اخبار ارز دیجیتالاخبار او ام پی فینکس

برگشت نقدی صرافی او ام پی فینکس چیست و چگونه کار می‌کند؟

کمپین برگشت نقدی صرافی او ام پی فینکس فرصتی را فراهم کرده تا کاربران بتوانند روزانه از طریق واریز رمزارز، معامله و یا هر دوی آن‌ها، کش بک دریافت کنند. این کمپین در یک کهکشان کریپتویی برگزار می‌گردد و شما می‌توانید با رفتن به سیاره‌های مختلف، روزانه بین ۵,۰۰۰ تومان تا ۱۰۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان برگشت نقدی دریافت کنید. برای آشنایی بیشتر با این کمپین و جزئیات سیاره‌های کهکشان او ام پی فینکس در ادامه این مطلب با همراه باشید.

پادکست برگشت نقدی صرافی او ام پی فینکس

۱۴ روز شگفت انگیز در کهکشان کریپتویی او ام پی فینکس

از روز چهارشنبه یکم آذر تا پانزدهم آذر فرصت دارید تا با شرکت در کمپین برگشت نقدی صرافی او ام پی فینکس، کش بک روزانه دریافت کنید. اما چگونه؟

کهکشان کریپتویی او ام پی فینکس از ۶ سیاره تشکیل شده که هر یک ویژگی‌های مختص به خود را دارند. با قرار گرفتن در هر یک از این سیاره‌ها در روز می‌توانید مقدار برگشت نقدی متفاوتی دریافت کنید که در ادامه شرایط هر سیاره را به صورت جداگانه بررسی می‌کنیم.

برگشت نقدی از طریق واریز رمزارز

برگشت نقدی از طریق واریز رمزارز

اولین روش دریافت برگشت نقدی صرافی او ام پی فینکس، «واریز رمزارز» است. کافیست معادل تومانی واریز ارزی روزانه خود را به بیش از ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان برسانید تا کش بک دریافت کنید.

 • عطارد

  اگر در روز بین ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان تا ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان واریز خالص رمزارزی داشته باشید، در سیاره عطارد قرار می‌گیرید و در پایان روز مبلغ ۵,۰۰۰ تومان به عنوان برگشت نقدی به شما تعلق می‌گیرد.
 • مریخ

  برای سفر از عطارد به مریخ لازم است معادل تومانی واریز رمزارزی روزانه حسابتان را به ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان تا ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان برسانید. به این ترتیب مقدار کش بک روزانه شما در ازای این مقادیر واریز رمزارزی در هر روز برابر با ۶۰,۰۰۰ تومان است.
 • اورانوس

  سومین سیاره کهکشان او ام پی فینکس اورانوس است. اگر معادل تومانی واریز رمزارزی شما در روز بین ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان تا ۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان باشد، می‌توانید از مریخ عبور کنید و به اورانوس برسید. در این سیاره کش بک دریافتی روزانه شما برابر با ۳۷۰,۰۰۰ تومان خواهد بود.

با عبور از اورانوس به سیاره‌های زحل، مشتری و خورشید می‌رسید. در این سیاره‌ها علاوه‌بر این که به باشگاه VIP او ام پی فینکس وارد خواهید شد، مبلغ برگشت نقدی شما نیز به طور تصاعدی رشد می‌کند. با ورود به باشگاه VIP او ام پی فینکس می‌توانید به مدت یک ماه از امکاناتی نظیر کاهش کارمزد معاملات، پشتیبانی ویژه، افزایش سقف برداشت و … برخوردار شوید.

 • زحل (VIP3)

  با واریز ارزی روزانه بین ۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان تا ۱۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان وارد سیاره زحل خواهید شد. برگشت نقدی در نظر گرفته شده برای واریز رمزارزی در زحل برابر با ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان است. سیاره زحل سطح سوم VIP در باشگاه او ام پی فینکس نیز می‌باشد.
 • مشتری (VIP2)

  با رسیدن به مشتری به سطح دوم VIP باشگاه او ام پی فینکس می‌رسید. مقدار برگشت نقدی سیاره مشتری برابر با ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان در هر روز است. هر روزی که معادل تومانی واریز ارزی شما به ۱۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان تا ۲۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان برسد، در آن روز مبلغ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان کش بک دریافت می‌کنید.
 • خورشید (VIP1)

  در نهایت نوبت به خورشید می‌رسد؛ اگر معادل تومانی واریز ارزی شما در هر روز بیش از ۲۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان باشد، مبلغ ۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان در آن روز به عنوان برگشت نقدی به شما تعلق می‌گیرد. با رسیدن به خورشید در سطح اول VIP باشگاه او ام پی فینکس قرار می‌گیرید و امتیازهای ویژه‌‌تری منتظر شما خواهد بود.

برگشت نقدی از طریق معامله

برگشت نقدی از طریق معامله

دومین روش برای دریافت برگشت نقدی صرافی او ام پی فینکس، معامله‌کردن است. حتی اگر معامله شما با ضرر بسته شود، باز هم برگشت نقدی دارید!

 • عطارد

  اگر حجم کل معاملات شما در روز بین ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان تا ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان باشد در اولین سیاره کهکشان یعنی عطارد قرار می‌گیرید و مقدار برگشت نقدی شما در آن روز برابر با ۱۰,۰۰۰ تومان خواهد بود.
 • مریخ

  اگر حجم معاملات روزانه خود را به محدوده ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان تا ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان افزایش دهید، شرایط لازم برای سفر به مریخ برای شما فراهم می‌شود. مقدار کش بک روزانه در مریخ برابر با ۱۳۰,۰۰۰ تومان است.
 • اورانوس

  در اورانوس می‌توانید در هر روز ۷۰۰,۰۰۰ تومان برگشت نقدی داشته باشید. کافیست حجم معاملات روزانه خود را به ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان تا ۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان برسانید.

اگر بتوانید سیاره اورانوس را پشت سر بگذارید نه تنها وارد باشگاه VIP او ام پی فینکس به همراه امتیازات ویژه یک ماهه خواهید شد، بله مقدار کش بک شما نیز به طور قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند.

 • زحل (VIP3)

  برای ورود به سیاره زحل و دریافت ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان برگشت نقدی در هر روز، لازم است حجم معاملات روزانه خود را به ۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان تا ۱۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان برسانید. سیاره زحل سومین سطح VIP در باشگاه او ام پی فینکس است.
 • مشتری (VIP2)

  سیاره مشتری دومین سطح VIP در باشگاه او ام پی فینکس است و اگر حجم معاملات روزانه شما به ۱۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان تا ۲۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان برسد، وارد مشتری خواهید شد. برگشت نقدی روزانه در سیاره مشتری برابر با ۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان است و امکانات ویژه دیگری نیز در باشگاه او ام پی فینکس در اختیار شما قرار می‌گیرد.
 • خورشید (VIP1)

  اگر حجم معاملات روزانه شما از ۲۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان فراتر رود، به مقصد نهایی یعنی خورشید می‌رسید. مقدار کش بک روزانه در خورشید برابر با ۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان است. خورشید اولین سطح VIP در باشگاه او ام پی فینکس بوده و با رسیدن به آن به مدت یک ماه از امتیازهای ویژه‌ای در باشگاه او ام پی فینکس برخودار خواهید شد.

سفر در کهکشان تا ۱۰۵ میلیون تومان برگشت نقدی روزانه

سفر در کهکشان تا 105 میلیون تومان برگشت نقدی روزانه

تا به اینجا توضیح دادیم که «واریز رمزارز» و «معامله» دو روش مجزا برای سفر در سیاره‌ها و دریافت برگشت نقدی در صرافی او ام پی فینکس هستند. همچنین شما می‌توانید هر دوی این روش‌ها را برای دریافت کش بک به کار ببرید؛ یعنی هم رمزارز واریز کنید و هم معامله.

به این ترتیب می‌توانید برگشت نقدی روزانه خود را افزایش دهید و خود را به خورشید نزدیک و نزدیک‌تر کنید. مثلا اگر معادل تومانی واریز رمزارزی امروز شما برابر با ۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان باشد، سیاره واریز ارزی شما مریخ خواهد بود و مبلغ ۶۰,۰۰۰ تومان به عنوان برگشت نقدی دریافت می‌کنید.

حال اگر در همین روز حجم معاملات روزانه شما برابر با ۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان شود، سیاره معامله شما اورانوس خواهد بود و مقدار ۷۰۰,۰۰۰ تومان برگشت نقدی دریافت می‌کنید. بنابراین کل برگشت نقدی امروز شما برابر با ۷۶۰,۰۰۰ تومان می‌شود.

به این ترتیب می‌توانید مقادیر واریز ارزی و حجم معاملات روزانه خود را افزایش داده و کش بک بیشتری دریافت کنید. مبلغ برگشت نقدی او ام پی فینکس در هر روز می‌تواند تا ۱۰۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان هم افزایش یابد! برای دریافت این مقدار کش بک می‌بایست خود را به خورشید برسانید یعنی معادل تومانی واریز رمزارزی شما و حجم معاملات روزانه شما بیشتر از ۲۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان باشد.

در این سفر کهکشانی روی ما حساب کنید

ساعت ۱۲ ظهر هر روز از طریق پیامک به شما اطلاع می‌دهیم که هم اکنون در چه سیاره‌ای هستید و برای رسیدن به سیاره بعدی و افزایش برگشت نقدی چه کارهایی باید انجام دهید! در داشبورد حساب کاربری خود نیز می‌توانید به راحتی به اطلاعات مربوط به سیاره فعلی خود و مقدار برگشت نقدی دریافتی، دسترسی داشته باشید.

کافیست وارد حساب کاربری خود شوید تا خلاصه‌ای از وضعیت سیاره فعلی خود در بخش‌های «واریز» و «معامله» را به صورت جداگانه مشاهده کنید.

مقدار برگشت نقدی صرافی او ام پی فینکس

برای مشاهده جزئیات بیشتر نیز می‌توانید از قسمت بالای صفحه سمت چپ، وارد بخش «کیف پول‌های من» شوید.

در صفحه جدید می‌بایست وارد سربرگ «موجودی برگشت نقدی» شوید تا اطلاعات دقیق‌تری در اختیار شما قرار گیرد. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، دو کارت مجزا برای سیاره فعلی واریز و سیاره فعلی معامله در نظر گرفته شده که اطلاعات دقیق مربوط به بازگشت نقدی آن سیاره برای شما مشخص شده است.

جزئیات برگشت نقدی صرافی او ام پی فینکس
برگشت نقدی از طریق معامله در او ام پی فینکس

برای مثال این کارت به این معناست که شما امروز با داشتن ۱۳۲,۹۱۶,۱۵۷ میلیون تومان حجم معامله، در سیاره مریخ قرار گرفته‌اید و بازگشت نقدی شما در حال حاضر ۱۳۰,۰۰۰ تومان است. حال برای این که بتوانید از مریخ به سمت سیاره بعدی یعنی اورانوس حرکت کنید، می‌بایست تا پایان روز ۳۶۷,۰۸۳,۸۴۳ تومان دیگر معامله کنید. با رسیدن به اورانوس، برگشت نقدی امروز شما به ۷۰۰,۰۰۰ تومان می‌رسد.

مجموع برگشت نقدی صرافی او ام پی فینکس

در قسمت بالای صفحه سمت راست، مجموع کل برگشت نقدی شما قابل مشاهده بوده و با زدن بر روی دکمه «انتقال به کیف پول» این مقدار کش بک، به کیف پول اصلی حسابتان منتقل شده و می‌توانید در صورت تمایل آن را برداشت کرده یا با استفاده از آن معامله کنید.

برگشت نقدی صرافی او ام پی فینکس

در قسمت پایین صفحه نیز تاریخچه تمام فعالیت‌هایی که مشمول دریافت کش بک شده‌اند، با جزئیات به شما نشان داده می‌شود.

در نهایت در صورت وجود هر گونه سوال پیرامون کمپین برگشت نقدی صرافی او ام پی فینکس می‌توانید به صورت بیست و چهار ساعته و در تمام روزهای هفته از طریق چت آنلاین وبسایت و اپلیکیشن و همچنین تماس تلفنی با شماره ۰۲۱۵۲۶۹۴۰۰۰ با واحد پشتیبانی مجموعه در ارتباط باشید.

بیشترین سوالات کاربران در مورد برگشت نقدی صرافی او ام پی فینکس

حداقل مقدار برگشت نقدی در هر روز چقدر است؟

حداقل درآمد مربوط به عطارد است. با واریز رمزارز معادل ۱۰۰-۲۵ میلیون تومان در هر روز  به او ام پی فینکس می‌توانید روزانه پنج هزار تومان و و با داشتن حجم معامله بین ۱۰۰-۲۵ میلیون تومان در هر روز می‌توانید ده هزار تومان برگشت نقدی روزانه داشته باشید.

حداکثر مقدار برگشت نقدی در هر روز چقدر است؟

حداکثر درآمد مربوط به خورشید است. با واریز رمزارز معادل بیشتر از ۲۵ میلیارد تومان در هر روز  به او ام پی فینکس می‌توانید روزانه ۳۵ میلیون تومان و با داشتن حجم معامله بیشتر از ۲۵ میلیارد تومان در هر روز می‌توانید ۷۰ میلیون تومان برگشت نقدی روزانه داشته باشید.

چطور می‌توانم برگشت نقدی بیشتری داشته باشم؟

با معامله بیشتر در طول روز یا واریز مقادیر بیشتر رمزارز به او ام پی فینکس می‌توانید به خورشید نزدیک و نزدیک‌تر شوید و برگشت نقدی روزانه خود را افزایش دهید.

منظور از واریز خالص رمزارز در روز چیست؟

منظور این است که مقادیر برداشت رمزارزی روزانه شما از مقادیر واریزی کسر می‌گردد و مقدار باقی مانده، سیاره فعلی واریزی شما را مشخص می‌کند.

برگشت نقدی چه زمانی به حسابم واریز می‌شود؟

ساعت ۸ صبح هر روز، برگشت نقدی مربوط به فعالیت‌های روز گذشته به کیف پول برگشت نقدی در حساب کاربری‌تان واریز می‌گردد.

سطوح VIP کهکشان چه امتیازهایی دارند؟

زحل، مشتری و خورشید سه سطح VIP در باشگاه او ام پی فینکس هستند که با رسیدن به هر یک، امتیازهای ویژه‌ای همچون کاهش کارمزد معاملات، پشتیبانی ویژه و افزایش سقف برداشت به شما تعلق می‌گیرد.

مدت زمان استفاده از امتیازهای سطوح VIP چقدر است؟

از زمانی که به آن سیاره می‌رسید، به مدت یک ماه زمان دارید تا از امتیازهای باشگاه VIP او ام پی فینکس استفاده کنید.

الهه برات‌زاده

من الهه برات‌زاده هستم و در رشته اقتصاد از دانشگاه فردوسی مشهد فارغ التحصیل شدم. چهار سال است که در زمینه بازارهای مالی فعالیت می‌کنم و از هیچ کاری به اندازه نشستن پای چارت، ترید و یاد گرفتن مطالب جدید در این حوزه لذت نمی‌برم. به نظر من بیت‌کوین سهم بزرگی در آینده اقتصاد دنیا دارد و از این بابت که مسیر کاری من طوری شکل گرفت که می‌توانم به طور تخصصی از دنیای جذاب رمزارزها صحبت کنم، بی‌نهایت خوشحالم. هر محتوایی که تولید می‌کنم با حداکثر علاقه و دقت می‌نویسم و تنها چیزی که برای من اهمیت دارد،این است که بتوانم بیشترین تعامل را با مخاطب برقرار کنم و محتوای مورد نیاز او را ارائه دهم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا