آموزش ارز دیجیتالآموزش صرافی او ام پی فینکس

آموزش تبدیل دارایی اندک در صرافی او ام پی فینکس

بی نهایت نات کوین جایزه بگیر

قابلیت تبدیل دارایی اندک در صرافی او ام پی فینکس با این هدف در نظر گرفته شده تا کاربران بتوانند تمام دارایی رمزارزی خود حتی آن دسته‌ از رمزارزهایی که موجودی آن‌ها بسیار ناچیز است را نقد کنند. به دلیل تغییر لحظه‌ای قیمت ارزهای دیجیتال ممکن است در زمان انجام معاملات خرید و فروش، مقدار ناچیزی از هر رمزارز داخل کیف پول حساب کاربری شما باقی مانده و دیگر قابل فروش نباشد.

ممکن است این مقدار موجودی در کیف پول هر رمزارز در حد ۱۰ هزار تومان باشد و چندان به چشم نیاید. اما اگر این مقادیر به رمزارزهای مختلف تعمیم یابد ممکن است در نهایت مبلغ قابل توجهی را شامل شود. از سوی دیگر کمترین حجم معامله در بازار تومانی او ام پی فینکس برابر با ۱۰۰ هزار تومان و در بازار تتری برابر با ۱۰ تتر است. بنابراین امکان استفاده از این پول خرد‌ها در معاملات نیز وجود ندارد.

پادکست تبدیل دارایی اندک در صرافی او ام پی فینکس

با قابلیت تبدیل دارایی اندک در صرافی او ام پی فینکس می‌توانید مقادیر خرد کیف پول‌ ارز دیجیتال خود را به راحتی به تومان یا تتر تبدیل کرده و در سایر معاملات خود به کار ببرید. در این مطلب از وبلاگ صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس آموزش تبدیل دارایی اندک در صرافی او ام پی فینکس را برای شما قرار داده‌ایم.

تبدیل دارایی اندک در صرافی او ام پی فینکس

در ویدئو زیر مراحل تبدیل دارایی اندک در پلتفرم او ام پی فینکس را به طور کامل برای شما توضیح داده‌ایم. در صورت تمایل به آموزش گام به گام تصویری و متنی نیز می‌توانید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

در مرحله اول لازم است وارد حساب کاربری خود شوید. پس از آن می‌بایست از قسمت «معاملات» در قسمت بالای صفحه سمت راست، گزینه «خرید و فروش سریع» را انتخاب کنید.

تبدیل دارایی اندک در صرافی او ام پی فینکس

در مرحله دوم می‌بایست در صفحه خرید و فروش سریع، وارد سربرگ مربوط به «تبدیل دارایی‌های اندک» شوید. در این قسمت تمامی رمزارزهایی که موجودی آن‌ها کمتر از صد هزار تومان است، به شما نشان داده خواهد شد. کافیست آن‌ها را انتخاب کرده و بر روی دکمه «تبدیل» بزنید.

مشاهده قیمت و خرید تتر در صرافی ارز دیجیتال

دقت کنید که اگر در قسمت بالای صفحه گزینه «تومان» به رنگ سبز باشد، به این معناست که رمزارزهای شما به تومان تبدیل خواهند شد. برعکس اگر آن را بر روی «تتر» قرار دهید، رمزارزهای انتخاب شده به ارز دیجیتال تتر تبدیل خواهند شد.

تبدیل دارایی اندک در صرافی او ام پی فینکس

این تبدیل دارایی به صورت آنی به قیمت سر خط بازار او ام پی فینکس برای شما تکمیل می‌گردد. با مراجعه به قسمت «تاریخچه سفارشات» نیز می‌توانید جزئیات تبدیل هر یک را به طور دقیق مشاهده کنید.

تبدیل دارایی اندک در صرافی او ام پی فینکس

تبدیل دارایی اندک در نسخه موبایلی صرافی او ام پی فینکس

در صورت تمایل به استفاده از برنامه اندروید یا نسخه وب اپلیکیشن او ام پی فینکس نیز ابتدا می‌بایست وارد حساب کاربری خود شوید. پس از آن برای تبدیل دارایی اندک در صرافی او ام پی فینکس کافیست به صفحه «معامله» مراجعه کنید و سربرگ «تبدیل سریع» را انتخاب کنید. در این صفحه کافیست گزینه «تبدیل دارایی‌های اندک» را فعال کرده، رمزارزهای مورد نظرتان را انتخاب کنید و بر روی دکمه «تبدیل» بزنید.

مشاهده قیمت و خرید اتریوم در صرافی ارز دیجیتال

تبدیل دارایی اندک در صرافی او ام پی فینکس

امکان مشاهده تاریخچه سفارشات در نسخه‌های موبایلی او ام پی فینکس نیز فراهم شده و شما می‌توانید با کلیک بر روی آیکون تاریخچه در قسمت پایین صفحه معامله سمت چپ، وارد لیست تاریخچه سفارشات شوید و در قسمت «سابقه سفارشات» به راحتی به جزئیات تبدیل‌های انجام شده دسترسی داشته باشید.

