تحلیل ارز دیجیتالتحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

تحلیل شیبااینو و پیش‌بینی رالی صعودی، امروز ۶ فوریه

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس، رمزارز شیبا اینو (SHIB) روز یکشنبه ۲.۸۵ درصد کاهش یافت که این رقم در مقابل افزایش ۱۵.۸۱ درصدی روز شنبه رقمی بسیار جزئی بود. قیمت شیبا اینو هفته گذشته را با ۱۸.۴۸ درصد افزایش و در سطح ۰.۰۰۰۰۱۴۳۰ دلار به پایان رساند.

پادکست تحلیل شیبا اینو

روند بازار امروز نشان می‌دهد که شیبا اینو قبل از آغاز روند نزولی، در اوایل صبح به ۰.۰۰۰۰۱۵۳۵ دلار رسید؛ اما در حال حاضر ۲.۹۳ درصد کاهش نسبت به ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۱۴۶۲ دلار رسیده‌است.

در ادامه می‌توانید بررسی روند و قیمت شیبا اینو را ملاحظه کنید:

روند قیمت شیبا اینو

تحلیل شیبا اینو با بررسی تغییرات تکنیکال

شیبا اینو برای اینکه از اولین سطح مقاومت اصلی (R1) در ۰.۰۰۰۰۱۵۱۴ عبور کرده و بتواند بالاترین قیمت یکشنبه یعنی ۰.۰۰۰۰۱۵۳۵ دلار را هدف قرار دهد، باید بالای محور ۰.۰۰۰۰۱۴۵۱ دلار باقی بماند. شایان ذکر است که بازگشت به ۰.۰۰۰۰۱۵ دلار نشان‌دهنده یک جلسه معاملاتی صعودی طولانی است. با این حال، این رمزارز برای بازگشت به روند صعودی به اخبار مثبت بیشتری در مورد ارتقاء شیباریوم (Shibarium) و دیگر اخبار مرتبط با بازار گسترده‌ کریپتو نیاز دارد. شایان ذکر است که توکن سوزی نیز باعث افزایش قیمت و سود خواهد شد.

در صورت افزایش شیبا اینو برای مدت طولانی، این رمزارز احتمالا دومین سطح مقاومت اصلی (R2) را در ۰.۰۰۰۰۱۵۹۷ دلار و مقاومت بعدی را در ۰.۰۰۰۰۱۶۰۰ دلار هدف قرار می‌دهد. تداوم این رالی صعودی سطح مقاومت اصلی سوم (R3) را در قیمت ۰.۰۰۰۰۱۷۴۳ دلار وارد بازی می‌کند.

تحلیل قیمت شیبا اینو در سناریوی نزولی

در سناریوی نزولی، اگر شیبا از این محور عبور نکند، اولین سطح حمایت اصلی (S1) یعنی ۰.۰۰۰۰۱۳۶۸ دلار در بازی باقی خواهد ماند. شیبا برای پایان دادن به سناریوی نزولی باید از سقوط به زیر سطح ۰.۰۰۰۰۱۳۵۰ دلار اجتناب کند، به این منظور روند نزولی باید نهایتا در دومین سطح حمایت اصلی (S2) یعنی ۰.۰۰۰۰۱۳۰۵ دلار پایان یابد، در غیر اینصورت، سطح حمایت اصلی سوم (S3) 0.00001159 دلار وارد بازی خواهد شد.

تحلیل تکنیکال شیبا

میانگین‌های متحرک نمایی سیگنال صعودی ارائه می‌دهند؛ شیبا در حال حاضر بالای میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه که در حال حاضر ۰.۰۰۰۰۱۳۰۵ دلار است، قرار دارد. میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه از میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه فاصله گرفت و میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه به سمت میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه نزدیک شد که همه این موارد سیگنال صعودی صادر کردند.

اگر شیبا بتواند بالاتر از سطوح حمایت اصلی و میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه باقی بماند، این امر از عبور این رمزارز از اولین سطح مقاومت (R1) یعنی ۰.۰۰۰۰۱۵۱۴ دلار و هدف قرار دادن دومین سطح مقاومت (R2) در قیمت ۰.۰۰۰۰۱۵۹۷ دلار پشتیبانی می‌کند. با این حال، سقوط از اولین سطح حمایت باعث می‌شود خرس‌ها قیمت را به سمت میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه و دومین سطح حمایت (S2) یعنی دلار ۰.۰۰۰۰۱۳۰۵ هدایت کنند. سقوط به سمت میانگین متحرک نمایی ۵۰ یک سیگنال نزولی ارسال می‌کند.

تحلیل شیبا با استفاده از میانگین متحرک نمایی

به نظر شما میم کوین مطرح بازار ارزهای دیجیتال چه مسیری را در روزهای آینده طی خواهد کرد؟

شما می‌توانید با مطالعه مطالب بخش تحلیل تکنیکال صرافی اوام‌پی فینکس از آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

الهه سیدان

من الهه سیدان هستم، فارغ‌التحصیل رشته حسابداری و دارای مدرک پیشرفته زبان انگلیسی. با توجه به رشته تحصیلم، به اقتصاد علاقه زیادی دارم و از سال ۹۲ در عرصه اقتصادی به‌عنوان خبرنگار مشغول به فعالیت بودم. بازار کریپتو به عنوان صنعتی نوپا به دلیل کارکردهای گسترده‌ و فرصت‌های مالی که در اختیار جوامع قرار می‌دهد، به تدریج توجه من را جلب کرد و باعث شد به این بازار جدید مالی علاقه‌مند شوم. در حال حاضر حدود ۵ سال است که محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم و امیدوارم بتوانم نقشی موثر در ارائه به موقع اطلاعات و اخبار این حوزه مالی به علاقه‌مندان دنیای ارز دیجیتال داشته‌باشم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا