اخبار ارز دیجیتال

حمایت نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا از شیبا اینو

یک نامزد ریاست جمهوری ایالات‌متحده به نام رابرت اف کندی جونیور (Robert F. Kennedy Jr) حمایت خود را از  شیبا اینو و ارتش SHIB اعلام کرد. این حمایت توسط شیتوشی کوساما (Shytoshi Kusama) توسعه‌دهنده ارشد شیبا اینو نیز تایید شد. به دنبال انتشار این خبر، شیبا فزایش قیمت ۲۳ درصدی را تجربه کرد.

پادکست حمایت نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا از شیبا اینو

به گزارش صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس و به نقل از وب‌سایت coingape، شیتوشی کوساما روز دوشنبه گفت که حمایت از شیبا اینو به شدت در حال افزایش است و رابرت اف کندی جونیور کاندیدای ریاست‌جمهوری ایالات‌متحده، نیز شیبا اینو را تایید و حمایت می‌کند.

شیتوشی کوساما همچنین با انتشار پستی مرموز در پلتفرم X درباره روابط دوستانه‌ای که اخیرا با افراد مهم شکل گرفته‌است اشاره کرد و گفت که یک روز کامل را صرف برگزاری جلسه با این دوستان جدید کرده‌است. او همچنین با اشاره به موفقیت شیبا اینو با بودجه بسیار کم و تقریبا بدون بازاریابی، به ارتقاء سطح و نمایش قدرت واقعی شیبا در ماه‌های آینده اشاره کرد.

حمایت رابرت اف کندی جونیور از شیبا اینو

در یک اقدام که برای جامعه شیبا اینو بسیار مهم و سرنوشت‌ساز بود، رابرت اف کندی جونیور و راس دیویس از گروه (In Russ We Trust Crypto) در رویداد اتر دنور (ETHDenver) 2024 با پوشیدن لباسی با نشان شیبا اینو، حمایت خود را از ارتش SHIB ابراز کردند.  

ویتالیک بوترین خالق اتریوم و شیبا کیست؟

شیبا اینو در بحبوحه افزایش نرخ میم کوین که در هفته گذشته مشاهده شد، توجه زیادی را به خود جلب کرده و رمزارز شیبا اینو تقریبا در حال ورود به لیست ۱۰ ارز دیجیتال برتر است.

حرکت قیمت شیبا به سمت ۰.۰۰۰۱ دلار

قیمت شیبا اینو طی یک هفته بیش از ۱۷۰ درصد رشد کرده است و در میان هیاهوهای صعود میم‌کوین‌ها که از طریق رالی گسترده بازار ارزهای دیجیتال حمایت می‌شود، رشد خوبی را از خود نشان داده‌است. با این وجود، با انتشار پست سیتوشی کوساما مبنی بر حمایت افراد تاثیرگذار از جامعه شیبا، قیمت این میم‌کوین در عرض یک ساعت بیش از ۱۰ درصد جهش کرد.

قیمت شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته ۳۶ درصد جهش کرد و در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۹۷۵ دلار معامله می‌شود. پایین‌ترین و بالاترین قیمت ۲۴ ساعته به ترتیب ۰.۰۰۰۰۲۱۵۹ دلار و ۰.۰۰۰۰۲۹۲۶ دلار است. علاوه بر این، حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته ۲۷ درصد افزایش یافته است که نشان می‌دهد نهنگ‌های SHIB پیشتاز هستند.

سرمایه‌گذاران نسبت به شیبا اینو بسیار خوش‌بین هستند زیرا اوپن اینترست معاملات فیوچرز شیبا در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲۶ درصد افزایش یافته و ارزش معاملات آتی دائمی ۱۰۰۰SHIB نیز به حدود ۱۵۰ میلیون دلار رسیده‌است.

الهه سیدان

من الهه سیدان هستم، فارغ‌التحصیل رشته حسابداری و دارای مدرک پیشرفته زبان انگلیسی. با توجه به رشته تحصیلم، به اقتصاد علاقه زیادی دارم و از سال ۹۲ در عرصه اقتصادی به‌عنوان خبرنگار مشغول به فعالیت بودم. بازار کریپتو به عنوان صنعتی نوپا به دلیل کارکردهای گسترده‌ و فرصت‌های مالی که در اختیار جوامع قرار می‌دهد، به تدریج توجه من را جلب کرد و باعث شد به این بازار جدید مالی علاقه‌مند شوم. در حال حاضر حدود ۵ سال است که محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم و امیدوارم بتوانم نقشی موثر در ارائه به موقع اطلاعات و اخبار این حوزه مالی به علاقه‌مندان دنیای ارز دیجیتال داشته‌باشم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا