پاسخ سوالات خود را جستجو کنید

برداشت ریالی

چرا برداشت ریالی ناموفق می‌شود؟

ممکن است مبلغ برداشت شما با حداکثر مقدار قابل برداشت مغایرت داشته باشد که می‌توانید درخواست برداشت خود را مجددا به صورت صحیح ثبت کنید.
همچنین ممکن است حساب شما به دلیل صدور حکم از سوی مراجع قضایی مسدود شده باشد که می‌توانید از طریق ارتباط با پشتیبانی این مورد را پیگیری کنید.

حداقل و حداکثر مبلغ برداشت ریالی در اوام‌پی‌فینکس چه مقدار است؟

حداقل مقدار برداشت ریالی برابر با 15 هزار تومان و حداکثر مقدار برداشت ریالی روزانه در او ام پی فینکس برابر با ۳۰۰ میلیون تومان بوده که از طریق سه شماره شبا مجزا امکان‌پذیر است.

آیا امکان افزایش سقف برداشت ریالی وجود دارد؟

در صورت تمایل برای افزایش سقف برداشت روزانه می‌توانید درخواست خود را از طریق چت آنلاین وبسایت و اپلیکیشن، آیدی تلگرام ompfinex_support و شماره تماس 05131790 با واحد پشتیبانی اوام‌پی‌فینکس در میان بگذارید. لازم به ذکر است فرایند افزایش سقف برداشت ریالی ممکن است چندین روز کاری زمان ببرد.

سیکل تسویه ریالی در اوام‌پی‌فینکس به چه صورت است؟

برداشت ریالی در اوا ام پی فینکس به مقصد بانک های ملت، آینده، سامان، ملی، تجارت و سپه سریع‌تر انجام می شود. زمان تسویه ریالی در بانک های دیگر بر اساس سیکل پردازش پایا انجام می پذیرد و بین 1 تا 24 ساعت زمان‌بر خواهد بود.

چگونه می‌توان در اوام‌پی‌فینکس برداشت ریالی انجام داد؟

وارد حساب کاربری خود شوید و در صفحه داشبورد روی گزینه برداشت کلیک کنید. در این صفحه امکان برداشت ریالی از طریق شماره شبا برای شما فراهم شده است.

برداشت ریالی در چه ساعاتی قابل ثبت می‌باشد؟

شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز درخواست برداشت ریالی خود را ثبت کنید و تسویه ریالی شما با توجه به بانک انتخابی صورت میگیرد.

چگونه می‌توان تاریخچه واریز و برداشت ریالی را مشاهده کرد؟

اگر از وبسایت استفاده می‌کنید:
وارد حساب کاربری خود شوید و در صفحه داشبورد، قسمت بالای صفحه سمت چپ، روی آیکون کیف پول کلیک کرده و گزینه "تاریخچه" را انتخاب کنید.
اگر از اپلیکیشن استفاده می‌کنید:
پس از ورود به حساب کاربری، صفحه کیف پول را انتخاب کنید و از قسمت بالای صفحه، روی "تاریخچه" کلیک کنید. در صفحه تاریخچه می‌بایست تراکنش‌های ریالی را فیلتر کرده و جزئیات هر تراکنش را مشاهده کنید.

چگونه می‌توانم کارت بانکی ثبت شده را حذف کنم؟

این امکان وجود نداشته و می‌توانید کارت بانکی دیگری را اضافه کرده و به فعالیت خود ادامه دهید.

چطور می‌توانم کارت بانکی دیگری را به سیستم اضافه کنم؟

اگر از وب‌سایت استفاده می‌کنید:
وارد حساب کاربری خود شوید و در صفحه داشبورد، قسمت بالای صفحه روی آیکون پروفایل کلیک کرده و در بخش اطلاعات حساب کاربری، کارت بانکی مورد نظر خود را اضافه کنید.
اگر از اپلیکیشن استفاده می‌کنید:
وارد حساب کاربری خود شوید و در صفحه داشبورد، قسمت بالای صفحه سمت راست، روی آیکون پروفایل کلیک کرده و گزینه "اطلاعات حساب کاربری" را انتخاب کنید. در این قسمت می‌توانید کارت بانکی جدیدی را اضافه کنید.

چرا در هنگام ثبت کارت بانکی خطا 26 کاراکتر را دریافت می‌کنم؟

کیبورد سیستم یا تلفن همراه خود را در حالت انگلیسی قرار داده و شماره کارت بانکی خود را به صورت دستی وارد کنید.

آیا استفاده از کارت بانکی و حساب دیگران امکان پذیر است؟

خیر، امکان استفاده از کارت یا حساب بانکی شخص ثالث وجود ندارد و استفاده از کارت‌های بانکی که تحت مالکیت خود شماست در پلتفرم امکان‌پذیر می‌باشد.

چرا میان ارقام موجودی ریالی کیف پول و موجودی ریالی قابل برداشت مغایرت وجود دارد؟

کاربران در صورتی که سفارش باز داشته باشند، نمی‌توانند این مقدار از موجودی خود را برداشت کنند. می‌توانید این مقدار را در سفارشات باز خود مشاهده کنید و در صورت نیاز سفارش را لغو کنید.