تحلیل ارز دیجیتالتحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

تحلیل اتریوم و بررسی روند قیمت، امروز ۲۶ ژانویه

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس، اتریوم امروز در محدوده سبز معامله می‌شود. در زمان نگارش این مطلب، قیمت اتریوم  با ۳.۸۶ درصد افزایش به ۱,۶۱۰دلار رسید.

پادکست تحلیل قیمت اتریوم

در ادامه می‌توانید بررسی روند و تحلیل اتریوم را ملاحظه کنید:

روند قیمت اتریوم

تحلیل اتریوم با بررسی تغییرات تکنیکال

اتریوم باید مانع از سقوط به زیر محور ۱۵۸۹ دلاری شود تا بتواند سطح مقاومت اصلی اول (R1) را در ۱۶۶۵ دلار هدف قرار دهد. حرکت به سمت بالاترین سطح چهارشنبه، یعنی قیمت ۱۶۴۱ دلار نشان‌دهنده یک جلسه معاملاتی صعودی است. با این حال، اخبار ارزهای دیجیتال و آمار ایالات‌متحده باید برای پشتیبانی از یک جلسه معاملاتی صعودی مثبت باشند. در صورت افزایش طولانی مدت، گاوها احتمالا سطح مقاومت اصلی دوم (R2) را در ۱۷۱۶ دلار آزمایش خواهند کرد. تداوم روند صعودی، سومین سطح مقاومت اصلی (R3) را در قیمت 1843 دلار وارد بازی خواهد کرد.

تحلیل قیمت اتریوم در سناریوی نزولی

سقوط از نقطه پیوت، سطح حمایت اصلی اول (S1) را با قیمت ۱۵۳۸ دلار وارد بازی خواهد کرد. برای پایان روند نزولی، اتریوم باید از سقوط به  زیر ۱۵۰۰ دلار و دومین سطح حمایت اصلی (S2) در ۱۴۶۲ دلار اجتناب کند. در غیر اینصورت، رسیدن به سطح حمایت اصلی سوم (S3) 1335 دلار محتمل است.

تحلیل تکنیکال اتریوم

میانگین‌های متحرک نمایی و نمودار کندل استیک ۴ ساعته‌ای که در زیر ارائه شده، یک سیگنال صعودی ارائه دادند. اتریوم اکنون بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه که در حال حاضر ۱۵۸۳ دلار است، قرار دارد. میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه از میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه فاصله گرفت و میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه به سمت میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه گسترش یافت که همه این موارد سیگنال‌های صعودی ارائه کرد.

مطالعه بیشتر: به‌روزترین تحلیل و پیشبینی از بازار رمز ارز

اگر اتریوم بتواند بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه یعنی ۱۵۸۳ دلار باقی بماند، این امر عبور این رمزارز از اولین سطح مقاومت اصلی (R1) یعنی ۱۶۶۵ دلار و هدف قرار دادن دومین سطح مقاومت اصلی (R2) یعنی ۱۷۱۶ دلار پشتیبانی می‌کند. با این حال، کاهش از سطح میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه در ۱۵۸۳ دلار باعث می‌شود خرس‌‌ها قیمت را به سمت اولین سطح حمایت اصلی (S1) در ۱۵۳۸ دلار و میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه در ۱۵۲۴ دلار هدایت کنند. شایان ذکر است که سقوط از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه یک سیگنال نزولی ارسال می‌کند.

تحلیل اتریوم با استفاده از EMA

با توجه به روند صعودی اتریوم به نظر شما آیا این روند افزایشی ادامه‌دار خواهد بود؟ پیش‌بینی شما از آینده اتریوم چیست؟

شما می‌توانید با مطالعه مطالب بخش تحلیل تکنیکال صرافی او‌ام‌پی فینکس از آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

الهه سیدان

من الهه سیدان هستم، فارغ‌التحصیل رشته حسابداری و دارای مدرک پیشرفته زبان انگلیسی. با توجه به رشته تحصیلم، به اقتصاد علاقه زیادی دارم و از سال ۹۲ در عرصه اقتصادی به‌عنوان خبرنگار مشغول به فعالیت بودم. بازار کریپتو به عنوان صنعتی نوپا به دلیل کارکردهای گسترده‌ و فرصت‌های مالی که در اختیار جوامع قرار می‌دهد، به تدریج توجه من را جلب کرد و باعث شد به این بازار جدید مالی علاقه‌مند شوم. در حال حاضر حدود ۵ سال است که محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم و امیدوارم بتوانم نقشی موثر در ارائه به موقع اطلاعات و اخبار این حوزه مالی به علاقه‌مندان دنیای ارز دیجیتال داشته‌باشم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا