اخبار ارز دیجیتال

معاون دادگستری تهران: همستر کامبت تنها یک سرگرمی است

مسترکارت کارت مسافرتی

در این وبلاگ خبری از صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس به بررسی صحبت‌های معاون دادگستری تهران درباره بازی همستر و هشدارهای او می‌پردازیم.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، ابوالفضل نیکوکار، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران، تاکید کرد که مردم باید بازی همستر کامبت را تنها به عنوان یک سرگرمی ببینند. وی اظهار داشت: «این پروژه به منظور بازی و سرگرمی آغاز شده و پیشنهاد ما این است که مردم تنها به عنوان سرگرمی به این بازی نگاه کنند. باید به این فکر کرد که آیا با ضربه زدن به یک سامانه می‌توان درآمد کسب کرد؟»

نیکوکار هشدار داد که در صورت حرکت این بازی به سمت عرضه ارز دیجیتال، کاربران باید به قواعد و فرآیندهای مربوطه آگاه باشند تا از سوءاستفاده جلوگیری شود. وی یادآور شد که ساخت و عرضه رمزارزها تحت نظارت هیچ مرجع رسمی نیست و احتمال از دست رفتن کامل سرمایه وجود دارد.

رسیدن به ۱۵۰ میلیون کاربر در همستر کامبت

150 میلیون کاربر همستر

در این میان همسترکامبت از جذب ۱۵۰ میلیون کاربر صحبت می‌کند. حساب رسمی همستر کامبت در شبکه اجتماعی X به توییت بلومبرگ پاسخ داد: نات کوین ۳۵ میلیون کاربر داشت، اما همستر کامبت در حال حاضر بیش از ۱۵۰ میلیون کاربر دارد.

الناز جلالی

من، الناز جلالی، فارغ‌التحصیل رشته کامپیوتر هستم و بیش از سه سال است که به عنوان تولیدکننده محتوا در فضای رمزارز کشور فعالیت میکنم. به حوزه تکنولوژی و فناوری علاقه‌ زیادی دارم و آشنایی با بازارهای مالی باعث شد فعالیت خود را در دنیای ارز دیجیتال شروع کنم. در همین راستا، با دقت به جزئیات و توجه به نیازهای هدفمند مخاطبان، سعی در ارائه اطلاعات مفید، متنوع و تخصصی در این زمینه دارم. نوشتن را به عنوان یک ابزار برای انتقال افکار و ایده‌‌ها انتخاب کرده‌ام و در تلاش برای ایجاد محتوایی آموزنده و اثرگذار برای مخاطبان هستم.

مطالعه بیشتر

‫۲ دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا