پاسخ سوالات خود را جستجو کنید

کارمزد او ام پی فینکس

کارمزد معاملات در اوام‌پی‌فینکس چگونه محاسبه می‌شود؟

با مراجعه به صفحه مربوط به کارمزد پلتفرم ارز دیجیتال او ام پی فینکس می‌توانید با چگونگی محاسبه کارمزد معاملات در اوام‌پی‌فینکس آشنا شوید. اگر از اپلیکیشن یا وب اپلیکیشن استفاده می‌کنید نیز می‌توانید با مراجعه به صفحه "سایر خدمات" نحوه محاسبه کارمزدها را مشاهده کنید.

سطح کاربر حجم معاملات 1 ماه گذشته کارمزد معاملات
سطح آبی کمتر از 20 میلیون تومان 0.0035
سطح نقره ای بین 20 تا 50 میلیون 0.0030
سطح طلایی بین 50 تا 100 میلیون 0.0025
سطح پلاتینیوم بیشتر از 100 میلیون 0.0020
ربات معامله گر هر حجم معامله 0.0010

کارمزد معامله از مقدار ارز محاسبه و کسر می‌گردد یا از مقدار ریالی؟

کارمزد به صورت درصدی از مقدار ارز تبدیلی در نظر گرفته می‌شود. برای مثال اگر تبدیل اتریوم به ریال داشته باشید کارمزد شما به صورت درصدی از ریال و اگر تبدیل ریال به اتریوم داشتید کارمزد بصورت درصدی از اتریوم می‌باشد.

آیا پس از لغو سفارش باز هم کارمزد کسر می‌شود؟

به طور کلی زمانی که تمام و یا قسمتی از سفارش انجام شده باشد، کارمزد برای کاربران در نظر گرفته می‌شود. در صورتی که مقداری از سفارش انجام شده باشد و اقدام به لغو آن سفارش کنید، به همان میزان معامله انجام شده، کارمزد در نظر گرفته می‌شود.

کارمزد برداشت ریالی در او ام پی فینکس چقدر است؟

کارمزد برداشت ریالی در او ام پی فینکس با توجه به مقدار برداشت بین 1000 تومان تا حداکثر 10000 تومان متغیر می‌باشد.لازم به ذکر است که کارمزد برداشت ریالی مربوط به سیستم بانکی بوده و توسط سیستم پرداخت یار گرفته می‌شود و او ام پی فینکس در آن ذینفع نیست.

منظور از "کارمزد شبکه" در برداشت ارزهای دیجیتال چیست؟

انتقال ارزهای دیجیتال بر بستر بلاک چین دارای هزینه‌ است که بنابر نوع شبکه انتقالی، نوع رمزارز و میزان تراکم شبکه مقادیر متفاوتی را در برمی‌گیرد. این کارمزد مربوط به شبکه بلاک چین بوده و به منظور کمک به اعتبارسنجی و امنیت شبکه از کاربر کسر می‌شود. لازم به ذکر است که این کارمزد کاملا مربوط به شبکه بلاک چین بوده و او ام پی فینکس در آن ذی‌نغع نیست.

کارمزد برداشت ارزهای دیجیتال چگونه محاسبه می‌شود؟

کارمزد برداشت ارزهای دیجیتال با توجه به نوع ارز دیجیتال، نوع شبکه انتقال و میزان تراکم شبکه متفاوت می‌باشد. اگر از وبسایت استفاده می‌کنید:
با مراجعه به صفحه مربوط به کارمزد برداشت ارز دیجیتال می‌توانید با نحوه محاسبه کارمزد انتقال ارزهای دیجیتال و همچنین حداقل مقدار برداشت هر ارز دیجیتال آشنا شوید. در هنگام ثبت درخواست برداشت ارزی در او ام پی فینکس نیز مقدار کارمزد در سمت چپ صفحه قابل مشاهده است.
اگر از اپلیکیشن استفاده می‌کنید:
با مراجعه به صفحه "سایر خدمات" و کلیک بر روی گزینه "کارمزدها" می‌توانید کارمزد انتقال ارزهای دیجیتال و همچنین حداقل مقدار برداشت هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

کارمزد انتقال تتر روی کدام شبکه کمتر است؟

در حال حاضر انتقال تتر بر بستر KCC کمترین کارمزد را دارد. در او ام پی فینکس می‌توانید به خرید و فروش تتر با بهترین نرخ بپردازید و آن را با کارمزد تنها 0.1 تتر توسط شبکه KCC انتقال دهید.