تحلیل ارز دیجیتالتحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

تحلیل بیبی دوج کوین، مشاهده نمودار و آخرین تحلیل های تکنیکال BabyDoge

معامله تعهدی

تحلیل بیبی دوج کوین به عنوان میم‌کوینی تقریبا نوپا، امری ضروری است. چرا که ماهیت بازار ارزهای دیجیتال پرریسک است و در صورت عدم شناخت و آگاهی کافی از آینده این رمزارز، امکان از دست دادن بخش زیاد یا حتی همه دارایی سرمایه‌گذاران وجود دارد.

سایت بیبی دوج ۲ سرویس بیبی سواپ و کالکشن NFT را در اختیار استفاده‌کنندگان قرار می‌دهد. سرویس اول امکان سواپ توکن‌ها، درآمدزایی از طریق فارمینگ و تامین نقدینگی استخرها و خرید رمزارز با پرداخت ارز فیات را در اختیار کاربران می‌گذارد. سرویس دوم نیز که همان NFTها هستند، با عنوان ارتش بیبی دوج در پلتفرم اوپن‌سی برای خرید و فروش عرضه شده‌است.

شایان ذکر است که در رودمپ بیبی دوج کوین برنامه خاصی به چشم نمی‌خورد و تنها مواردی که به آن اشاره شده مربوط به فعالیت‌های بازاریابی، خیریه و برخی اقدامات نمادین است. علاوه بر این، توسعه‌دهندگان آن زمان مشخصی نیز برای دستیابی به اهداف ارائه شده ارائه نکرده‌اند.

البته هر رمزارزی یک ویژگی جذاب برای سرمایه‌گذاری دارد و بیبی دوج کوین نیز از این قائله مستثنی نیست. یکی از ویژگی‌‌های این میم کوین این است که کاربران برای هر معامله باید ۱۰ درصد کارمزد پرداخت کنند. نصف این کارمزد بین دارندگان این رمزارز تقسیم می‌شود و نصف دیگر به منظور تامین نقدینگی برای معاملات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بنابراین، تنها با خرید بیبی دوج می‌توان کسب درآمد کرد و این مزیت اصلی بیبی دوج کوین محسوب می‌شود. البته با افزایش قیمت بیبی دوج کوین یا کاهش آن، میزان درآمد شما نیز دچار نوسان می‌شود. با این وجود، توجه داشته باشید که خرید و فروش ارزهای دیجیتال و به ویژه میم کوین ها با ریسک بالایی همراه است و در زمان معاملات آنها باید از آگاهی کافی برخوردار بود.   

این میم کوین از زمان راه‌اندازی تا کنون توجه سرمایه‌گذاران زیادی را به خود جلب کرده است و طرفداران زیادی دارد. اما همانطور که اشاره شد، بازار کریپتو، نوسانات زیادی دارد و تریدرها باید قبل از ورود به معامله همه عوامل فاندامنتال و تکنیکال، تاثیرگذار روی قیمت بیبی دوج را بررسی کنند تا ریسک از دست رفتن دارایی خود را به حداقل برسانند.  به همین منظور، صرافی او ام پی فینکس صفحه‌ای را به ارائه تحلیل‌های تکنیکال، آنچین و فاندامنتال BabyDoge اختصاص داده‌است. در این صفحه همچنین، داده‌های کلان اقتصادی تاثیرگذار بر قیمت این رمزارز نیز مورد واکاوی قرار خواهد گرفت.

نمودار تحلیل تکنیکال بیبی دوج کوین

الهه سیدان

من الهه سیدان هستم، فارغ‌التحصیل رشته حسابداری و دارای مدرک پیشرفته زبان انگلیسی. با توجه به رشته تحصیلم، به اقتصاد علاقه زیادی دارم و از سال ۹۲ در عرصه اقتصادی به‌عنوان خبرنگار مشغول به فعالیت بودم. بازار کریپتو به عنوان صنعتی نوپا به دلیل کارکردهای گسترده‌ و فرصت‌های مالی که در اختیار جوامع قرار می‌دهد، به تدریج توجه من را جلب کرد و باعث شد به این بازار جدید مالی علاقه‌مند شوم. در حال حاضر حدود ۵ سال است که محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم و امیدوارم بتوانم نقشی موثر در ارائه به موقع اطلاعات و اخبار این حوزه مالی به علاقه‌مندان دنیای ارز دیجیتال داشته‌باشم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا