پاسخ سوالات خود را جستجو کنید

واریز ریالی

واریز ریالی در اوام‌پی‌فینکس چگونه است؟

واریز ریالی در او ام پی فینکس از طریق شماره کارت و درگاه پرداخت و همچنین از طریق شماره شبا امکان‌پذیر است.

حداقل و حداکثر مبلغ واریز ریالی در اوام‌پی‌فینکس چه مقدار است؟

حداقل واریز ریالی برابر با 10 هزار تومان بوده و حداکثر مقدار واریز ریالی روزانه نیز با توجه به اینکه شما از چه روشی برای واریز استفاده می‌کنید، متفاوت خواهد بود.

  • در واریز با استفاده از کارت بانکی، حداکثر مقدار واریز ریالی روزانه برابر با 25 میلیون تومان است.
  • در واریز با استفاده از شماره شبا و دریافت شناسه واریز نیز شما می‌توانید از طریق موبایل بانک و اینترنت بانک با هر شماره شبا 100 میلیون تومان روزانه و یا از طریق مراجعه حضوری به بانک، به صورت نامحدود واریز ریالی داشته باشید.

اگر با شماره شبا واریز ریالی داشته باشم، مبلغ واریزی چه زمانی به حسابم واریز می‌شود؟

در واریز با استفاده از شماره شبا (دریافت شناسه واریز)، واریزی شما طبق سیکل پایا به حساب کاربری شما در مجموعه خواهد نشست و سپس به صورت خودکار، موجودی ریالی کیف پول شما شارژ خواهدشد. در صورتی که از مبدا بانک ملت این واریزی را انجام دهید با سرعت بیشتری در حساب کاربریتان خواهد نشست.

چگونه می‌توان در اوام‌پی‌فینکس واریز ریالی انجام داد؟

وارد حساب کاربری خود شوید و در صفحه داشبورد روی گزینه "واریز" کلیک کنید. در این صفحه امکان واریز ریالی از طریق شماره کارت و شماره شبا برای شما فراهم شده است.
واریز ریالی با استفاده از کارت بانکی:
وارد حساب کاربری خود شوید و در صفحه داشبورد روی "واریز" کلیک کنید. در قسمت مربوط به واریز ریالی با شماره کارت، کارت بانکی مورد نظر خود را انتخاب کنید و با زدن دکمه "انتقال به درگاه بانکی"، پرداخت خود را تکمیل کنید.
واریز ریالی با استفاده از شماره شبا (دریافت شناسه واریز):
وارد حساب کاربری خود شوید و در صفحه داشبورد روی "واریز" کلیک کنید. در قسمت مربوط به واریز ریالی با شماره شبا، حساب مورد نظر خود را انتخاب کنید و روی دکمه "انتقال به صفحه اطلاعات پرداخت" بزنید. در صفحه جدید می‌بایست اطلاعات مورد نظر را وارد کرده و پس از فعال‌سازی تیک مربوط به موافقت با قوانین، روی گزینه "ثبت و دریافت شناسه واریز" بزنید.
در مرحله بعد شناسه واریز بانک مورد نظر برای شما ایجاد خواهد شد و با استفاده از این شناسه می‌توانید از طریق موبایل بانک، اینترنت بانک و یا مراجعه حضوری به بانک، بدون محدودیت واریز ریالی داشته باشید.
لازم به ذکر است که شناسه واریز برای هر حساب بانکی، مقدار متفاوتی داشته و برای واریز ریالی با شناسه، می‌بایست شناسه مربوط به همان حساب بانکی را دریافت کنید.

از طریق شماره شبا واریز ریالی داشتم اما شناسه واریز را وارد نکردم. آیا مشکلی در روند واریز ریالی ایجاد خواهد شد؟

در صورت وارد نکردن شناسه واریز در زمان پرداخت، تراکنش واریزی ناموفق شده و مبلغ مورد نظر طبق سیکل پایا به حساب شما عودت داده خواهدشد.

از طریق شماره کارت واریز ریالی داشتم که ناموفق بود. اما از حسابم کسر شده است ، چه اقدامی باید انجام دهم؟

در صورتی که واریز شما ناموفق بوده باشد و از حساب شما کسر شده باشد، مبلغ واریزی طی 72 ساعت آینده به حساب بانکی شما عودت داده خواهد شد.

از طریق شماره شبا واریز ریالی داشتم که ناموفق بود. اما از حسابم کسر شده است، چه اقدامی باید انجام دهم؟

در صورت ناموفق بودن واریز ریالی در این روش و کسر از حساب کاربری شما، مبلغ واریزی طبق سیکل پایا به حساب شما عودت داده خواهد شد.
لازم به ذکر است که برگشت این مقدار به حساب بانکی، با کسر کارمزد همراه است (5 هزار تومان به ازای هر 50 میلیون تومان ).
برگشت مبلغ به حساب شما نیز در بخش‌های 50 میلیون تومانی انجام می‌گیرد. به طور مثال اگر 70 میلیون تومان واریز داشته باشید و ناموفق باشد،در دو بخش 50 میلیون تومانی و 20 میلیون تومانی به حساب شما عودت داده می‌شود.

آیا امکان واریز ریالی، قبل از تکمیل احراز هویت امکان‌پذیر است؟

بله، در صورت تکمیل اطلاعات بانکی، امکان واریز ریالی برای شما فراهم است.