پاسخ سوالات خود را جستجو کنید

کارت هدیه

کارت هدیه ارز دیجیتال چیست؟

کارت هدیه ارز دیجیتال یکی از قابلیت‌های جذاب پلتفرم ارز دیجیتال اوام‌پی‌فینکس است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا برای دوستان خود در اوام‌پی‌فینکس کارت هدیه ارسال کنند و یا کارت هدیه‌ای که دریافت کرده‌اند را استفاده کنند.

کارمزد استفاده از سرویس کارت هدیه در اوام‌پی‌فینکس چقدر است؟

سرویس کارت هدیه کاملا رایگان بوده و کارمزدی بابت استفاده از آن از حساب کاربری شما کسر نمی‌شود. آموزش کامل استفاده از سرویس کارت هدیه

چگونه می‌توانم کارت هدیه ایجاد کنم؟

وارد حساب کاربری خود شوید و در صفحه داشبورد، در قسمت جزییات موجودی حساب روی "کارت هدیه" کلیک کنید. در قسمت "ساخت کارت هدیه" کافیست نوع و مقدار ارز مورد نظر خود را مشخص کرده و متن دلخواه برای نمایش روی کارت را بنویسید. پس از نوشتن متن نیز کافیست روی دکمه "ساخت کارت هدیه" بزنید. در ادامه کد تاییدی برای شما پیامک می‌شود که لازم است آن را وارد کنید. در نهایت نیز کافیست شناسایی دو عاملی خود را وارد کنید. به این ترتیب کارت هدیه شما با موفقیت ساخته شده و کد مربوط به آن قابل مشاهده است. با اشتراک‌گذاری این کد می‌توانید به دوستان خود ارز دیجیتال هدیه دهید. دقت کنید که قبل از ساخت کارت هدیه، رمزارزی که قصد هدیه دادن آن را دارید باید در کیف پول شما موجود باشد. ضمنا حداقل مبلغ برای ساخت کارت هدیه برابر با 10 هزار تومان است.

چگونه می‌توانم کارت هدیه‌ای که دریافت کرده‌ام را استفاده کنم؟

وارد حساب کاربری خود شوید و در صفحه داشبورد، روی "کارت هدیه" کلیک کنید. در قسمت دریافت کارت هدیه کافیست کد کارت هدیه خود را وارد کنید و سپس روی دکمه "اعمال کد" بزنید. به این ترتیب موجودی کارت هدیه شما به صورت آنی به کیف پولتان در اوام‌پی‌فینکس واریز می‌شود.