اخبار ارز دیجیتالاخبار او ام پی فینکس

کمپین ارز دیجیتال شیبا؛ ثبت نام کن شیبا ببر

بی نهایت نات کوین جایزه بگیر

کمپین ارز دیجیتال شیبا در صرافی او ام پی فینکس فرصتی را فراهم کرده تا کاربران بتوانند بدون هیچ محدودیتی به دریافت ارز دیجیتال رایگان بپردازند. در این کمپین از او ام پی فینکس شما می‌توانید حداقل ۱۰۰ هزار شیبا هدیه بگیرید. برای توضیحات بیشتر در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

پادکست توضیحات کمپین ارز دیجیتال شیبا

او ام پی فینکس به کاربران ارز دیجیتال شیبا هدیه می‌دهد!

کمپین ارز دیجیتال شیبا

با ثبت نام و تکمیل احراز هویت در پلتفرم او ام پی فینکس می‌توانید ۱۰۰ هزار شیبا هدیه بگیرید و به دریافت ارز دیجیتال رایگان بپردازید. ثبت نام در او ام پی فینکس به راحتی و با استفاده از یک ایمیل امکان‌پذیر است.

کافیست وارد صفحه ثبت نام شوید، آدرس ایمیل خود را وارد کرده و یک رمز عبور ۸ رقمی شامل حروف کوچک و بزرگ انگلیسی و اعداد برای حساب خود تعیین کنید.

در نهایت بعد از فعال کردن تیک مربوط به گزینه‌های «موافقت با قوانین» و «من ربات نیستم» می‌توانید برای خود یک حساب کاربری در صرافی او ام پی فینکس ایجاد کنید.

پس از ثبت نام به طور خودکار وارد صفحه داشبورد خواهید شد و می‌بایست بر روی دکمه «احراز هویت» بزنید. احراز هویت در او ام پی فینکس طی سه مرحله و در کمتر از ۵ دقیقه تکمیل می‌گردد. پس از تکمیل احراز هویت، صحت اطلاعات وارد شده توسط شما به صورت آنی توسط واحد KYC او ام پی فینکس مورد بررسی قرار گرفته و تایید می‌شود.

به محض تایید احراز هویت حساب کاربری، مقدار ۱۰۰ هزار ارز دیجیتال شیبا به عنوان اولین هدیه ثبت نام به صورت آنی به حساب کاربری شما واریز می‌گردد. توجه داشته باشید که کمپین ارز دیجیتال شیبا در او ام پی فینکس در تاریخ سی‌ویکم مرداد ۱۴۰۲به پایان می‌رسد. بنابراین برای ثبت نام و احراز هویت در او ام پی فینکس تنها تا سی‌ویکم مرداد ماه فرصت دارید.

هدیه ثبت نام در صرافی او ام پی فینکس

همین حالا می‌توانید وارد وبسایت صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس یا اپلیکیشن او ام پی فینکس شوید و با تکمیل ثبت نام و احراز هویت، بدون نیاز به هیچ سرمایه‌گذاری اولیه ۱۰۰,۰۰۰ واحد شیبا اینو (SHIB) هدیه بگیرید!

آموزش ثبت نام در او ام پی فینکس

مطالعه بیشتر

دریافت ارز دیجیتال رایگان با دعوت دوستان به او ام پی فینکس

دریافت ارز دیجیتال رایگان با دعوت دوستان به او ام پی فینکس

کمپین ارز دیجیتال در او ام پی فینکس به ثبت نام در پلتفرم محدوده نبوده و شما می‌توانید با معرفی دوستان خود به صرافی او ام پی فینکس، به طور نامحدود به دریافت ارز دیجیتال رایگان بپردازید!

به ازای هر فردی که با استفاده از کد یا لینک دعوت شما در او ام پی فینکس ثبت نام و احراز هویت کند، ۱۰۰ هزار شیبا به صوررت آنی به کیف پول حساب کاربری شما واریز می‌شود. برای مثال اگر یک نفر از افرادی که می‌شناسید با کد دعوت شما در پلتفرم ثبت نام و احراز هویت کند، شما ۱۰۰,۰۰۰ واحد شیبا از ما هدیه می‌گیرید.

حال اگر دو نفر از دوستانتان با کد دعوت شما در پلتفرم احراز هویت کنند، شما ۲۰۰,۰۰۰ واحد شیبا به عنوان پاداش معرفی دوستان دریافت خواهید کرد و به همین ترتیب می‌توانید با دعوت افراد بیشتر به صرافی او ام پی فینکس، به صورت نامحدود به دریافت ارز دیجیتال رایگان بپردازید.

قیمت لحظه‌ ای ارز دیجیتال شیبا

ضمنا تا سقف ۳۰ درصد کارمزد تمام معاملات افرادی که توسط کد یا لینک دعوت شما در او ام پی فینکس ثبت نام می‌کنند نیز برای همیشه به حساب کاربری شما واریز می‌گردد. همچنین شما می‌توانید با ایجاد لینک‌های دعوت گوناگون، این ۳۰ درصد را بین خود و فردی که به پلتفرم دعوت می‌کنید تقسیم کنید.

لازم به ذکر است که هیچ گونه محدودیتی در تعداد افراد معرفی شده توسط شما به پلتفرم وجود ندارد. این کمپین تا سی‌ویکم مرداد ادامه داشته و شما می‌توانید از این فرصت برای دریافت ارز دیجیتال رایگان حداکثر استفاده را ببرید.

کافیست در داشبورد حساب کاربری خود وارد صفحه دعوت دوستان شوید، کد و لینک دعوت اختصاصی خود را ایجاد کرده، آن را برای دوستانتان بفرستید و از همین حالا بدون هیچ سرمایه اولیه کسب درآمد کنید.

دعوت دوستان به صرافی او ام پی فینکس و دریافت ارز دیجیتال رایگان

تفاوت کد دعوت و لینک دعوت نیز در آن است که اگر کد دعوت خود را برای دوستانتان ارسال کنید، آن‌ها می‌بایست کد دعوت شما را در زمان ثبت نام در کادر مربوط به کد معرف وارد کنند. اما اگر لینک دعوت را برای دوستانتان ارسال کنید، آن‌ها به صورت مستقیم وارد صفحه ثبت نام شده و کد دعوت شما به طور خودکار در قسمت کد معرف قرار می‌گیرد.

جزئیات کمپین ارز دیجیتال شیبا در او ام پی فینکس

صرافی او ام پی فینکس در کمپین جدید خود فرصتی را فراهم کرده تا کاربران جدید و کاربران قدیمی پلتفرم بتوانند بدون هیچ سرمایه‌گذاری اولیه به دریافت ارز دیجیتال رایگان بپردازند.

  • اگر تا کنون در صرافی او ام پی فینکس ثبت نام نکرده‌اید:

از هفدهم تا سی‌ویکم مرداد فرصت دارید تا با تکمیل ثبت نام و احراز هویت، صد هزار شیبا هدیه بگیرید. علاوه‌بر هدیه ثبت نام می‌توانید با دعوت دوستان خود به او ام پی فینکس به صورت کاملا رایگان و البته نامحدود ارز دیجیتال شیبا دریافت کنید.

در ازای هر فردی که با کد یا لینک دعوت شما در پلتفرم او ام پی فینکس احراز هویت کند، صد هزار واحد شیبا به صورت آنی به حساب کاربری شما واریز می‌گردد. هیچ محدودیتی در تعداد افراد دعوت شده وجود نداشته و شما می‌توانید به طور نامحدود و به صورت رایگان از طریق ارز دیجیتال شیبا، کسب درآمد کنید.

همچنین تا سقف ۳۰ درصد از کارمزد تمام معاملات افرادی که توسط لینک یا کد دعوت شما در او ام پی فینکس ثبت نام کرده‌اند، برای همیشه به حساب کاربری شما واریز می‌گردد. از آن جایی که فرد دعوت شده یک کاربر جدید در او ام پی فینکس محسوب می‌شود، صد هزار شیبا به عنوان هدیه ثبت نام و تکمیل احراز هویت دریافت می‌کند.

از سوی دیگر با توجه به اینکه این فرد ثبت نام خود را از طریق لینک ثبت نام شما انجام داده، ۱۰۰ هزار شیبای دیگر نیز به حساب او واریز خواهد شد. یعنی فردی که با استفاده از کد رفرال کاربر دیگری در او ام پی فینکس ثبت نام و احراز هویت خود را تکمیل کند، در مجموع ۲۰۰ هزار شیبا به عنوان هدیه دریافت می‌کند.

بنابراین اگر در همین لحظه در او ام پی فینکس ثبت نام و احراز هویت کنید، یکی از دوستانتان را نیز دعوت کرده و فرد مورد نظر نیز احراز هویت خود را تکمیل کند، شما و دوست‌تان هر یک ۲۰۰ هزار شیبا هدیه می‌گیرید.

  • اگر در حال حاضر احراز هویت خود را تکمیل کرده‌اید و از کاربران قدیمی او ام پی فینکس هستید:

از هفدهم تا سی‌ویکم مرداد فرصت دارید با دعوت دوستان خود به او ام پی فینکس، ارز دیجیتال رایگان به دست آورید. در ازای هر فرد ۱۰۰,۰۰۰ واحد ارز دیجیتال شیبا! همچنین تا سقف ۳۰ درصد کارمزد معاملات افراد معرفی شده نیز برای همیشه به شما تعلق می‌گیرد.

در صورت وجود هر گونه سوال در روند ثبت نام، احراز هویت و ساخت کد دعوت می‌توانید به صورت بیست و چهار ساعته و در تمام روزهای هفته از طریق چت آنلاین وبسایت و اپلیکیشن و همچنین تماس تلفنی با شماره ۰۲۱۵۲۶۹۴۰۰۰ با واحد پشتیبانی مجموعه در ارتباط باشید.

بیشترین سوالات کاربران در مورد کمپین رمزارز شیبا و دریافت ارز دیجیتال رایگان در او ام پی فینکس

هدیه ثبت نام در او ام پی فینکس چیست؟

اگر تا سی‌ویکم مرداد ثبت نام و احراز هویت در او ام پی فینکس را تکمیل کنید، تعداد صد هزار ارز دیجیتال شیبا به عنوان اولین هدیه ثبت نام به حساب کاربری شما واریز می‌گردد.

ارزش ۱۰۰,۰۰۰ شیبا به تومان چقدر است؟

برای محاسبه ارزش تومانی این مقدار رمزارز کافیست عدد ۱۰۰,۰۰۰ را در نرخ لحظه‌ای شیبا در بازار شیبا اینو – تومان در او ام پی فینکس ضرب کنید.

آیا ۱۰۰ هزار شیبا در او ام پی فینکس قابل نقد کردن است؟

بله. اگر کل معادل تومانی هدیه شما از ۱۰۰ هزار تومان بیشتر باشد، می‌توانید از طریق قابلیت «معامله سریع» آن را به تومان تبدیل کرده و در حساب بانکی خود دریافت کنید. اگر معادل تومانی هدیه شما از ۱۰۰ هزار تومان کمتر باشد، می‌توانید از قابلیت «تبدیل دارایی اندک» برای نقد کردن آن استفاده کنید.

افرادی که قبلا در او ام پی فینکس ثبت نام کرده‌اند هم امکان شرکت در کمپین ارز دیجیتال شیبا را دارند؟

بله. این دسته از کاربران می‌توانند تا سی‌ویکم مرداد با دعوت دوستان خود به او ام پی فینکس در ازای هر فرد معرفی شده، صد هزار شیبا دریافت کنند.

تفاوت کد دعوت و لینک در او ام پی فینکس چیست؟

اگر کد دعوت خود را برای دوستانتان ارسال کنید، آن‌ها می‌بایست کد دعوت شما را در زمان ثبت نام در قسمت کد معرف وارد کنند. اما اگر لینک دعوت را ارسال کنید، فرد به صورت مستقیم وارد صفحه ثبت نام شده و کد دعوت شما به طور خودکار در قسمت کد معرف قرار می‌گیرد.

حداکثر چه تعداد کاربر را می‌توانم با استفاده از کد دعوت به او ام پی فینکس دعوت کنم؟

هیچ محدودیتی در تعداد کاربران معرفی شده توسط شما وجود ندارد.

کمپین ارز دیجیتال شیبا در او ام پی فینکس تا کی ادامه دارد؟

برای شرکت در این کمپین و دریافت ارز دیجیتال رایگان از هفدهم تا سی‌ویکم مرداد فرصت دارید.

الهه برات‌زاده

من الهه برات‌زاده هستم و در رشته اقتصاد از دانشگاه فردوسی مشهد فارغ التحصیل شدم. چهار سال است که در زمینه بازارهای مالی فعالیت می‌کنم و از هیچ کاری به اندازه نشستن پای چارت، ترید و یاد گرفتن مطالب جدید در این حوزه لذت نمی‌برم. به نظر من بیت‌کوین سهم بزرگی در آینده اقتصاد دنیا دارد و از این بابت که مسیر کاری من طوری شکل گرفت که می‌توانم به طور تخصصی از دنیای جذاب رمزارزها صحبت کنم، بی‌نهایت خوشحالم. هر محتوایی که تولید می‌کنم با حداکثر علاقه و دقت می‌نویسم و تنها چیزی که برای من اهمیت دارد،این است که بتوانم بیشترین تعامل را با مخاطب برقرار کنم و محتوای مورد نیاز او را ارائه دهم.

مطالعه بیشتر

‫۳ دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا