تحلیل ارز دیجیتالتحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

بررسی روند و تحلیل قیمت اتریوم، امروز ۱۵ ژانویه

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی او‌ام‌پی فینکس، تحلیل اتریوم حاکی از شروع روز با روندی نزولی است. قیمت اتریوم امروز از بالاترین سطح اولیه ۱۵۵۳ دلار به پایین‌ترین سطح ۱۵۱۶ دلار رسید. در حال حاضر و در زمان نگارش این گزارش، قیمت اتریوم با ۲.۴۴ درصد کاهش به ۱,۵۲۳ دلار رسید.

پادکست تحلیل اتریوم امروز ۱۵ ژانویه

در ادامه می‌توانید بررسی روند و تحلیل اتریوم را ملاحظه کنید:

تحلیل اتریوم امروز 25 دی

تحلیل اتریوم با بررسی تغییرات تکنیکال

اتریوم باید از سطح ۱۵۳۲ دلار عبور کند تا بتواند اولین سطح مقاومت اصلی (R1) را در ۱۶۱۶ دلار هدف قرار دهد. رسیدن به بالاترین سطح شنبه یعنی ۱۵۹۸ دلار نشان دهنده یک جلسه معاملاتی صعودی است، اگرچه  اخبار ارز دیجیتال باید برای تداوم صعود بازار پسند باشند.

در صورت یک روند افزایشی طولانی مدت، دومین سطح مقاومت اصلی (R2) با قیمت ۱۶۸۱ دلار و قیمت‌های بالای ۱۷۰۰ دلار وارد بازی خواهد شد. در صورت تداوم رشد، سومین سطح مقاومت اصلی ۱۸۳۰ دلار است.

تحلیل قیمت اتریوم در سناریوی نزولی

در صورت عدم صعود از نقطه پیوت در ۱۵۳۲ دلار، سطح حمایت اصلی اول (S1) 1467 دلار در بازی باقی خواهد ماند. با این حال، اتریوم برای مهار روند نزولی باید از سقوط به زیر ۱۴۰۰ دلار و دومین سطح پشتیبانی اصلی (S2) در ۱۳۸۳ دلار جلوگیری کند در غیر این صورت، سطح پشتیبانی اصلی سوم ۱۲۳۴ دلار قابل رویت است.

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز

میانگین‌های متحرک نمایی و نمودار کندل استیک ۴ ساعته که در زیر ارائه شده، یک سیگنال صعودی ارائه می‌دهند. اتریوم بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه که در حال حاضر ۱۳۹۲ دلار است، قرار دارد. متحرک نمایی ۵۰ روزه از متحرک نمایی ۲۰۰ روزه فاصله گرفت و متحرک نمایی ۱۰۰ روزه به سمت متحرک نمایی ۲۰۰ روزه گسترش یافت که سیگنال‌های صعودی را ارائه کرد.

مطالعه بیشتر: به‌روزترین تحلیل و پیشبینی از بازار رمز ارز

باقی ماندن بالاتر از اولین سطح حمایت (S1) در ۱۴۶۷ دلار و متحرک نمایی ۵۰ روزه در ۱۳۹۲ دلار  از عبور اتریوم از اولین سطح مقاومت (R2) در ۱۶۱۶ دلار از رسیدن آن به دومین سطح مقاومت (R2) یعنی ۱۶۸۱ و ارزش ۱۷۰۰ دلار پشتیبانی می‌کند. با این حال، سقوط از اولین سطح حمایت باعث می‌شود خرس‌ها به سمت میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه حرکت کنند.

بررسی روند قیمت اتریوم

با توجه به روند کنونی اتریوم و انتشار آمار و ارقام اقتصادی که به تازگی صنعت کریپتو و به طور گسترده‌تر کل بازارها را تحت تاثیر قرار داده، به نظر شما قیمت این ارز دیجیتال در روزهای آینده به رشد خود ادامه خواهد داد؟

شما می‌توانید با مطالعه مطالب بخش تحلیل تکنیکال صرافی اوام‌پی فینکس از آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

الهه سیدان

من الهه سیدان هستم، فارغ‌التحصیل رشته حسابداری و دارای مدرک پیشرفته زبان انگلیسی. با توجه به رشته تحصیلم، به اقتصاد علاقه زیادی دارم و از سال ۹۲ در عرصه اقتصادی به‌عنوان خبرنگار مشغول به فعالیت بودم. بازار کریپتو به عنوان صنعتی نوپا به دلیل کارکردهای گسترده‌ و فرصت‌های مالی که در اختیار جوامع قرار می‌دهد، به تدریج توجه من را جلب کرد و باعث شد به این بازار جدید مالی علاقه‌مند شوم. در حال حاضر حدود ۵ سال است که محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم و امیدوارم بتوانم نقشی موثر در ارائه به موقع اطلاعات و اخبار این حوزه مالی به علاقه‌مندان دنیای ارز دیجیتال داشته‌باشم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا