موجب انجام سریع و راحت تراکنش‌ها بین شبکه‌های کرومیا و اتریوم شده و سطح نقدینگی را بین دارایی کاربران آن ارتقا داده است. مقیاس‌پذیری بالا در اکوسیستم آلیس موجب بالا رفتن سطح خرید آلیس و در نهایت افزایش قیمت ارز آلیس می‌شود.

میزان عرضه قطعه‌های زمین در بازی آلیس محدود است و به‌نوعی قیمت این NFT ها را تنظیم کرده است. ارزش و قیمت NFT ها در بازی آلیس به سطح کمیابی دارایی‌هایی که ارائه می‌کنند نیز بستگی دارد.

کاربران می‌توانند به ساخت دارایی‌های منحصربه فرد خود بپردازند و همچنین سطح عرضه آن‌ها را به‌صورت دلخواه تنظیم کنند.

توکن بومی بازی همسایه من آلیس، ارز دیجیتال آلیس (ALICE) ، به کاربران اجازه خرید زمین، تبادل NFT و استفاده از محصولات حوزه دیفای مانند بازخرید، وثیقه‌ و سپرده‌گذاری (اِستیکینگ / Staking) را می‌دهد.

همچنین کاربران می‌توانند با ارائه وام اقدام به کسب بهره کنند و رویکردی متفاوت نسبت به بازی کردن جهت کسب درآمد داشته باشند.

هولدرهای توکن ALICE هم می‌توانند با شرکت در تصمیم‌گیری‌های مدیریتی به‌صورت غیرمتمرکز، در مورد مسائلی چون استفاده از درآمد حاصله از سیستم و توسعه بازی، تعاملی فعال با توسعه‌دهندگان و اعضای این اکوسیستم داشته باشند.

از این رو، رمز ارز آلیس را می‌توان در دسته توکن‌های حاکمیتی (Governance Token) نیز قرار دارد.

ارز آلیس چیست

آینده ارز دیجیتال آلیس

بازی همسایه من آلیس پتانسیل بالایی را از خود نشان داده و می‌تواند علاقه‌مندان زیادی به این ژانر از بازی‌ها را به خود جلب ‌کند.

ارزش این بازی و قیمت ارز دیجیتال آلیس به واسطه توانایی فنی، فناوری استفاده شده در تولید بازی، ویژگی‌ها و کاربردهای آن نیز مشخص می‌شود.

این عناصر، ارزش ذاتی این پروژه و پتانسیل آن در تبدیل شدن به یک بازی محبوب همراه با ویژگی‌های دیفای و تشکیل یک سیستم مالی در حوزه وام‌دهی با حذف عامل اعتماد را تعریف می‌کند.

ارزش ذاتی مذکور، اغلب با قیمت ارز آلیس و ارزش آن در بازار تفاوت دارد، چرا که رمزارزها مدام در معرض نوسانات قیمتی هستند؛ به این معنی که استفاده بیشتر و پذیرش گسترده این بازی، آینده ارز دیجیتال آلیس را درخشان خواهد ساخت.

همچنین، قیمت و در نتیجه سطح خرید آلیس در بازار تحت تاثیر چند عامل دیگر است. ارزش این پروژه با افزایش نرخ استفاده از آن بالاتر رفته و از جایی که پروژه آلیس گستره جمعیتی وسیعی را مورد هدف خود قرار داده که متشکل از کاربران حوزه دیفای و گیمرهای بازی‌های بلاک چینی است، موقعیت خوبی برای پذیرش از سوی این مخاطبان برای خود ایجاد کرده است.

از سویی دیگر NFT ها نیز از محبوبیت بالایی برخوردار شده‌اند که رابطه مستقیمی با محبوبیت بازی همسایه من آلیس و تولید و خرید و فروش NFT ها در آن خواهد داشت.

از این رو، می‌توان نتیجه گرفت که آینده ارز دیجیتال آلیس روشن است و تحلیل ارز آلیس پیرامون رشد قیمتی آن کار دشواری نخواهد بود.

خرید آلیس

شما باید برای خرید آلیس به‌دنبال پلتفرمی باشید که از ارزهای فیات و رمزارزها در پرداخت‌های خود پشتیبانی ‌کند.

همچنین این پلتفرم باید امن باشد و کارمزدهای مناسبی را اعمال کند. قدم بعدی شما پس از انتخاب یک صرافی، ایجاد حساب کاربری در آن است که مستلزم ثبت نام و احراز هویت نیز است.

از بین صرافی‌های معتبر دنیا می‌توان بایننس (Binance)، کوین‌بیس (Coinbase) و کوکوین (KuCoin) را نام برد.

اما گاهی اوقات ثبت نام، احراز هویت، ایجاد حساب کاربری و شیوه‌های پرداختی در یک صرافی خارجی برای برخی افراد پیچیده یا ممنوع است که در این صورت، صرافی‌ ارز دیجیتال ایرانی مانند او ام پی فینکس مقصد آن‌ها جهت خرید و فروش آلیس یا دیگر رمزارزها خواهد بود.

لازم به ذکر است، پلتفرم معاملاتی او ام پی فینکس این فرآیند‌ها را ساده و تسریع کرده و کاربران در کمترین زمان ممکن، حساب کاربری خود را در اختیار خواهند گرفت.

نحوه خرید آلیس

پس از ثبت نام و تایید احراز هویت، حساب کاربری شما باید قبل از خرید آلیس طبق یکی از روش‌های زیر شارژ شود:

  1. پرداخت ریال با استفاده از کارت‌های بانکی و اتصال به درگاه پرداختی شبکه شتاب
  2. شارژ مستقیم حساب کاربری با انتقال رمزارزهایی مانند تتر (USDT) به کیف پول پلتفرم

شایان ذکر است، خرید و فروش آلیس با استفاده از ریال در «بازار اصلی» پلتفرم و از طریق تتر (USDT) در «بازار حرفه‌ای» او ام پی فینکس انجام می‌شود

چند نکته قبل از خرید آلیس و نحوه فروش رمزارز

خواهشمند است پیش از خرید ارز آلیس نکات زیر را در نظر گیرید:

  • حداقل مبلغ خرید در بازار اصلی 100,000 تومان و در بازار حرفه‌ای 10 تتر (USDT) است.
  • برداشت رمز ارز آلیس تحت شبکه BEP20 شامل 0.5 واحد ALICE و کمترین میزان برداشت آن 5 واحد از ارز دیجیتال آلیس است.

برای فروش آلیس روی نام ارز در کیف پول خود کلیک کنید و به بخش سفارش فروش وارد شوید.

شما می‌توانید موجودی ارز ALICE خود را به کیف پول دیگری نیز ارسال کنید. جهت فروش آلیس و برداشت ریال، در بازار اصلی و در بخش این رمزارز به قسمت فروش رفته و با وارد کردن مقدار و قیمت رمز ارز آلیس عملیات خود را انجام دهید.

خرید و فروش آلیس در او ام پی فینکس از طریق ثبت سفارش به‌صورت سریع یا محدود انجام می‌شود که با ثبت یک سفارش سریع، قیمت لحظه ای آلیس برای شما در نظر گرفته شده و در صورت ایجاد یک سفارش محدود، قیمت ارز دیجیتال آلیس را شما مشخص می‌کنید و تا رسیدن بازار به قیمت مدنظر خود، برای تکمیل سفارش باید منتظر بمانید.

خرید ارز آلیس

کیف پول آلیس

پس از خرید آلیس می‌توانید از کیف پول پلتفرم مربوطه استفاده کنید و برای امنیت بیشتر، آن را به یک کیف پول گرم (نرم‌افزاری) و یا سرد (سخت‌‌افزاری) منتقل کنید.

کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند لِجر (Ledger) و ترزور (Trezor) بالاترین سطح امنیتی را بین دیگر نمونه‌ها داشته و به‌صورت آفلاین اقدام به نگهداری موجود رمزارز شما می‌کنند؛ اما کار کردن با این کیف پول‌ها به تجربه قبلی نیاز دارد و شامل هزینه می‌شوند.

در عوض، کیف پول‌های نرم‌افزاری عموماً رایگان بوده و رابط کاربری ساده‌ای به‌همراه ویژگی‌هایی مانند ارسال و دریافت ارز و انجام معاملات دارند.

این کیف پول‌ها در گوشی‌های موبایل و کامپیوترها قابل نصب هستند و تراست ولت (Trust Wallet)، کوینومی (Coinomi) و اکسودوس جزء نمونه‌های برتر در این زمینه به‌شمار می‌آیند.

اما کاربران او ام پی فینکس با خرید ارز دیجیتال آلیس و هر رمزارز دیگری به‌صورت خودکار و رایگان، دارایی‌های خود را در کیف پول امن این پلتفرم ذخیره می‌کنند.

او ام پی فینکس با پیاده‌سازی چندین شبکه بلاک چین و به‌کارگیری کیف پول‌های سخت‌افزاری، سرمایه کاربران را در محلی فوق‌العاده امن و بدون خطر تحریم نگهداری می‌کند.

سوالات متداول