تحلیل ارز دیجیتالتحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

تحلیل ارز آربیتروم، مشاهده نمودار و آخرین تحلیل های تکنیکال ARB

بی نهایت نات کوین جایزه بگیر

تحلیل آربیتروم (ARB) به‌عنوان توکنی که شبکه آن مزایای بی‌شماری در اختیار کاربران قرار می‌دهد، به موضوعی پر اهمیت بین کاربران تبدیل شده‌است. توکن ARB رمزارز بومی شبکه آربیتروم محسوب می‌شود که از زمان راه‌اندازی با افزایش ارزش قابل توجهی مواجه شده‌است. به باور بسیاری از کارشناسان، دلیل رشد قیمت آربیتروم، افزایش پذیرش این توکن بین کاربران و پتانسیل شبکه آربیتروم برای حل مشکلات مربوط به مقیاس‌پذیری شبکه اتریوم بوده‌است.

آربیتروم یک راه‌حل برای مقیاس‌پذیری لایه دو شبکه اتریوم محسوب می‌شود که این امکان را فراهم کرده تا فرایند پردازش تراکنش‌ها به جای زنجیره اصلی تریوم، در زنجیره جداگانه‌ای که به شبکه اتریوم مرتبط است، انجام شود. یکی دیگر از ویژگی‌های آربیتروم سازگاری کامل با ماشین مجازی اتریوم (EVM) است که باعث می‌شود قراردادهای هوشمند شبکه اتریوم در شبکه آربیتروم اجرایی شوند.

مقیاس پذیری یکی از مزیت‌های مهم استفاده از آربیتروم به شمار می‌آید که امکان انجام تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تر را برای کاربران فراهم می‌کند. افزون بر آن، قابلیت همکاری به لطف ماشین مجازی اتریوم (EVM)، امنیت بالا، غیرمتمرکز بودن، برخورداری از هزینه‌های گس مقرون به صرفه، نمونه‌ای از مزایایی است که این شبکه به کاربران ارائه می‌دهد.

همه موارد یاد شده موجب می‌شود که معامله‌گران زیادی خرید آربیتروم را فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری قلمداد کنند. اما نباید از خاطر برد که بازار ارزهای دیجیتال همواره با نوسانات زیادی همراه است و ورود به این عرصه بدون داشتن دانش همه‌جانبه فاندامنتال و تکنیکال، اقدامی پر ریسک محسوب می‌شود؛ ریسکی که احتمال از دست رفتن دارایی کاربر را به همراه دارد. بنابراین، داشتن اطلاعات کافی و موثر درباره آربیتروم امری ضوروی است. به همین منظور، صرافی او ام پی فینکس صفحه‌ای را به ارائه تحلیل‌های تکنیکال، آنچین و فاندامنتال آربیتروم اختصاص داده‌است. در این صفحه همچنین، داده‌های کلان اقتصادی تاثیرگذار بر قیمت این رمزارز نیز مورد واکاوی قرار خواهد گرفت.

نمودار تحلیل تکنیکال آربیتروم

الهه سیدان

من الهه سیدان هستم، فارغ‌التحصیل رشته حسابداری و دارای مدرک پیشرفته زبان انگلیسی. با توجه به رشته تحصیلم، به اقتصاد علاقه زیادی دارم و از سال ۹۲ در عرصه اقتصادی به‌عنوان خبرنگار مشغول به فعالیت بودم. بازار کریپتو به عنوان صنعتی نوپا به دلیل کارکردهای گسترده‌ و فرصت‌های مالی که در اختیار جوامع قرار می‌دهد، به تدریج توجه من را جلب کرد و باعث شد به این بازار جدید مالی علاقه‌مند شوم. در حال حاضر حدود ۵ سال است که محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم و امیدوارم بتوانم نقشی موثر در ارائه به موقع اطلاعات و اخبار این حوزه مالی به علاقه‌مندان دنیای ارز دیجیتال داشته‌باشم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا