تحلیل ارز دیجیتالتحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

تحلیل دوج کوین و بررسی روند قیمت، امروز ۱۴ ژانویه

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی او‌ام‌پی فینکس، تحلیل دوج کوین در روز جاری نشان دهنده افزایش قیمت دوج کوین (DOGE) به ۰.۰۸۷ دلار است که بیان کننده رشد قیمتی ۷.۹۲ درصدی می‌باشد. امروز صبح دوج کوین روند صعودی را آغاز کرد و از پایین‌ترین سطح اولیه ۰.۰۸۴۱ دلار افزایش یافت. دوج کوین از اولین سطح مقاومت اصلی (R1) در ۰.۰۸۷۰ دلار و برای مدت کوتاهی از سطح مقاومت اصلی دوم (R2) در ۰.۰۸۹۴ دلار عبور کرد.

در ادامه می‌توانید بررسی روند و تحلیل دوج کوین را ملاحظه کنید:

روند قیمت دوج کوین

تحلیل دوج کوین با بررسی تغییرات تکنیکال

دوج کوین باید از سقوط زیر اولین سطح مقاومت (R1)  و محور ۰.۰۸۲۹ دلار جلوگیری کند تا بتواند دومین سطح مقاومت اصلی (R2) را در ۰.۰۸۹۴ دلار و بالاترین قیمت صبحگاهی ۰.۰۹۰۱ دلار را هدف قرار دهد. حرکت به سمت بیشترین سطح قیمتی صبحگاهی یعنی ۰.۰۹۰۱ دلار نشان‌دهنده تداوم یک جلسه معاملاتی صعودی است.

در صورت تداوم صعود تا بعد از ظهر، گاوها احتمالا به سمت قیمت ۰.۰۹۲۰ دلار حرکت کنند. در صورت ادامه روند، سطح مقاومت اصلی سوم (R3)  ۰.۰۹۵۹ دلار است.

تحلیل قیمت دوج کوین در سناریوی نزولی

در سناریوی نزولی، سقوط از اولین سطح مقاومت (R1) و نقطه پیوت یعنی ۰.۰۸۲۹ دلار، اولین سطح حمایت اصلی (S1) را در ۰.۰۸۰۵ دلار وارد بازی خواهد کرد. بنابراین، قیمت دوج کوین باید از سقوط به زیر ۰.۰۸۰۰ دلار و دومین سطح حمایت اصلی (S2) در ۰.۰۷۶۴ دلار اجتناب کند؛ در غیر این‌صورت، سطح حمایت اصلی سوم (S3) 0.0699 دلار قابل رویت خواهد بود.

تحلیل تکنیکال دوج کوین

میانگین‌های متحرک نمایی سیگنال صعودی ارائه کردند و دوج کوین بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه قرار داشت که در حال حاضر ۰.۰۷۸۰ دلار است. امروز صبح، میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه در ۲۰۰ روزه بسته شد و متحرک نمایی ۱۰۰ روزه به ۲۰۰ روزه نزدیک شد که همگی سیگنال‌های قیمتی صعودی ارائه می‌دادند.

مطالعه بیشتر: بروز ترین تحلیل و پیشبینی از بازار رمز ارز

اگر دوج کوین بتواند بالاتر از اولین سطح حمایت (S1) یعنی ۰.۰۸۰۵ دلار و میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه ۰.۰۷۸۰ دلار باقی بماند، این امر از عبور این رمزارز از دومین سطح مقاومت یعنی ۰.۰۸۹۴ دلار و رسیدن آن به هدف ۰.۰۹۲۰ دلار پشتیبانی می‌کند. با این حال، سقوط از اولین سطح حمایت باعث می‌شود خرس‌ها به سمت میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در ۰.۰۷۸۰ دلار و میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه در ۰.۰۷۷۵ دلار حرکت کنند.

چارت دوم تحلیل تکنیکال دوج کوین

با توجه به روند صعودی دوج کوین به نظر شما قیمت این ارز دیجیتال در روز های آینده به رشد خود ادامه خواهد داد؟

شما می توانید با مطالعه مطالب بخش تحلیل تکنیکال صرافی او ام پی فینکس از آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

الهه سیدان

من الهه سیدان هستم، فارغ‌التحصیل رشته حسابداری و دارای مدرک پیشرفته زبان انگلیسی. با توجه به رشته تحصیلم، به اقتصاد علاقه زیادی دارم و از سال ۹۲ در عرصه اقتصادی به‌عنوان خبرنگار مشغول به فعالیت بودم. بازار کریپتو به عنوان صنعتی نوپا به دلیل کارکردهای گسترده‌ و فرصت‌های مالی که در اختیار جوامع قرار می‌دهد، به تدریج توجه من را جلب کرد و باعث شد به این بازار جدید مالی علاقه‌مند شوم. در حال حاضر حدود ۵ سال است که محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم و امیدوارم بتوانم نقشی موثر در ارائه به موقع اطلاعات و اخبار این حوزه مالی به علاقه‌مندان دنیای ارز دیجیتال داشته‌باشم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا