تحلیل ارز دیجیتالتحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

تحلیل اتریوم و بررسی روند قیمت، امروز ۲۵ ژانویه

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس، اتریوم امروز در محدوده قرمز معامله می‌شود. در زمان نگارش این مطلب، قیمت اتریوم  با ۵.۰۹ درصد کاهش به ۱,۵۵۴ دلار رسید و روز معاملاتی پر نوسانی را شروع کرد. این رمزارز ابتدا به پایین‌ترین سطح اولیه ۱۵۱۴ دلار و سپس به بالاترین سطح ۱۵۵۹ دلار رسید.

در ادامه می‌توانید بررسی روند و تحلیل اتریوم را ملاحظه کنید:

روند قیمت اتریوم

تحلیل اتریوم با بررسی تغییرات تکنیکال

اتریوم باید از ۱۵۷۶ دلار عبور کند تا بتواند اولین سطح مقاومت اصلی (R1) را در ۱۶۲۲ دلار و بالاترین سطح سه‌شنبه یعنی ۱۶۴۲ دلار را هدف قرار دهد. بازگشت به ۱۶۲۰ دلار نشانه یک جلسه صعودی است. در صورت افزایش طولانی مدت، گاوها احتمالا دومین سطح مقاومت اصلی (R2) را در ۱۶۸۹ دلار و مقاومت بعدی را در ۱۷۰۰ دلار آزمایش خواهد کرد. در صورت تداوم روند، سومین سطح مقاومت اصلی (S3) 1802 دلار است.

تحلیل قیمت اتریوم در سناریوی نزولی

در صورت عدم عبور از این محور، اولین سطح حمایت اصلی (S1) یعنی ۱۵۰۹ دلار در بازی باقی خواهد ماند. اتریوم برای توقف روند نزولی باید از سقوط به دومین سطح حمایت اصلی (S2) در ۱۴۶۳ دلار جلوگیری کند.

تحلیل تکنیکال اتریوم

میانگین‌های متحرک نمایی و نمودار کندل استیک ۴ ساعته‌ای که در زیر ارائه شده، یک سیگنال صعودی ارائه دادند. اتریوم بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه که در حال حاضر ۱۵۱۶ دلار است، قرار دارد. میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه به میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه کاهش یافت، در حالی که میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه به سمت میانگین‌ متحرک نمایی ۲۰۰ روزه گسترش یافت که سیگنال‌های صعودی را ارائه کرد.

مطالعه بیشتر: به‌روزترین تحلیل و پیشبینی از بازار رمز ارز

صعود از میانگین‌ متحرک نمایی ۵۰ روزه یعنی ۱۵۸۳ دلار از عبور این رمزارز از اولین سطح مقاومت اصلی (R1) 1622 دلار و هدف قرار دادن دومین سطح مقاومت (R2) 1689 دلار پشتیبانی می‌کند. با این حال، سقوط از میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه یعنی ۱۵۱۶ دلار و اولین سطح حمایت اصلی (S1) در ۱۵۰۹ دلار باعث می‌شود خرس‌ها قیمت را به سمت دومین سطح حمایت (S2) یعنی ۱۴۶۳ دلار هدایت کنند. حرکت به سمت میانگین متحرک متحرک نمایی ۵۰ روزه نشان دهنده حرکت صعودی است.

تحلیل تکنیکال اتریوم با استفاده از EMA

با توجه به روند نزولی اتریوم به نظر شما بزرگترین آلت کوین بازار این‌هفته را با چه قیمتی به پایان خواهد رساند؟

شما می‌توانید با مطالعه مطالب بخش تحلیل تکنیکال صرافی او‌ام‌پی فینکس از آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

الهه سیدان

من الهه سیدان هستم، فارغ‌التحصیل رشته حسابداری و دارای مدرک پیشرفته زبان انگلیسی. با توجه به رشته تحصیلم، به اقتصاد علاقه زیادی دارم و از سال ۹۲ در عرصه اقتصادی به‌عنوان خبرنگار مشغول به فعالیت بودم. بازار کریپتو به عنوان صنعتی نوپا به دلیل کارکردهای گسترده‌ و فرصت‌های مالی که در اختیار جوامع قرار می‌دهد، به تدریج توجه من را جلب کرد و باعث شد به این بازار جدید مالی علاقه‌مند شوم. در حال حاضر حدود ۵ سال است که محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم و امیدوارم بتوانم نقشی موثر در ارائه به موقع اطلاعات و اخبار این حوزه مالی به علاقه‌مندان دنیای ارز دیجیتال داشته‌باشم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا