مجموعه پادکست‌های کریپتوکست

اپیزود شصت و سوم کریپتوکست – معرفی جیم پاول تریدری که همه زندگی‌ خود را از دست داد

زندگی‌نامه جیم پائول، چه چیزی با از دست دادن ۱ میلیون دلار به دست آوردم؟

جیم پاول، تریدر مشهوری است که در مواجهه با مشکلات مالی جدیدی قرار گرفت، و با بدهی‌هایی به ارزش ۴۰۰ هزار دلار مواجه شد. در کنار موفقیت‌های بی‌نظیری که در ترید داشت غرور او نیز در کنار موفقیت رشد کرد و باعث شد تصمیمات غیرمنطقی برای سرمایه‌گذاری خود بگیرد که منجر به شکستش در سال ۱۹۸۳ شد.

اما در برابر این وضعیت تسلیم نشد و تصمیم گرفت با این چالش مواجه شود. زندگی جیم پاول نمونه‌ای از تجربیات و انتخاب‌هایی است که هر تریدری باید از آن‌ها درس بگیرد و به آن‌ها توجه ویژه داشته باشد. او از سابقه‌ی کارگری در رستوران‌های زنجیره‌ای مانند کنتاکی آغاز کرد و در نهایت به جایگاه عضو هیئت مدیره بورس کالا شیکاگو دست یافت.

کتابی با عنوان آنچه با از دست دادن یک میلیون دلار یاد گرفتم، توسط جیم پاول نوشته شده است. این کتاب به تجربیات و تصمیم‌های نادرستی که او در طول مسیر حرفه‌ای خود اتخاذ کرده است، پرداخته و مواردی از جمله خرید بر اساس شایعات، عدم قبول شکست و انجام تفکرات خطرناک گروهی را بررسی می‌کند. این موارد به دلیل آنکه باعث از دست دادن سرمایه چندین ساله او شده‌اند، اهمیت بسیاری دارند و به عنوان نکات قابل ارزش در حوزه ترید و سرمایه‌گذاری مطرح می‌شوند.

الناز جلالی

من، الناز جلالی، فارغ‌التحصیل رشته کامپیوتر هستم و بیش از سه سال است که به عنوان تولیدکننده محتوا در فضای رمزارز کشور فعالیت میکنم. به حوزه تکنولوژی و فناوری علاقه‌ زیادی دارم و آشنایی با بازارهای مالی باعث شد فعالیت خود را در دنیای ارز دیجیتال شروع کنم. در همین راستا، با دقت به جزئیات و توجه به نیازهای هدفمند مخاطبان، سعی در ارائه اطلاعات مفید، متنوع و تخصصی در این زمینه دارم. نوشتن را به عنوان یک ابزار برای انتقال افکار و ایده‌‌ها انتخاب کرده‌ام و در تلاش برای ایجاد محتوایی آموزنده و اثرگذار برای مخاطبان هستم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا