تحلیل ارز دیجیتالتحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

بررسی روند و تحلیل قیمت اتریوم امروز ۱۲ ژانویه

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی او‌ام‌پی فینکس، قیمت اتریوم (ETH) امروز ۲۲ دی (۱۲ ژانویه) در ساعت ۱۰:۴۶ دقیقه با ۴.۹۲ درصد رشد به ۱۴۰۰ دلار رسیده‌است.

در ادامه می‌توانید بررسی روند و تحلیل اتریوم را ملاحظه کنید:

بررسی-روند-و-تحلیل-قیمت-اتریوم-امروز-12-ژانویه

تحلیل تکنیکال اتریوم

اتریوم باید از سقوط به زیر ۱۳۶۹ دلاری خودداری کند تا بتواند اولین سطح مقاومت اصلی (R1) را در ۱۴۱۸ دلار دوباره هدف قرار دهد. بازگشت به ۱,۴۱۰ دلار نشان دهنده یک جلسه معاملاتی صعودی است، اگرچه آمار ایالات‌متحده و گفت وگوی اعضای FOMC باید سیگنال‌های مثبتی برای صعود این ارز دیجیتال داشته‌باشد.

در صورت ادامه روند صعودی در طولانی مدت  قیمت اتریوم، دومین سطح مقاومت اصلی (R2) در سطح ۱۴۴۷ دلار وارد بازی خواهد شد، همچنین، تداوم این رشد سومین سطح مقاومت اصلی (R3) 1525 دلار را وارد بازی می‌کند.

بررسی-روند-و-تحلیل-قیمت-اتریوم

اتریوم باید از سقوط به زیر ۱۳۰۰ دلار و دومین سطح حمایت اصلی (S2) در ۱۲۹۱ دلار جلوگیری کند در غیر این‌صورت، سطح حمایت اصلی سو ۱۲۱۳ دلار است.

میانگین‌های متحرک نمایی و نمودار کندل استیک ۴ ساعته که در زیر ارائه شده، سیگنال صعودی ارائه می‌دهند. اتریوم بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه، در حال حاضر ۱۴۰۰ دلار است. متحرک نمایی ۵۰ روزه از متحرک نمایی ۲۰۰ روزه فاصله گرفت و متحرک نمایی ۱۰۰ روزه به سمت متحرک نمایی ۲۰۰ روزه گسترش یافت که سیگنال‌های صعودی را ارائه کردند.

در سناریوی صعودی، اگر اتریوم بالاتر از اولین سطح حمایت (S1) یعنی  1340 دلار و میانگین متحرک نمایی  50 روزه در ۱۲۹۹ دلار حرکت کند، این امر از رسیدن این رمزارز به عبور از سطح مقاومت یعنی ۱۴۱۸ دلار و رسیدن به دومین سطح مقاومت در قیمت ۱۴۴۷ پشتیبانی می‌کند.

نمودار-قیمت-اتریوم

در سناریوی نزولی، سقوط از اولین سطح حمایت در ۱۳۴۰ دلار باعث می‌شود خرس‌ها قیمت را به سمت میانگین متحرک ۵۰ روزه در ۱۲۹۹ دلار و دومین سطح حمایت یعنی ۱۲۹۱ دلار حرکت دهند. شایان ذکر است که سقوط از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه نشان دهنده تغییر در احساسات سرمایه گذاران است.

پیش‌بینی شما از قیمت اتریوم چیست؟

شما می‌توانید تحلیل روند قیمتی رمزارزهای برتر بازار را هر روز در وبلاگ ما مشاهده کنید.

الهه سیدان

من الهه سیدان هستم، فارغ‌التحصیل رشته حسابداری و دارای مدرک پیشرفته زبان انگلیسی. با توجه به رشته تحصیلم، به اقتصاد علاقه زیادی دارم و از سال ۹۲ در عرصه اقتصادی به‌عنوان خبرنگار مشغول به فعالیت بودم. بازار کریپتو به عنوان صنعتی نوپا به دلیل کارکردهای گسترده‌ و فرصت‌های مالی که در اختیار جوامع قرار می‌دهد، به تدریج توجه من را جلب کرد و باعث شد به این بازار جدید مالی علاقه‌مند شوم. در حال حاضر حدود ۵ سال است که محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم و امیدوارم بتوانم نقشی موثر در ارائه به موقع اطلاعات و اخبار این حوزه مالی به علاقه‌مندان دنیای ارز دیجیتال داشته‌باشم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا