اخبار ارز دیجیتال

انتقال سرمایه به سوی آلت کوین‌ها تا دو هفته دیگر

مسترکارت کارت مسافرتی

در این وبلاگ خبری از صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس به بررسی شروع آلت سیزن می‌پردازیم. با ورود به هفته آخر ژوئن، بازار آلتکوین‌ها همچنان ضعیف است. در آخر هفته گذشته، کل بازار آلتکوین‌ها بیش از ۲۵ میلیارد دلار ضرر کرد و اتریوم (ETH) و سایر ده آلتکوین برتر بین ۳ تا ۱۰ درصد ضرر کردند. با این حال، تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که این می‌تواند اصلاح نهایی قبل از ورود مجدد سرمایه جدید به بازار آلت‌کوین باشد.

چرخش سرمایه به آلت کوین به زودی آغاز می شود

مایکل ون دی پوپ (Michael van de Poppe)، تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال، پایان روند نزولی کریپتو برای آلتکوین‌ها را پیش‌بینی می‌کند. پوپ در توییت اخیر خود اظهار داشت: هفته‌های نزولی نهایی آلت کوین‌ها در حال پایان است. شاید از هفته بعد یا هفته بعد، چرخش سرمایه بزرگ شروع شود.

پوپ با ابراز اطمینان از مواضع فعلی خود در مورد آلت کوین، انتظار دارد که دوره ریسک به زودی در آینده نزدیک آغاز شود. تحلیلگر فوق اظهار داشت که بازار آلت کوین در حال نزدیک شدن به آخرین مرحله نزولی خود با سرمایه‌گذاران برای یک چرخش بالقوه صعودی است.

دو هفته تا شروع آلت سیزن

علاوه بر این، پوپ اضافه کرد از آنجایی که ارزش بیت کوین و چندین آلتکوین به پایین‌ترین حد خود رسیده است، بازار جریان مالی وحشتناکی دارد. با این حال، او بیان میکند که آخرین باری که این اتفاق افتاد، برخی از آلتکوین ها تا ۳۰۰-۵۰۰ درصد افزایش یافتند.

تحلیلگر ون دی پوپ همچنین چشم انداز خوش بینانه‌ای را برای آلت‌های پیش رو به اشتراک گذاشت. او خاطرنشان کرد که ارزش بازار آلت از زمان بالاترین رکورد در سال ۲۰۲۱ هنوز ۵۰ درصد کاهش یافته است و اصلاحات اخیر آن را تا ۳۰ درصد کاهش داده است. با نزدیک شدن به پایان اصلاحات، پوپ انتظار افزایش ۱۰۰ درصدی آلتکوین ها را دارد که می‌تواند با مسیر بیت کوین همسو شود.

الناز جلالی

من، الناز جلالی، فارغ‌التحصیل رشته کامپیوتر هستم و بیش از سه سال است که به عنوان تولیدکننده محتوا در فضای رمزارز کشور فعالیت میکنم. به حوزه تکنولوژی و فناوری علاقه‌ زیادی دارم و آشنایی با بازارهای مالی باعث شد فعالیت خود را در دنیای ارز دیجیتال شروع کنم. در همین راستا، با دقت به جزئیات و توجه به نیازهای هدفمند مخاطبان، سعی در ارائه اطلاعات مفید، متنوع و تخصصی در این زمینه دارم. نوشتن را به عنوان یک ابزار برای انتقال افکار و ایده‌‌ها انتخاب کرده‌ام و در تلاش برای ایجاد محتوایی آموزنده و اثرگذار برای مخاطبان هستم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا