پاسخ سوالات خود را جستجو کنید

پشتیبانی او ام پی فینکس

ساعت کار پشتیبانی به چه صورت است؟

واحد پشتیبانی اوام‌پی‌فینکس به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته از طریق چت آنلاین سایت، تلگرام و تماس تلفنی پاسخگوی سوالات کاربران می‌باشد.

راه‌های ارتباط با پشتیبانی چگونه است؟

اگر از وبسایت استفاده می‌کنید می‌توانید با کلیک بر روی آیکون پشتیبانی در سمت چپ پایین صفحه، گفتگوی آنلاین خود را با پشتیبان‌های او ام پی فینکس آغاز کنید. اگر از اپلیکیشن استفاده می‌کنید نیز کافیست با مراجعه به صفحه \"سایر خدمات\" روی گزینه \"پشتیبانی\" بزنید.\n ارتباط با پشتیبانی تلگرام نیز از طریق آیدی ompfinex_support امکان‌پذیر است. در صورت تمایل به برقراری تماس تلفنی نیز می‌توانید با شماره‌های 05131790- 05191009111 – 02192009212 به صورت 24 ساعته در ارتباط باشید.\n

چگونه می توانم اطلاع رسانی های اوام‌پی‌فینکس را دریافت کنم؟

اطلاع رسانی در مورد به‌روزرسانی‌ها و جشنواره‌ها و سایر موضوعات از طریق اعلان حساب کاربری، ایمیل، پیامک، اینستاگرام او ام پی فینکس و کانال تلگرام او ام پی فینکس صورت می گیرد.

چگونه می‌توانم نسبت به هر یک از ارزهای دیجیتال اطلاعات کسب کنم؟

برای کسب اطلاعات بنیادی پیرامون یک ارز دیجیتال می‌توانید از طریق ورود به صفحه بازارها و با کلیک بر روی نام هر رمزارز، اطلاعات مربوط به آن رمزارز را پیدا کنید. با دنبال کردن مطالب وبلاگ اوام‌پی‌فینکس نیز می‌توانید نسبت به جدیدترین اخبار، آموزش‌ها و تحلیل ارزهای دیجیتال اطلاعات جامعی کسب کنید.