تبدیل دارایی اندک در صرافی او ام پی فینکس

چند نکته مهم برای تبدیل دارایی اندک در صرافی او ام پی فینکس

کمترین حجم معامله در بازارهای تومانی صرافی او ام پی فینکس برابر با ۱۰۰ هزار تومان بوده و در بازارهای تتری برابر با ۱۰ تتر است. بنابراین امکان ثبت سفارش خرید یا فروش با مقادیر کمتر وجود ندارد. حال اگر در کیف پول خود رمزارزهایی دارید که مقادیر آن‌ها بسیار ناچیز بوده و قابل فروش در بازار نیستند، می‌توانید از قابلیت تبدیل دارایی اندک در صرافی او ام پی فینکس استفاده کنید.

برای مثال اگر بیست هزار تومان دوج‌کوین در کیف پول خود دارید، نمی‌توانید برای آن یک سفارش فروش در بازار «دوج‌کوین – تومان» ثبت کنید. اما می‌توانید از طریق قابلیت «تبدیل دارایی اندک» به راحتی آن را به تومان تبدیل کرده و در حساب بانکی‌تان دریافت کنید و یا از آن در انجام سایر معاملات حساب کاربری‌تان استفاده کنید.

 • قابلیت تبدیل دارایی اندک به آن دسته از رمزارزهایی اختصاص دارد که موجودی آن‌ها کمتر از ۱۰۰ هزار تومان است. به تبع امکان تبدیل سایر رمزارزهایی که معادل تومانی آن‌ها از ۱۰۰ هزار تومان بیشتر است در این قسمت وجود ندارد. بلکه می‌بایست از سایر روش‌های معاملاتی همچون «معامله سریع»، «تبدیل کل دارایی‌ها» و یا «ثبت سفارش فروش در بازار» استفاده کنید.
 • معاملاتی که به روش «تبدیل دارایی اندک در صرافی او ام پی فینکس» ثبت می‌شوند، به قیمت لحظه‌ای بازار یا همان قیمت سر خط بازار انجام شده و به صورت آنی تکمیل می‌شود.
 • دقت کنید که کارمزد تبدیل دارایی اندک در او ام پی فینکس، ۳۰ درصد بیشتر از خرید و فروش عادی است.

در صورت وجود هر گونه سوال دیگر در این زمینه نیز می‌توانید به صورت بیست و چهار ساعته در تمام روزهای هفته با واحد پشتیبانی او ام پی فینکس از طریق چت آنلاین وبسایت، اپلیکیشن و تماس تلفنی با شماره ۰۲۱۵۲۶۹۴۰۰۰ در ارتباط باشید.

بیشترین سوالات کاربران در مورد تبدیل دارایی اندک در صرافی او ام پی فینکس

کارمزد تبدیل دارایی اندک در صرافی او ام پی فینکس چقدر است؟

کارمزد معاملاتی که با استفاده از قابلیت تبدیل دارایی اندک انجام می‌شوند، ۳۰ درصد از کارمزد معاملات خرید و فروش عادی بیشتر است.

چگونه می‌توانم کارمزد تبدیل‌های انجام شده را مشاهده کنم؟

با مراجعه به صفحه «تاریخچه سفارشات» در حساب کاربری می‌توانید مقادیر دقیق کارمزد هر تبدیل را مشاهده کنید.

تبدیل دارایی اندک با چه قیمتی انجام می‌شود؟

معاملات تبدیل هر یک از دارایی‌های اندک بر اساس قیمت سر خط بازار آن رمزارز در او ام پی فینکس تکمیل می‌شود.

آیا امکان تبدیل تتر به ریال در او ام پی فینکس وجود دارد؟

بله شما می‌توانید به دو روش «معامله سریع» و «معامله در بازار»، تتر یا هر رمزارز دیگری که در کیف پول خود دارید، به تومان تبدیل کنید.

الهه برات‌زاده

من الهه برات‌زاده هستم و در رشته اقتصاد از دانشگاه فردوسی مشهد فارغ التحصیل شدم. چهار سال است که در زمینه بازارهای مالی فعالیت می‌کنم و از هیچ کاری به اندازه نشستن پای چارت، ترید و یاد گرفتن مطالب جدید در این حوزه لذت نمی‌برم. به نظر من بیت‌کوین سهم بزرگی در آینده اقتصاد دنیا دارد و از این بابت که مسیر کاری من طوری شکل گرفت که می‌توانم به طور تخصصی از دنیای جذاب رمزارزها صحبت کنم، بی‌نهایت خوشحالم. هر محتوایی که تولید می‌کنم با حداکثر علاقه و دقت می‌نویسم و تنها چیزی که برای من اهمیت دارد،این است که بتوانم بیشترین تعامل را با مخاطب برقرار کنم و محتوای مورد نیاز او را ارائه دهم.

‫۴ دیدگاه‌ها

 1. واقعا عالی …ممنون از توضیحات خوب و کاملتون
  من شخصا از خرید و فروش سریع خیلی استفاده میکنم، بنوعی ی ماشین حساب هستش برای محاسبه سریع ارزش رمز ارزها ،کلا من خیلی راضیم ازین آیتم بنظرم خیلی کاربردیه

  1. سلام وقتتون بخیر باشه.
   بله دقیقا همینطوره… یه ماشین حساب ارز دیجیتال سریع و ساده!
   ممنون از فیدبک خوبی که برامون ارسال کردین.
   موفق و پرسود باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا