پاسخ سوالات خود را جستجو کنید

ثبت نام و احراز هویت

ثبت نام در او ام پی فینکس چگونه انجام می‌شود؟

ثبت نام در او ام پی فینکس با ارائه یک ایمیل کاربری امکان‌پذیر بوده و احراز هویت نیز طی سه مرحله در قالب ارائه اطلاعات شناسایی، ارائه شماره کارت بانکی و بارگذاری تصویر سلفی یا ضبط ویدئو سلفی در حساب کاربری صورت می‌گیرد.
لازم به ذکر است مراحل احراز هویت در هنگام تکمیل آن به صورت شفاف و مشخص توضیح داده شده و تایید آن توسط کارشناسان او ام پی فینکس در کمتر از 5 دقیقه انجام می‌شود.
در صورت وجود هرگونه سوال در مراحل ثبت نام و احراز هویت نیز می‌توانید به صورت بیست و چهار ساعته از طریق چت آنلاین وب سایت و اپلیکیشن و شماره تماس 02152694000 با پشتیبانی او ام پی فینکس در ارتباط باشید.

چرا کد تایید تلفن همراه برای من ارسال نمی‌شود؟

برای دریافت کد تایید تلفن همراه می‌بایست تلفن همراه شما در دسترس بوده و پیامک‌های تبلیغاتی نیز مسدود نشده باشد. برای رفع مسدودیت پیامک‌های تبلیغاتی می‌بایست با توجه به نوع اپراتور تلفن همراه خود نسبت به فعال‌سازی پیامک‌های تبلیغاتی اقدام نموده و مرحله تایید تلفن همراه در فرایند احراز هویت را مجددا انجام دهید.
اگر از سرویس همراه اول استفاده می‌کنید می‌بایست عدد 2 را به شماره پیامکی 8999 ارسال نمایید. پس از ارسال پیامک، پیامکی از شرکت همراه اول مبنی بر فعال شدن مجدد سرویس پیامک تبلیغاتی تا 24 ساعت آینده برای شما فرستاده می‌شود.
اگر از سرویس ایرانسل استفاده می‌کنید می‌بایست عدد 1 را به شماره پیامکی 5005 ارسال نمایید. پس از ارسال پیام، شرکت ایرانسل پیامکی جهت فعال شدن این سرویس برای شما ارسال خواهد کرد.

چرا کد تایید ایمیل برای من ارسال نمی‌شود؟

ابتدا صحت آدرس ایمیل خود را بررسی کرده و سپس به دریافت مجدد کد تایید اقدام کنید. اگر همچنان ایمیل تایید را دریافت نکرده‌اید، ابتدا پوشه Inbox در ایمیل خود را به‌روزرسانی کنید و در صورت عدم مشاهده ایمیل تایید، سایر پوشه های ایمیل شامل spam، junk، primary، All mail را رفرش و چک کنید.

چرا در هنگام ثبت ایمیل، خطای ایمیل نامعتبر است دریافت می کنم؟

لطفا از صحت وارد کردن آدرس ایمیل خود اطمینان حاصل فرمایید.

آیا میتوانم با شماره همراه شخص دیگری احراز هویت کنم ؟

با توجه به اینکه استعلام تطابق شماره تلفن همراه با کد ملی به صورت سیستمی می‌باشد، می‌بایست شماره تلفن همراه شما تحت مالکیت خودتان باشد.

چرا در مرحله ثبت نام در هنگام ورود ایمیل، خطای ایمیل تکراری است را دریافت می کنم؟

در صورتی که قبلا در سیستم ثبت نام کرده‌اید، می‌بایست گزینه "ورود" به پلتفرم را انتخاب کرده و پس از ورود به حساب کاربری، احراز هویت خود را تکمیل کنید.

چرا رمز انتخابی من در هنگام ثبت نام، مورد قبول واقع نمی‌شود؟

جهت افزایش امنیت حساب کاربری، رمز انتخابی شما می‌بایست دارای حداقل 8 کاراکتر و شامل حروف بزرگ و کوچک انگلیسی، اعداد و علائمی همچون @،%،$،# باشد.

آیا برای ثبت نام و احراز هویت در پلتفرم ارز دیجیتال او ام پی فینکس هدیه‌ای برای کاربران در نظر گرفته می‌شود؟

بله، در بازه های زمانی گوناگون هدایایی ویژه ای برای ثبت نام و احراز هویت کاربران در نظر گرفته می شود. شما می‌توانید برای اطلاع از جشنواره‌ها و جایزه پلتفرم ارز دیجیتال او ام پی فینکس با پشتیبانی ۲۴ ساعته مجموعه در ارتباط باشید.

چرا هدیه ثبت نام به حساب من واریز نشده‌است؟

ممکن است احراز هویت خود را به درستی تکمیل نکرده باشید و یا تاریخ ثبت نام شما همزمان با تاریخ جشنواره جوایز ثبت نامی نبوده باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

آیا هدیه ثبت نام در اوام‌پی‌فینکس قابل برداشت است؟

بله. با توجه به معادل تومانی هدیه دریافتی می‌توانید با استفاده از قابلیت‌های «تبدیل سریع» یا «تبدیل دارایی اندک» آن را به تومان تبدیل کرده و برداشت کنید.

چگونه می‌توانم شماره تلفن همراه خود را تغییر دهم؟

بایستی در ابتدا علت تغییر شماره همراه را بفرمایید تا درصورت نیاز از طرف واحد پشتیبانی راهنمایی صورت گیرد. جهت تغییرشماره تلفن همراه حساب کاربری، باید ویدئویی با شرایط زیر به پشتیبانی تلگرام مجموعه ارسال نمایید:
اینجانب( نام و نام خانوادگی ) به کد ملی (کد ملی کاربر ) به دلیل ( دلیل تغییر تلفن همراه ) قصد تغییرشماره تلفن همراه حساب خود در سایت او ام پی فینکس را دارم.
متن بالارا داخل کاغذ نوشته و امضا و تاریخ روز را حتما زیر کاغذ درج نمایید.
سپس متن بالا را به همراه کارت ملی در دست بگیرید و همان متنی را که داخل کاغذ مکتوب کردید به صورت شفاهی داخل ویدئو بخوانید. پس از ضبط ویدئو با شرایط مذکور، ویدئو را در تلگرام به آیدی زیر ارسال نمایید. همکاران در کوتاهترین زمان ممکن درخواست شما را بررسی خواهند کرد.
@ompfinex_support

چگونه می‌توانم ایمیل خود را تغییر دهم؟

در صورتی که شماره تلفن همراه خود را در سیستم ثبت نکرده‌اید، می‌توانید مجدد با ایمیل جدید ثبت نام و احراز هویت خود را انجام دهید. اما اگر علاوه‌بر ایمیل، شماره تماس خود را نیز در سیستم ثبت کرده‌اید، می‌بایست جهت تغییرایمیل حساب کاربری، ویدئویی با شرایط زیر به پشتیبانی تلگرام مجموعه ارسال نمایید:
اینجانب( نام و نام خانوادگی) به کد ملی (کد ملی کاربر) به دلیل ( دلیل تغییر ایمیل ) قصد تغییرایمیل حساب خود در سایت او ام پی فینکس را دارم.
متن بالارا داخل کاغذ نوشته و امضا و تاریخ روز را حتما زیر کاغذ درج نمایید.
سپس متن بالارا به همراه کارت ملی در دست بگیرید و همان متنی را که داخل کاغذ مکتوب کردید به صورت شفاهی داخل ویدئو بخوانید. پس از ضبط ویدئو با شرایط مذکور، ویدئو را در تلگرام به آیدی زیر ارسال نمایید. همکاران در کوتاهترین زمان ممکن درخواست شما را بررسی خواهند کرد.
@ompfinex_support

چرا در هنگام ثبت نام با اخطار خطایی در سامانه رخ داده است مواجه می شوم؟

برای ثبت نام می‌بایست دسترسی سیستم یا تلفن همراه خود به فیلترشکن را متوقف کرده و ثبت نام را مجدد انجام دهید. اگر همچنان با این خطا مواجه شدید می‌توانید کش مرورگر خود را پاکسازی کرده و یا مرورگر خود را عوض کنید. در صورت مشاهده دوباره اخطار، مشکل خود را از طریق چت آنلاین پشتیبانی با ما درمیان بگذارید.

چرا در هنگام ورود یا ثبت نام با پیغام "ریکپچا صحیح نیست" مواجه می شوم؟

دسترسی سیستم یا تلفن همراه خود به فیلترشکن را متوقف کرده و دوباره سعی کنید. اگر همچنان با این خطا مواجه شدید می‌توانید مرورگر خود را عوض کنید. در صورت مشاهده دوباره اخطار، مشکل خود را از طریق چت آنلاین وب سایت و اپلیکیشن، آیدی تلگرام ompfinex_support و یا شماره تلفن 05131790 با واحد پشتیبانی او ام پی فینکس در میان بگذارید.

احراز هویت با چه مدارک شناسایی قابل انجام است؟

کاربر می‌تواند با استفاده از کارت ملی، شناسنامه دارای کد ملی، گواهینامه، کارت پایان خدمت، پاسپورت دارای اعتبار، کارت ملی قدیمی سالم و پانچ نشده و رسید کارت ملی دارای مهر و امضا احراز هویت خود را در او ام پی فینکس تکمیل کند.

چرا در هنگام وارد کردن کد ملی با خطای فرمت اشتباه است مواجه می‌شوم؟

در هنگام وارد کردن کد ملی می‌بایست کیبورد شما در حالت انگلیسی قرار داشته باشد.

چگونه می‌توانم ثبت نام خود را حذف کرده و مجددا احراز هویت کنم؟

هر کاربر تنها یکبار می‌تواند با کد ملی خود در پلتفرم ارز دیجیتال اوام‌پی‌فینکس ثبت نام و احراز هویت کند.

احرازهویت به چه منظور انجام می شود و ارسال اطلاعات شخصی برای اوام‌پی‌فینکس چه لزومی دارد؟

به منظور بهبود امنیت معاملات و جلوگیری از هویت جعلی و سوء استفاده از اطلاعات هویتی و بانکی افراد و پولشویی، انجام مراحل احراز هویت برای انجام فعالیت در او ام پی فینکس الزامی است.

تایید احراز هویت در اوام‌پی‌فینکس چقدر زمان‌بر خواهد بود؟

پس از تکمیل مراحل احراز هویت توسط کاربر، صحت مدارک بارگذاری شده توسط ایشان به صورت آنی توسط کارشناسان او ام پی فینکس مورد بررسی قرار گرفته و در صورت عدم وجود مغایرت تایید می‌شود.

عدم تایید احراز هویت به چه معناست؟

به صورت کلی این مورد به دلیل نقص در اطلاعات ارسال شده بوده و احراز هویت شما نیاز به ویرایش دارد. ممکن است رد احراز هویت به دلیل اطلاعات ناقص یا اشتباه و یا ارائه تصاویر ناواضح از مدارک خواسته شده باشد. می توانید از قسمت "اطلاعات حساب کاربری" نسبت به اصلاح آن اقدام کنید.
اگر از وبسایت استفاده می‌کنید:
وارد حساب کاربری خود شوید و در صفحه داشبورد، قسمت بالای صفحه سمت چپ، روی آیکون مربوط به پروفایل کلیک کرده و گزینه "اطلاعات حساب کاربری" را انتخاب کنید.
اگر از اپلیکیشن استفاده می‌کنید:
وارد حساب کاربری خود شوید و در صفحه داشبورد، قسمت بالای صفحه سمت راست، روی آیکون مربوط به پروفایل کلیک کرده و گزینه "اطلاعات حساب کاربری" را انتخاب کنید.

آیا امکان ثبت نام در OMPFinex برای کاربران غیر ایرانی هم وجود دارد؟

بله. بستگی به شرایط متقاضی دارد. برای اطلاعات بیشتر پیرامون این مورد می‌توانید با پشتیبانی او ام پی فینکس در ارتباط باشید.

آیا برای ثبت نام و احراز هویت در او‌ام‌پی‌فینکس محدودیت سنی وجود دارد؟

با توجه به قوانین جمهوری اسلامی ایران، ارائه خدمات به افراد با سن کم‌تر از 18 سال امکان‌پذیر نمی‌باشد.

ایمیل یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

در قسمت ورود گزینه " رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ " را بزنید. یک لینک به ایمیل شما و همچنین یک پیام به شماره موبایل شما ارسال می‌گردد.
همچنین میتوانید با استفاده از لینک زیر رمز عبور حساب خود را بازیابی نمایید.
/app/user/recovery-password

آیا امکان حذف حساب کاربری وجود دارد؟

با توجه به بند 18 شرایط و قوانین موجود در سایت او ام پی فینکس، امکان حذف حساب کاربری وجود ندارد. ولیکن میتوانید برای غیر فعال‌سازی حساب کاربری خود درخواست دهید و یا با دستور مراجع قضایی و ذی صلاح این امکان وجود داشته باشد.

آیا امکان فعال سازی مجدد حساب کاربری وجود دارد؟

جهت فعال سازی حساب کاربری باید ویدئویی با شرایط زیر به پشتیبانی تلگرام ما ارسال نمایید :
اینجانب( نام و نام خانوادگی) به کد ملی (کد ملی کاربر ) قصد فعالسازی حساب خود در سایت او ام پی فینکس را دارم. متن بالا را داخل کاغذ نوشته و امضا و تاریخ روز را حتما زیر کاغذ درج نمایید.
سپس متن بالا را به همراه کارت ملی در دست بگیرید و همان متنی را که داخل کاغذ مکتوب کردید به صورت شفاهی داخل ویدئو بخوانید. پس از ضبط ویدئو با شرایط مذکور، ویدئو را در تلگرام به آیدی زیر ارسال نمایید. همکاران در کوتاهترین زمان ممکن درخواست شما را بررسی خواهند کرد.
@ompfinex_support