تحلیل ارز دیجیتالتحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

تحلیل اتریوم و بررسی روند قیمت، امروز ۳۰ ژانویه

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس، اتریوم در حال حاضر در محدوده سبز معامله می‌شود. در زمان نگارش این مطلب، قیمت اتریوم با ۲.۲۰ درصد افزایش به ۱,۶۲۷ دلار رسید.

پادکست تحلیل اتریوم

در ادامه می‌توانید بررسی روند و تحلیل اتریوم را ملاحظه کنید:

بررسی روند قیمت اتریوم

تحلیل اتریوم با بررسی تغییرات تکنیکال

اتریوم باید از سقوط زیر محور ۱,۶۲۴ دلاری جلوگیری کند تا بتواند سطح مقاومت اصلی اول (R1) را در ۱,۶۸۲ دلار هدف قرار دهد. بازگشت به سطح ۱۶۵۰ دلار نشانه یک جلسه معاملاتی صعودی است. در صورت افزایش طولانی مدت، گاوها احتمالا سطح مقاومت اصلی دوم (R2) را در ۱,۷۱۸ دلار آزمایش خواهند کرد. در صورت تداوم این روند، سومین سطح مقاومت اصلی (R3) 1,812 دلار قابل رویت خواهد بود.

تحلیل قیمت اتریوم در سناریوی نزولی

سقوط از نقطه پیوت، اولین سطح حمایت اصلی (S1) را با قیمت ۱,۵۸۸ دلار وارد بازی خواهد کرد. با این حال، اتریوم باید برای پایان بخشیدن به سناریوی نزولی از سقوط به زیر ۱۵۵۰ دلار جلوگیری کند، به این منظور در دومین سطح حمایت اصلی (S2) یعنی ۱۵۳۰ دلار باید روند نزولی محدود شود در غیر اینصورت سطح حمایت اصلی سوم (S3) 1,436 دلار وارد بازی خواهد شد.

تحلیل تکنیکال اتریوم

میانگین‌های متحرک نمایی و نمودار کندل استیک ۴ ساعته‌ای که در زیر ارائه شده، یک سیگنال صعودی ارائه داد. اتریوم بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه که در حال حاضر ۱,۵۹۶ دلار است، قرار دارد. میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه از میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه فاصله گرفت و میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه به سمت میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه گسترش یافت که همه این موارد سیگنال‌های صعودی ارائه کرد.

اگر اتریوم بتواند بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه در ۱,۵۹۶ دلار باقی بماند این امر از عبور قیمت از اولین سطح مقاومت (R1) در ۱,۶۸۲ دلار و هدف قرار دادن دومین سطح مقاومت (R2) در ۱,۷۱۸ دلار پشتیبانی می‌کند. با این حال، سقوط از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه در ۱,۵۹۶ دلار و اولین سطح حمایت اصلی (S1) در ۱,۵۸۸ دلار، باعث می‌شود خرس‌ها قیمت را به سمت میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه در ۱,۵۵۴ دلار و دومین سطح حمایت اصلی (S2) در ۱,۵۳۰ دلار هدایت کنند. سقوط از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه ۵۰ یک سیگنال نزولی ارائه می‌دهد.  

تحلیل تکنیکال اتریوم با EMA

با توجه به روند صعودی کنونی اتریوم و اینکه این رمزارز تصویر خوبی از خود در سال جدید ارائه داده‌است، پیش‌بینی شما از آینده آن چیست؟

شما می‌توانید با مطالعه مطالب بخش تحلیل تکنیکال صرافی او‌ام‌پی فینکس از آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

الهه سیدان

من الهه سیدان هستم، فارغ‌التحصیل رشته حسابداری و دارای مدرک پیشرفته زبان انگلیسی. با توجه به رشته تحصیلم، به اقتصاد علاقه زیادی دارم و از سال ۹۲ در عرصه اقتصادی به‌عنوان خبرنگار مشغول به فعالیت بودم. بازار کریپتو به عنوان صنعتی نوپا به دلیل کارکردهای گسترده‌ و فرصت‌های مالی که در اختیار جوامع قرار می‌دهد، به تدریج توجه من را جلب کرد و باعث شد به این بازار جدید مالی علاقه‌مند شوم. در حال حاضر حدود ۵ سال است که محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم و امیدوارم بتوانم نقشی موثر در ارائه به موقع اطلاعات و اخبار این حوزه مالی به علاقه‌مندان دنیای ارز دیجیتال داشته‌باشم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا