تحلیل اتریوم

تحلیل اتریوم و بررسی روند قیمت امروز، ۷ فروردین

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس، در حال حاضر قیمت اتریوم (ETH) با ۰.۴۴ درصد افزایش نسبت به ۲۴ ساعت گذشته به ۱,۷۶۲ دلار رسیده‌است. این رمزارز روز خود را با رنج زدن آغاز کرد و قبل از سقوط به محدوده قرمز، به بالاترین سطح اولیه ۱,۷۸۲ دلار رسید. در حال حاضر، خرید و فروش اتریوم در محدوده ۱,۷۵۴ دلار انجام می‌شود.

پادکست تحلیل اتریوم

در ادامه می‌توانید بررسی روند و تحلیل اتریوم امروز را ملاحظه کنید:

روند قیمت اتریوم

روز پیش رو برای اتریوم چگونه خواهد بود؟

امروز یک روز آرام در تقویم اقتصادی جهان است. فقدان محرک‌های خارجی بازار برای تاثیرگذاری بر قیمت اتریوم سرنوشت این رمزارز را در دستان اخبار مرتبط با بخش بانکی و اخبار ارز دیجیتال قرار خواهد داد.

از طرف دیگر، با وجود اینکه قانون‌گذاران به دنبال منحرف کردن توجه از بخش بانکی هستند، افزایش رگولاتوری و فعالیت‌های نظارتی نیز تمایل خریداران را تحت تاثیر قرار خواهد داد. افزون بر آن، امروز بعد از ظهر، اخبار مربوط به فدرال رزرو و شاخص ترکیبی نزدک نیز نیاز به بررسی دارند. البته شاخص NASDAQ mini نیز امروز صبح ۲۴.۵ واحد افزایش یافت.

تحلیل اتریوم با بررسی تغییرات تکنیکال

طبق تحلیل وب سایت تحلیلی – خبری اف‌ایکس امپایر، اتریوم باید از نقطه پیوت (Pivot) 1,773 دلار عبور کند تا موفق شود اولین سطح مقاومت اصلی (R1) را در ۱,۸۰۴ دلار هدف قرار دهد. شایان ذکر است که حرکت به سمت بالاترین سطح یکشنبه یعنی ۱,۸۰۱ دلار نشان دهنده یک جلسه معاملاتی صعودی است. با این حال، اخبار حوزه کریپتو باید برای این صعود مساعد باشند. در صورت تداوم روند افزایشی، گاوها احتمالا دومین سطح مقاومت اصلی (R2) را در ۱,۸۳۳ دلار و مقاومت بعدی را در ۱,۸۵۰ دلار هدف قرار خواهند داد. تداوم صعود سومین سطح مقاومت اصلی (R3) در ۱,۸۹۳ دلار را وارد بازی می‌کند.

دسترسی سریعخرید بیت کوین

تحلیل قیمت اتریوم در سناریوی نزولی

در سناریوی نزولی و در صورت عدم عبور اتریوم از نقطه پیوت، اولین سطح حمایت اصلی (S1) یعنی ۱,۷۴۴ دلار در بازی باقی خواهد ماند. با این حال، اتریوم برای پایان دادن به این سناریو باید از سقوط به زیر ۱,۷۰۰ دلار جلوگیری کند. به این منظور، در دومین سطح حمایت اصلی (S2) یعنی در ۱,۷۱۳ دلار باید روند نزولی محدود شود؛ در غیر این‌صورت، رسیدن به سطح حمایت اصلی سوم (S3) در ۱,۶۵۳ دلار محتمل است.

تحلیل قیمت اتریوم

میانگین‌های متحرک نمایی (EMA) و نمودار کندل استیک ۴ ساعته‌ای که در زیر ارائه شده، سیگنال‌های صعودی ارائه می‌دهند. اتریوم بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه که در حال حاضر ۱,۷۵۷ دلار است، قرار دارد. میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه از میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه فاصله گرفت و میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه از میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه دورتر شد که همه این موارد سیگنال‌های صعودی ارائه کردند.

دسترسی سریعفروش شیبا

اگر اتریوم بتواند بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه باقی بماند، این امر از عبور قیمت از اولین سطح مقاومت اصلی و هدف قرار دادن دومین سطح مقاومت اصلی پشتیبانی می‌کند. در مقابل اما کاهش از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه باعث می‌شود خرس‌ها قیمت را به سمت اولین سطح حمایت و میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه هدایت کنند. شایان ذکر است که سقوط از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه سیگنال نزولی ارسال می‌کند.

تحلیل تکنیکال اتریوم با EMA

با توجه به اخبار تاثیرگذار بر حوزه کریپتو و روند کنونی اتریوم، پیش‌بینی شما از روند قیمتی بزرگترین آلت‌کوین بازار در هفته آینده چیست؟

شما می‌توانید با مطالعه مطالب بخش تحلیل تکنیکال صرافی او‌ام‌پی فینکس از آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

سلب مسئولیت
به این post امتیاز دهید
اشتراک‌گذاری

من مریم سیدان، کار خودم را از سال 92 به عنوان خبرنگار اقتصادی شروع کردم و الان محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *