پاسخ سوالات خود را جستجو کنید

ربات معامله گر

ربات معامله‌گر چیست؟

با استفاده از سرویس ربات معامله‌گر در اوام‌پی‌فینکس می‌توانید سفارش‌های خرید و فروش خود را بر اساس قیمت بازار جهانی و حتی زمانی که در حساب کاربری خود حضور ندارید، ثبت کنید.

کارمزد استفاده از ربات معامله‌گردر اوام‌پی‌فینکس چقدر است؟

استفاده از سرویس ربات معامله‌گر در اوام‌پی‌فینکس کاملا رایگان می‌باشد.

کارمزد معاملاتی که با استفاده از ربات ثبت می‌شوند چقدر است؟

کارمزد معاملاتی که با استفاده از ربات معامله‌گر ثبت می‌شوند تنها برابر با 0.001 حجم معامله (0.1 درصد) است که از کمترین کارمزد معاملات در پلتفرم ارز دیجیتال نیز کمتر است.

مزیت های استفاده از ربات معامله‌گر چیست؟

با تعیین تنظیمات برای ربات و فعال‌سازی آن در حساب کاربری، سفارشات خرید و فروش، بدون نیاز به آنلاین بودن و حضور شما در حساب کاربری به صورت خودکار و پیوسته ثبت می‌شود. همچنین کارمزد پایین به مقدار تنها 0.1 درصد یکی دیگر از مزیت‌های ویژه ربات معامله‌گر می‌باشد. با استفاده از مطلب ربات تریدر می‌توانید اطلاعات جامعی نسبت به نحوه استفاده از ربات معامله گر او ام پی فینکس کسب کنید.

نحوه فعالسازی ربات معامله‌گر چگونه است؟

اگر از وب‌سایت استفاده می‌کنید:
وارد حساب کاربری خود شوید و در صفحه داشبورد، قسمت بالای صفحه سمت راست، منوی معاملات را انتخاب کرده و روی گزینه "ربات معامله‌گر" کلیک کنید. در صفحه مربوط به ربات نیز می‌بایست تنظیمات مورد نظر خود را برای نحوه کارکرد ربات مشخص کنید.
اگر از اپلیکیشن استفاده می‌کنید:
وارد حساب کاربری خود شوید و در صفحه معامله، وارد سربرگ مربوط به "ربات معامله‌گر" شوید و تنظیمات مورد نظر خود را برای نحوه کارکرد ربات مشخص کنید.

امکان فعال سازی ربات در چه بازارهایی وجود دارد؟

با توجه به اینکه قیمتی که ربات‌ بر اساس آن سفارش خرید یا فروش را ثبت می‌کنند از بایننس گرفته می‌شود، در حال حاضر ایجاد ربات فقط در بازارهایی امکان‌پذیر است که در صرافی بایننس معامله می‌شوند. در بازارهای ریالی نیز قیمت تتر از بازار تتر- تومان گرفته می‌شود.

چگونه مطلع شوم که درخواست ربات تایید و یا رد شده است ؟

تایید یا عدم تایید درخواست فعالسازی ربات، از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد.

آیا در استفاده از ربات محدودیتی وجود دارد؟

در حال حاضر هر شخص می‌تواند حداکثر یک ربات خرید و یک ربات فروش در حساب خود فعال کند. در صورت تمایل برای فعالسازی تعداد بیشتر ربات، می‌توانید درخواست خود را از طریق پشتیبانی ارسال کنید.

در هر ربات امکان فعال سازی حداکثر چند سفارش وجود دارد ؟

در هر ربات حداکثر 4 سفارش می‌توان فعال کرد.

اگر در فعال سازی ربات درصد تلورانس را منفی انتخاب کنم چه اتفاقی می‌افتد ؟

در صورتی که درصد عدد منفی قرار داده شود، سفارش شما به صورت عکس عمل خواهد کرد. به این معنی که در خرید به همان میزان درصدی که تعیین می‌شود، گران‌تر از قیمت لحظه‌ای و در فروش ارزان‌تر سفارش قرار داده می‌شود.

برای ثبت 3 سفارش با حداکثر حجم 1 میلیون تومان چه مقدار باید دارایی داشته باشم ؟

شما باید برای فعال سازی ربات به اندازه 1 سفارش بیشتر موجودی داشته باشید. به طور مثال برای 3 سفارش با حداکثر 1 میلیون تومان باید 4 میلیون تومان موجودی داشته باشید تا پس از فعالسازی و سفارش‌گذاری، ربات دچار خطا نشود.

حداقل سرمایه برای فعال سازی ربات چه مقدار است ؟

حداقل سرمایه برای فعالسازی ربات 220 هزارتومان میباشد که با انتخاب یک سفارش، میتوانید ربات خرید یا فروش خود را درخواست دهید.

چطور می‌توانم ربات را غیرفعال کنم؟

با ورود به قسمت ربات معامله‌گر در حساب کاربری می‌توانید درخواست خود را حذف کنید. لازم به ذکر است که پس از حذف ربات، عملکرد آن متوقف شده و دیگر سفارش‌گذاری انجام نمی دهد.اما سفارش های گذشته در سفارشات باز باقی می‌ماند و شما می‌توانید به صورت دستی این سفارشات را از بخش "سفارشات باز" لغو کنید.