مجموعه پادکست‌های کریپتوکست

اپیزود سی و چهارم کریپتوکست – مهم‌ترین رویدادهای کریپتویی در هفت روز گذشته

خلاصه موضوع سی و چهارمین پادکست خبری ارز دیجیتال

در اپیزود سی و چهارم از کریپتوکست صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس به بررسی اخبار و رویدادهای مهم می‌پردازیم. با گوش دادن به اخبار کلی می‌توانید دید بهتری نسبت به بازار داشته باشید و سرمایه‌گذاری بهتری انجام دهید.

در اولین بخش از این پادکست به رشد قیمت بیتکوین تا محدوده ۴۴۰۰۰ دلار می‌پردازیم، با توجه به این رشد قیمتی افزایش درآمد ماینرهای بیت کوین را مشاهده خواهیم کرد. در کنار رشد قیمت بیتکوین، قیمت سهام شرکت‌های کریپتویی هم افزایش قابل توجهی داشت.خرید مجدد بیتکوین توسط مایکرواستراتژی با توجه به این افزایش قیمت صورت گرفت. طلا هم ثبت قیمتی جدید در اونس جهانی به ثبت رساند. مقایسه عملکرد بیتکوین و طلا در سال ۲۰۲۳ را نیز در این پادکست پوشش دادیم. امکان‌پذیر شدن پرداخت مالیات برای شهروندهای سوئیس با ارزهای دیجیتال از خبرهایی بود که در هفته گذشته سر و صدا ایجاد کرد. پرداخت غرامت احتمالی رونالدو در پرونده شکایت علیه تبلیغات برای بایننس و تصویب کلیات طرح ساماندهی رمزارزها در کمیسیون اقتصادی مجلس سابر موضوعاتی هستند که در این قسمت از پادکست ارز دیجیتال در مورد آن‌ها صحبت کردیم.

امیدواریم از موضوعاتی که در این اپیزود در مورد آن‌ها صحبت کردیم، استفاده کرده و هفته پر سودی را پشت سر گذاشته باشید.

الناز جلالی

من، الناز جلالی، فارغ‌التحصیل رشته کامپیوتر هستم و بیش از سه سال است که به عنوان تولیدکننده محتوا در فضای رمزارز کشور فعالیت میکنم. به حوزه تکنولوژی و فناوری علاقه‌ زیادی دارم و آشنایی با بازارهای مالی باعث شد فعالیت خود را در دنیای ارز دیجیتال شروع کنم. در همین راستا، با دقت به جزئیات و توجه به نیازهای هدفمند مخاطبان، سعی در ارائه اطلاعات مفید، متنوع و تخصصی در این زمینه دارم. نوشتن را به عنوان یک ابزار برای انتقال افکار و ایده‌‌ها انتخاب کرده‌ام و در تلاش برای ایجاد محتوایی آموزنده و اثرگذار برای مخاطبان هستم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا