پایه بازار
undefinedبانک توکن
تومان
تبدیل

قیمت ارز بانک

قیمت ارز بانک (BONK)

رشد قیمت ارز بانک (BONK) در روزهای اخیر به خیلی از سرمایه‌گذاران در بازار ارزهای دیجیتال امید بازگشت آلت سیزن (Altcoin Season) برای میم کوین‌ها (Memecoin) را داد؛ اما تنها پروژه توکن BONK و قیمت ارز بانک بود که توانست توجهات و سرمایه کاربران را به خود جلب کند و رشد داشته باشند. بر اساس آمار وب‌سایت کوین‌مارکت‌کپ (CoinMarketCap)، قیمت ارز بانک تنها در یک روز نزدیک به 150 درصد افزایش یافت و اگر بازار رمزارزها وارد یک دوره صعودی برای میم کوین‌ها شود، بانک کوین و دیگر همتاهای آن می‌توانند رشد قابل توجهی را تجربه کنند.

در حال حاضر، مارکت کپ (ارزش بازار / Market Capitalization) ارز دیجیتال BONK بیش از 100 میلیون دلار برآورد شده که این رقم ده برابر بیشتر از سامویید کوین (Samoyedcoin)، دیگر توکن عضو خانواده سگ‌ها در شبکه سولانا، با 11 میلیون دلار ارزش بازار است. همچنین، رشد قیمت ارز بانک کوین موجب جلوگیری از کاهش قیمت سولانا (SOL) به کف‌های سال 2021 شد.

قیمت لحظه ای بانک (BONK)

تیم ارز BONK طی چند روز گذشته تعداد زیادی از این رمزارز را سوزانده و قابلیت اجرای فرآیند توکن‌سوزی (Burn) را برای کاربران ایجاد کرده است و این مسئله موجب رشد قیمت لحظه ای بانک شد. در این توکن‌سوزی 500 میلیارد واحد ارز دیجیتال بانک کوین سوزانده شد و قیمت لحظه ای بانک رشدی نجومی و بیش از 100 درصد را تجربه کرد. به‌طور کل، قیمت ارز BONK از زمان شروع به کار خود تا کنون بیش از 3000 درصد رشد داشته است.

یکی دیگر از عوامل رشد قیمت لحظه ای بانک فعالیت تامین‌کنندگان نقدینگی صرافی‌های غیرمتمرکز مانند ارکا (Orcan) در شبکه سولانا هستند که API هایی با حداکثر سود 1000 درصدی ارائه کرده‌اند. این مسئله موجب جذب سرمایه‌گذاران جدید شد، به‌طوری که حجم معاملات ارز بانک طی 24 ساعت به 20 میلیون دلار رسید.

خرید ارز بانک (BONK)

خرید ارز بانک کوین

بانک کوین (BONK) میم کوینی است که در زمستان ارزهای دیجیتال و زمانی که قیمت تمام رمزارزها ریزش داشت وارد بازار شد و سرمایه‌گذاران زیادی به خرید ارز بانک روی آوردند. توکن BONK برخلاف همتای خود در شبکه سولانا، در حال تثبیت جایگاه خود به‌عنوان موفق‌ترین پروژه میم کوین در این اکوسیستم است. قیمت BONK طی یک هفته اخیر رشد چشم‌گیری داشته است و حال سوال این‌جا است که آیا زمان مناسب برای خرید ارز بانک (BONK) فرا رسیده یا خیر؟

ارز دیجیتال BONK مانند هر میم کوین دیگری در شبکه‌های اجتماعی بر سر زبان‌ها افتاد که موجب رشد قیمت توکن BONK شد. حتی در حال حاضر هم این رمزارز کانون توجهات کاربران ارزهای دیجیتال قرار دارد و حجم معاملات BONK نیز از سطوح بالایی برخوردار است که نشان‌دهنده تداوم موج خرید ارز بانک (BONK) توسط سرمایه‌گذاران است.

لازم به ذکر است، افرادی که قصد سرمایه‌گذاری و خرید ارز بانک را دارند باید بدانند علی‌رغم رشد قابل توجه قیمت، این رمزارز روند فعلی خود را ادامه نخواهد داد و ممکن است قیمت BONK از سطوح فعلی کاهش یابد که مسئله‌ای طبیعی برای هر دارایی مالی است. ارزهای دیجیتال همیشه در معرض نوسانات شدید قیمتی قرار دارند و همیشه قبل از سرمایه‌گذاری باید تمامی جوانب را در نظر گرفت و در رابطه با پروژه مدنظر تحقیق کرد. از این رو، شما کاربران او ام پی فینکس نیز بهتر است پیش از خرید ارز بانک (BONK) تحقیقات خود را در مورد این پروژه تکمیل کنید.

خرید ارز دیجیتال بانک در او ام پی فینکس

چنانچه قصد خرید ارز دیجیتال بانک در او ام پی فینکس را داشتید و اگر عضوی از این پلتفرم نیستید، ابتدا باید در این صرافی ثبت نام و احراز هویت کنید. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه اصلی وب‌سایت و یا از طریق نصب اپلیکیشن موبایل او ام پی فینکس، یک ایمیل و رمز عبور را جهت ثبت نام وارد کنید. پس از این مرحله فرآیند احراز هویت شما آغاز می‌شود که بعد از واردکردن اطلاعات لازم و آپلود تصاویر مربوطه، کارشناسان واحد پشتیبانی در لحظه احراز هویت شما را تایید می‌کنند و حساب کاربری شما برای خرید ارز دیجیتال بانک در او ام پی فینکس آماده می‌شود.

شما در حساب کاربری خود یک کیف پول دارید که جهت خرید ارز دیجیتال BONK باید با اتصال به درگاه پرداختی یا ارسال ارز دیجیتال آن را شارژ کنید. سپس می‌توانید خرید ارز دیجیتال بانک در او ام پی فینکس را بر اساس یکی از دو روش زیر انجام دهید:

معامله سریع: کاربران می‌توانند با مراجعه به بخش «معامله سریع» در صفحه داشبورد و انتخاب تومان یا تتر (USDT) به‌عنوان ارز پرداختی و توکن BONK جهت دریافت، خرید ارز دیجیتال بانک در او ام پی فینکس را به‌صورت آنی انجام دهند. پس از انتخاب ارزهای پرداختی و دریافتی، تنها کافی است روی گزینه «تبدیل» کلیک کنید.

معامله در بازار: چنانچه قصد خرید ارز بانک با قیمت لحظه ای و با استفاده از نمودار و ابزارهای معاملاتی را دارید، باید به صفحه «معامله» این رمزارز در لیست بازارها رجوع کنید. در این صفحه شما می‌توانید خرید ارز بانک در صرافی او ام پی فینکس را با ثبت سفارش‌هایی نظیر سفارش بازار (Market)، سفارش محدود (Limit)، سفارش با حد ضرر (Stop Limit) و سفارش حد ضرر با قیمت بازار (Stop Market) انجام دهید.

فروش بانک (BONK)

مشابه با عملیات خرید، فروش بانک (BONK) در او ام پی فینکس را می‌توانید با معامله سریع و یا ثبت سفارش در بازار انجام دهید. تنها تفاوت این است که در صفحه «معامله سریع» ارز پرداختی شما توکن BONK است و در ازای آن می‌توانید تومان و یا تتر (USDT) دریافت کنید. در ادامه با کلیک بر روی گزینه تبدیل، فروش بانک (BONK) برای شما در لحظه انجام خواهد شد. همچنین، با مراجعه به صفحه معامله این رمزارز می‌توانید سفارش‌های مختلفی برای فروش بانک (BONK) ثبت کنید.

همان‌طور که بالاتر اشاره شد، فروش ارز بانک (BONK) در بازارهای او ام پی فینکس را می‌توان با ثبت سفارش‌های بازار (Market)، محدود (Limit)، سفارش با حد ضرر (Stop Limit) و یا سفارش حد ضرر با قیمت بازار (Stop Market) انجام داد.

کیف پول ارز بانک (BONK)

همیشه توصیه می‌شود پس از خرید ارز بانک (BONK) و یا هر رمزارز دیگری، موجودی خود را جهت امنیت بیشتر به یک کیف پول شخصی منتقل کنید. البته شایان ذکر است صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس دارایی شما کاربران را در دستگاه‌های ذخیره‌سازی سرد (سخت‌افزاری) نگهداری می‌کند که امکان هک‌شدن و یا نفوذ امنیتی به آن‌ها را به صفر می‌رساند.

همان‌طور که می‌دانید کیف پول‌های ارز دیجیتال در دو نوع سخت‌افزاری و نرم‌افزاری وجود دارند که بهترین گزینه برای یک کیف پول ارز بانک (BONK) از نوع سخت‌افزاری، لجر (Ledger) و یا ترزور (Trezor) است. جهت استفاده آنلاین از کیف پول ارز بانک (BONK) در گوشی یا کامپیوتر خود نیز می‌توانید کیف پول‌های تراست ولت (TrustWallet) و یا اکسودوس را دانلود و نصب کنید. بهتر است بدانید که توکن BONK تحت بلاک چین سولانا طراحی و اجرا شده است و از این رو، کیف پول ارز بانک (BONK) باید از این بلاک چین پشتیبانی کند.

رمز ارز بانک چیست؟

ارز بانک کوین چیست

رمز ارز بانک (BONK)، بانک کوین (Bonk Coin) و بانک اینو (Bonk Inu) همگی نام‌های توکن BONK هستند و به «اولین ارز دیجیتال از خانواده سگ‌ها در شبکه سولانا برای مردم و ساخته‌شده توسط مردم» نیز معروف است. این رمزارز بخش بزرگی از تعامل کاربران در شبکه اجتماعی توییتر را در هفته گذشته به خود اختصاص داد و به یکی از جذاب‌ترین میم کوین‌ها در بلاک چین سولانا تبدیل شد. 50 درصد از عرضه رمز ارز بانک (BONK) طی یکی رویداد ایردراپ (Airdrop) به جامعه سولانا تعلق می‌گیرد.

کاربرد رمز ارز بانک (BONK) ایجاد یک فضای مثبت و سرگرمی برای جامعه آن و انتقاد از سم بنکمن فراید (SBF)، مدیر عامل سابق صرافی FTX، است. کاربران جهت انجام این کار وارد وب‌سایت ارز دیجیتال BONK می‌شوند و پس از اتصال کیف پول خود، با یک چوب بیسبال که در دست یک سگ با نژاد شیبا (Shiba Inu) است، به SBF ضربه وارد می‌کنند. البته که این موارد جنبه طنزگونه دارند و گویا جامعه سولانا از این طریق، کمی از خشم خود را فروکش می‌کنند. صرافی FTX یکی از بزرگ‌ترین دارندگان ارز دیجیتال سولانا (SOL) بود که در پی ورشکستگی، باعث کاهش شدید قیمت سولانا نیز شد.

وایت پیپر ارز بانک (BONK)

وایت پیپر ارز بانک (BONK) تا کنون منتشر نشده است، اما در وب‌سایت رسمی این رمزارز عنوان شده که توسعه‌دهندگان شبکه سولانا از اقدامات SBF و کمپانی آلامدا (Alameda) رنجیده و به کمی سرگرمی نیاز داشته‌اند. ارز بانک (BONK) یک میم کوین جهت سرگرمی است و قابلیت توسعه این پروژه برای همه افراد وجود دارد. یکی از اهداف پروژه توکن BONK، تامین نقدینگی برای صرافی‌های غیرمتمرکز در اکوسیستم سولانا است.

جهت موفقیت پروژه ارز بانک (BONK) و حفظ سطح قیمتی و رشدهای آن تا کنون، توسعه‌دهندگان باید روند ارتقای این پروژه را ادامه دهند. با این حال چیزی را که می‌توان با اطمینان در مورد ارز بانک (BONK) گفت، این است که شبکه سولانا مدت زیادی بود که به چنین پروژه‌ای در اکوسیستم خود نیاز داشت. ارز دیجیتال BONK در حال گذارندن نخستین ماه از اجرای خود در شبکه سولانا است و متعهد به ایجاد قابلیت‌های بیشتر و پیشرفت‌های روز افزون است.

آینده ارز بانک (BONK)

با توجه به این که وایت پیپر ارز بانک، بنیان‌گذاران و مسیر اصلی این پروژه هنوز مشخص نیست، نمی‌توان در رابطه با آینده ارز بانک (BONK) چیز زیادی گفت. گرچه تا کنون سرمایه‌گذاران زیادی به خرید توکن BONK روی آورده‌اند. بهتر است بدانید که رشدهای ناگهانی و قابل توجه در قیمت ارز BONK، احتمالاً کاهش‌هایی را نیز در پی خواهد داشت. به این ترتیب، برداشت سود شما و فروش ارز بانک (BONK) پس از رشد و رسیدن به سقف‌های جدید می‌تواند یک استراتژی امن و کم‌ریسک برای شما باشد.

در وب‌سایت ارز بانک (bonkcoin.com) لیستی از شرکای تجاری این پروژه از جمله پروژه‌های شناخته‌شده در شبکه سولانا مانند فاکس فدریشن (Fox Federation)، ارکا (Orca)، ریدیوم (Raydium) و سولند (Solend) به چشم می‌خورد. ارزش بازار توکن BONK نیز افزایش زیادی داشته است و با توجه به اطلاعات موجود از این پروژه، می‌توان گفت ارز بانک (BONK) تا کنون عملکرد خوبی از خود به‌جا گذاشته است.

سوالات متداول

بنیانگذار ارز بانک (BONK) تا کنون ناشناس باقی مانده است و برخی شایعات حاکی از آنند که ممکن است سم بنکمن فراید (SBF) در پشت پرده این میم کوین باشد.

ارز بانک (BONK) در تاریخ 25 دسامبر 2022 (4 دی 1401) راه‌اندازی و به اولین میم کوین از خانواده سگ‌ها در شبکه سولانا تبدیل شد.

شما می‌توانید پس از ایجاد حساب کاربری در صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس در پروژه نوظهور بانک کوین و ارز بانک (BONK) سرمایه‌گذاری کنید.

از جایی که ارز دیجیتال BONK یک پروژه جدید در بازار است می‌توان گفت در حال حاضر از لحاظ راحتی استفاده، بهترین کیف پول ارز بانک (BONK) تراست ولت (TrustWallet) است.

از معروف‌ترین صرافی های بازار که توکن BONK را لیست کرده‌اند می‌توان به صرافی غیرمتمرکز ریدیوم (Raydium)، صرافی هیوبی (Huobi)، ام ای اکس سی (MEXC)، ال بنک (LBank)، کوین اکس (CoinEx) و هات بیت (Hotbit) اشاره کرد.