پاسخ سوالات خود را جستجو کنید

دعوت دوستان

پاداش معرفی دوستان در او ام پی فینکس به چه صورت است؟

در ازای هر فردی که با کد یا لینک دعوت شما اقدام به ثبت نام و احراز هویت در او ام پی فینکس کند، حداکثر 30 درصد از کارمزد تمام معاملات شخص دعوت شده برای همیشه به حساب کاربری شما واریز می‌گردد. ضمنا مجموعه او ام پی فینکس در بازه های زمانی گوناگون پاداش‌های منحصر به فردی برای معرفی دوستان در نظر می‌گیرد. برای اطلاع از جشنواره‌ها می‌توانید با پشتیبانی آنلاین مجموعه در ارتباط باشید. در صفحه دعوت از دوستان نیز می‌توانید اطلاعات کاملی پیرامون نحوه ایجاد کد دعوت و جوایز به دست آورید.

آیا محدودیتی برای استفاده از کد معرف وجود دارد؟

خیر. شما می‌توانید در مجموع 50 کد دعوت بسازید که هر کد به تعداد نامحدود قابل استفاده است.

مقادیر مربوط به پاداش دعوت دوستان چه زمانی به حسابم واریز میشه؟

پس از انجام معامله توسط فرد مورد نظر، درصدی از کارمزد معاملات ایشان مطابق با نرخی که خود شما در زمان ایجاد کد دعوت ایجاد کردید ، به کیف پول شما واریز می‌شود.

در هنگام ثبت نام کد معرف را وارد نکردم، امکان ثبت آن وجود دارد؟

خیر، تنها می‌توانید در هنگام ثبت نام، کد معرف را وارد کنید. در صورتی که فقط ایمیل را ثبت کرده باشید می‌توانید از حساب کاربری فعلی خود خارج شده و با ایمیل جدید، عملیات ثبت نام را به همراه وارد کردن کد معرف انجام دهید.

می‌خواهم کد معرف وارد شده را حذف کنم، چطور اقدام کنم؟

امکان حذف کد معرف به هیچ عنوان وجود ندارد. باید توجه داشت که برای پاداش معرف، از حساب شما چیزی کسر نمی‌شود و صرفا پاداش کد معرف توسط اوام‌پی‌فینکس به حساب معرف شما واریز می‌شود.

تفاوت کد دعوت و لینک دعوت در چیست؟

در صورتی که کد دعوت خود را برای دوستانتان ارسال کنید، آن‌ها می‌بایست کد دعوت شما را در هنگام ثبت نام در قسمت کد معرف وارد کند تا مراحل دریافت پاداش دعوت دوستان برای حساب شما تکمیل گردد.
در صورتی که لینک دعوت را برای دوستانتان ارسال کنید، آن‌ها با کلیک بر روی لینک به صورت مستقیم وارد صفحه ثبت نام شده و کد مربوط به شما به صورت خودکار در قسمت کد معرف قرار می‌گیرد.