تحلیل ارز دیجیتالتحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

تحلیل اتریوم و بررسی روند قیمت، امروز ۲۸ ژانویه

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس، اتریوم امروز در محدوده سبز معامله می‌شود. در زمان نگارش این مطلب، قیمت اتریوم با ۱.۵۳ درصد افزایش به ۱,۵۹۹ دلار رسید.

پادکست تحلیل اتریوم

در ادامه می‌توانید بررسی روند و تحلیل اتریوم را ملاحظه کنید:

نمودار روند قیمت اتریوم

تحلیل اتریوم با بررسی تغییرات تکنیکال

اتریوم برای اینکه بتواند سطح مقاومت اصلی اول (R1) را در ۱۶۳۰ دلار هدف قرار دهد، باید مانع از سقوط به زیر محور ۱۵۹۰ دلار شود. حرکت به سمت بالاترین سطح قیمتی جمعه یعنی ۱۶۲۲ دلار نشان‌دهنده یک جلسه صعودی است. در صورت یک رالی طولانی مدت برای اتریوم، گاوهای بازار احتمالا دومین سطح مقاومت اصلی (R2) را در ۱۶۶۲ دلار آزمایش خواهند کرد. در صورت ادامه روند افزایشی، سومین سطح مقاومت اصلی (R3) 1734 دلار خواهد بود.

تحلیل قیمت اتریوم در سناریوی نزولی

سقوط از نقطه پیوت اولین سطح حمایت اصلی (S1) را با قیمت ۱۵۵۸ دلار وارد بازی خواهد کرد. اتریوم باید برای پایان بخشیدن به سناریوی نزولی از سقوط به زیر۱۵۵۰ دلار و دومین سطح حمایت اصلی (S2) در ۱۵۱۸ دلار جلوگیری کند، در غیر اینصورت سطح حمایت اصلی سوم (S3) یعنی ۱۴۴۶ دلار وارد بازی خواهد شد.

تحلیل تکنیکال اتروم

میانگین‌های متحرک نمایی و نمودار کندل استیک ۴ ساعته‌ای که در زیر ارائه شده، یک سیگنال صعودی ارائه می‌دهند. اتریوم در حال حاضر روی میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه که در حال حاضر ۱۵۸۶ دلار است، قرار دارد. میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه از میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه فاصله گرفت و میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه به سمت میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه گسترش یافت که همه این عوامل سیگنال‌های صعودی ارائه کرده‌اند.

اگر اتریوم بتواند بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه یعنی ۱۵۸۶ دلار باقی بماند، این امر از عبور آن از اولین سطح مقاومت (R1) یعنی ۱۶۳۰ دلار و هدف قرار دادن دومین مقاومت اصلی (R2) در ۱۶۶۲ دلار پشتیبانی می‌کند. با این حال، کاهش بیشتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه باعث می‌شود، خرس‌ها قیمت را به سمت اولین سطح حمایت (S1) در ۱۵۵۸ دلار و میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه یعنی ۱۵۳۷ دلار هدایت ‌کنند. سقوط از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه نشانگر سیگنالی نزولی است.

تحلیل تکنیکال اتریوم با استفاده از EMA

با توجه به روند صعودی اتریوم به نظر شما آیا این روند افزایشی ادامه‌دار خواهد بود؟ پیش‌بینی شما از آینده اتریوم چیست؟

شما می‌توانید با مطالعه مطالب بخش تحلیل تکنیکال صرافی او‌ام‌پی فینکس از آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

الهه سیدان

من الهه سیدان هستم، فارغ‌التحصیل رشته حسابداری و دارای مدرک پیشرفته زبان انگلیسی. با توجه به رشته تحصیلم، به اقتصاد علاقه زیادی دارم و از سال ۹۲ در عرصه اقتصادی به‌عنوان خبرنگار مشغول به فعالیت بودم. بازار کریپتو به عنوان صنعتی نوپا به دلیل کارکردهای گسترده‌ و فرصت‌های مالی که در اختیار جوامع قرار می‌دهد، به تدریج توجه من را جلب کرد و باعث شد به این بازار جدید مالی علاقه‌مند شوم. در حال حاضر حدود ۵ سال است که محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم و امیدوارم بتوانم نقشی موثر در ارائه به موقع اطلاعات و اخبار این حوزه مالی به علاقه‌مندان دنیای ارز دیجیتال داشته‌باشم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا