اخبار ارز دیجیتال

عرضه نات کوین، توکن محبوب تلگرامی تایید شد

بازی تلگرامی محبوب نات کوین، که در مدت زمان بسیار کوتاهی توانسته است بیش از ۲۰ میلیون کاربر فعال ماهانه جلب کند، اخیرا در یکی از کامیونیتی‌های خود اعلام کرده که به زودی این توکن را تحت عنوان “NOT” عرضه خواهد کرد.

این خبر توجهات زیادی را به سوی بازی نات کوین جلب کرده و کاربران فعال آن با دید بهتری به این کوین و بازی می‌نگرند و در تلاش هستند توکن‌های بیشتری قبل از مینت شدن جمع‌آوری کنند.

تیم توسعه‌دهنده این بازی، با اشاره به پیشرفت سریع در تعداد کاربران، اعلام کرد که مینت (عرضه روی بلاک چین) توکن NOT در هفته‌های آینده آغاز خواهد شد. این اقدام جدید می‌تواند نشان از پیشرفت و توسعه پروژه فوق داشته باشد.

با افزایش تعداد کاربران فعال، نات کوین به یکی از بازی‌های پرطرفدار در فضای تلگرام تبدیل شده و این اطلاعیه نشان می‌دهد که توسعه‌دهندگان آماده‌اند تا توکن جدید خود را به جامعه ارائه دهند.

این اطلاعیه بدون اشاره به هرگونه پیش‌فروش، اعلام کرده است این توکن در هفته‌های آینده مینت خواهد شد و هم‌چنین تاکید دارد که فرایند توزیع توکن بین کاربران بر اساس موجودی هر کاربر و نقش وی در بازی انجام می‌شود.

همچنین اعلام شده است که پس از لیست‌شدن توکن در صرافی‌ها، بخشی از توکن‌های باقی‌مانده سوزانده می‌شود و هیچ توکن جدیدی وارد چرخه نخواهد شد. این اقدام نشان از شفافیت توسعه‌دهندگان نات کوین دارد و اطمینان‌بخش آن است که فرایند توزیع و مدیریت توکن به بهترین شکل انجام می‌شود.

الناز جلالی

من، الناز جلالی، فارغ‌التحصیل رشته کامپیوتر هستم و بیش از سه سال است که به عنوان تولیدکننده محتوا در فضای رمزارز کشور فعالیت میکنم. به حوزه تکنولوژی و فناوری علاقه‌ زیادی دارم و آشنایی با بازارهای مالی باعث شد فعالیت خود را در دنیای ارز دیجیتال شروع کنم. در همین راستا، با دقت به جزئیات و توجه به نیازهای هدفمند مخاطبان، سعی در ارائه اطلاعات مفید، متنوع و تخصصی در این زمینه دارم. نوشتن را به عنوان یک ابزار برای انتقال افکار و ایده‌‌ها انتخاب کرده‌ام و در تلاش برای ایجاد محتوایی آموزنده و اثرگذار برای مخاطبان هستم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا