اخبار ارز دیجیتال

آیا نات کوین لیست می‌شود؟

معامله تعهدی

نات کوین توکن تلگرامی که صحبت‌های زیادی در مورد آن می‌شنویم. خیلی‌ها دوست دارند بدانند آیا این توکن لیست می‌شود یا خیر؟ آیا می‌توان نات‌کوین‌ها را به ریال تیدیل کرد یا خیر؟ در کانال تلگرامی Trade Notcoin پستی منتشر شده است که خبر از برداشت مستقیم نات کوین از طریق ربات‌ها می‌دهد. متن این پست به شکل زیر است:

یک یادداشت درباره فرایند لیست شدن

برداشت مستقیم، به زودی

به زودی، می‌توانید Notcoin را از @notcoin_bot مستقیما به @wallet و CEXs انتقال دهید تا ترید و معاملات خود را از همان ثانیه اول فهرست شروع کنید.

کارت هدیه (Vouchers) و Notcoinهای بسته بندی شده (wNOT)

قبل از فهرست راهی برای اعتبار کارت‌های هدیه وجود خواهد داشت و مستقیما به موجودی Notcoin شما وارد نمی‌شود.

افزایش موجودی Notcoin

نگهداری Notcoin سطح شما را ارتقا می‌دهد در نتیجه پاداش‌ها و دسترسی به راه‌اندازی‌ها و کمپین‌های اختصاصی افزایش پیدا می‌کند.

همه این‌ها برای ارائه‌ی انعطاف بیشتر به شما و پاداش از تعهد شما به انجمن Notcoin است.

لیست شدن نات کوین

در طی اخباری که پیرامون این توکن وجود داشت عرضه نات کوین تایید شده بود و حتی صحبت‌هایی نیز در مورد قیمت‌گذاری نات کوین و روی کارآمدن پروژه تپ سواپ وجود داشت که ما آن را به صورت کامل پوشش دادیم. اتفاقات مختلفی در ادامه مسیر نات‌کوین می‌تواند به وجود آید که بخش بزرگی از این تصمیم‌ها به تیم سازنده مرتبط می‌شود. در هر صورت باید منتظر خبرهای جدید باشیم.

الناز جلالی

من، الناز جلالی، فارغ‌التحصیل رشته کامپیوتر هستم و بیش از سه سال است که به عنوان تولیدکننده محتوا در فضای رمزارز کشور فعالیت میکنم. به حوزه تکنولوژی و فناوری علاقه‌ زیادی دارم و آشنایی با بازارهای مالی باعث شد فعالیت خود را در دنیای ارز دیجیتال شروع کنم. در همین راستا، با دقت به جزئیات و توجه به نیازهای هدفمند مخاطبان، سعی در ارائه اطلاعات مفید، متنوع و تخصصی در این زمینه دارم. نوشتن را به عنوان یک ابزار برای انتقال افکار و ایده‌‌ها انتخاب کرده‌ام و در تلاش برای ایجاد محتوایی آموزنده و اثرگذار برای مخاطبان هستم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا