اخبار ارز دیجیتال

چیلیز طعمه جدید نهنگ‌های کریپتو شد

معامله تعهدی

نهنگ‌های کریپتو به طور ناگهانی یک آلتکوین مبتنی بر اتریوم به نام چیلیز (Chiliz) را انباشت می‌کنند و حجم معاملات را به بالاترین سطح در ۲۲ ماه گذشته می‌رسانند.

به گفته شرکت تحلیل داده سنتیمنت (Santiment)، نهنگ‌های کریپتو چیلیز، توکن تعامل طرفداران مبتنی بر اتریوم را به سرعت انباشت می‌کنند. چیلیز با نماد CHZ یک ارائه‌دهنده زیرساخت وب ۳ برای ورزش و سرگرمی است.

توکن بومی این پروژه، CHZ، در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۲ درصد، در هفته گذشته بیش از ۱۴ درصد و در این ماه بیش از ۲۷ درصد افزایش داشته است.

سنتیمنت گزارش می‌دهد که آدرس‌های نهنگ با حداقل ۱۰ میلیون توکن CHZ در ۳۰ روز گذشته مجموعا ۴۲.۶۷ میلیون توکن CHZ اضافه کرده‌اند. این پروژه همچنین شاهد بالاترین سطح حجم معاملات خود در ۲۲ ماه گذشته است.

نمودار ONDO

سنتیمنت همچنین اعلام کرده که پروژه اوندو (ONDO)، که بر توکنیزه کردن دارایی‌های واقعی (RWA) تمرکز دارد، پرطرفدارترین توکن در دنیای کریپتو است.

این شرکت تحلیل داده اشاره کرده که تعداد کیف‌پول‌های غیرخالی ONDO از ۵۱۱۰ در تاریخ ۲۶ فوریه به ۳۳۲۲۵ در تاریخ ۲۶ می افزایش یافته است، که نشان‌دهنده افزایش ۵۵۰ درصدی در سه ماه است.

اوندو بر توکنیزه کردن اوراق قرضه کوتاه‌مدت و اوراق خزانه‌داری آمریکا تمرکز دارد. این پروژه توسط رئیس و مدیر عملیاتی، جاستین اسمیت (Justin Schmidt) و بنیان‌گذار و مدیر عامل، ناتان آلمن (Nathan Allman) که هر دو از کارمندان سابق گلدمن ساکس (Goldman Sachs) هستند، هدایت می‌شود.

این دارایی کریپتو که در رتبه ۶۶ از نظر ارزش بازار قرار دارد، در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۲.۵ درصد کاهش داشته اما در هفته گذشته بیش از ۲۹درصد و در این ماه بیش از ۶۱ درصد افزایش داشته است.

الناز جلالی

من، الناز جلالی، فارغ‌التحصیل رشته کامپیوتر هستم و بیش از سه سال است که به عنوان تولیدکننده محتوا در فضای رمزارز کشور فعالیت میکنم. به حوزه تکنولوژی و فناوری علاقه‌ زیادی دارم و آشنایی با بازارهای مالی باعث شد فعالیت خود را در دنیای ارز دیجیتال شروع کنم. در همین راستا، با دقت به جزئیات و توجه به نیازهای هدفمند مخاطبان، سعی در ارائه اطلاعات مفید، متنوع و تخصصی در این زمینه دارم. نوشتن را به عنوان یک ابزار برای انتقال افکار و ایده‌‌ها انتخاب کرده‌ام و در تلاش برای ایجاد محتوایی آموزنده و اثرگذار برای مخاطبان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا