تحلیل بیت کوین

تحلیل بیت کوین و بررسی روند قیمت، امروز ۵ فروردین

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس، امروز صبح بیت کوین (BTC) در سطح ۲۷,۴۶۲ دلار ثابت بود. با شروع روز، این رمزارز قبل از ثابت ماندن، به پایین‌ترین حد اولیه یعنی ۲۷,۴۴۴ دلار سقوط کرد. قیمت بزرگترین رمزارز بازار در حال حاضر با ۲.۹۰ درصد کاهش مواجه شده و خرید بیت کوین در ۲۷,۴۷۶ دلار انجام می‌شود.

پادکست تحلیل بیت کوین

سرمایه‌گذاران برای روز پیش رو باید اخبار ارزهای دیجیتال را در زمینه به‌روزرسانی پرونده جاری ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده و فعالیت‌های نظارتی و قانون‌گذاری زیر نظر داشته‌باشند. همچنین، لازم است اخبار مرتبط با بایننس و کوین بیس و اثرات آن بر قیمت را نیز دنبال کرد. از طرف دیگر، اخبار مربوط به بخش بانکی نیز بر احساسات سرمایه‌گذاران تأثیر خواهد گذاشت.

در ادامه، می‌توانید بررسی روند و تحلیل بیت کوین امروز را ملاحظه کنید:

تحلیل بیت کوین

تحلیل بیت کوین با بررسی تغییرات تکنیکال

طبق تحلیل سایت اف‌ایکس امپایر، بیت کوین باید از نقطه پیوت یعنی ۲۷,۶۱۲ دلار عبور کند تا بتواند اولین سطح مقاومت اصلی (R1) را در ۲۸,۲۲۵ دلار و بالاترین قیمت جمعه یعنی ۲۸,۳۷۶ دلار را هدف قرار دهد. بازگشت به ۲۸,۰۰۰ دلار نشان‌دهنده یک جلسه معاملاتی صعودی طولانی است. با این حال، اخبار حوزه کریپتو باید برای پشتیبانی از یک رالی صعودی طولانی مساعد باشد.

در صورت افزایش طولانی مدت، BTC احتمالا به دومین سطح مقاومت اصلی (R2) در ۲۸,۹۸۸ دلار و مقاومت بعدی در ۲۹,۰۰۰ دلار خواهد رسید. تداوم روند افزایشی، سومین سطح مقاومت اصلی (S3) را در ۳۰,۳۶۴ دلار وارد بازی خواهد کرد.

تحلیل قیمت بیت کوین در سناریوی نزولی

در صورت عدم عبور از نقطه پیوت، سطح حمایت اصلی اول (S1) یعنی ۲۶,۸۴۹ دلار در بازی باقی خواهد ماند. با این حال، بیت کوین برای پایان دادن به سناریوی نزولی باید از سقوط به زیر ۲۶,۵۰۰ دلار و دومین سطح حمایت اصلی (S2) در ۲۶,۲۳۶ دلار اجتناب کند. در غیر این‌صورت، رسیدن به سطح حمایت اصلی سوم (S3) یعنی ۲۴,۸۶۰ دلار محتمل خواهد بود.

تحلیل امروز بیت کوین

میانگین‌های متحرک نمایی (EMA) و نمودار کندل استیک ۴ ساعته‌ای که در زیر ارائه شده سیگنالی صعودی ارائه می‌دهند. بیت کوین بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه یعنی ۲۷,۱۳۱ دلار قرار داشت. میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه از میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه دورتر شد و میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه از میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه فاصله گرفت که همه این عوامل سیگنال‌های صعودی ارسال کرد.

دسترسی آسان: فروش تتر

اگر بیت کوین بتواند بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه باقی بماند، این امر از عبور قیمت از اولین سطح مقاومت اصلی و هدف قرار دادن دومین سطح مقاومت اصلی پشتیبانی می‌کند. با این حال، سقوط از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه و اولین سطح حمایت اصلی باعث می‌شود خرس‌‌ها قیمت را به سمت سطح حمایت اصلی دوم هدایت کنند. شایان ذکر است که سقوط از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه یک سیگنال نزولی ارسال می‌کند.

آخرین تحلیل بیت کوین

با توجه به روند نزولی کنونی و سیگنال‌های صعودی بیت کوین، پیش‌بینی شما از روند این ارز دیجیتال در هفته پیش رو چیست؟

شما می‌توانید با مطالعه مطالب بخش تحلیل تکنیکال صرافی او‌ام‌پی فینکس از آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

سلب مسئولیت
به این post امتیاز دهید
اشتراک‌گذاری

من مریم سیدان، کار خودم را از سال 92 به عنوان خبرنگار اقتصادی شروع کردم و الان محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *