اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آیا سقوط قیمت پولکادات فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاری است؟

در این وبلاگ خبری از صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس به بررسی این که چرا می‌گویند سقوط اخیر قیمت پولکادات می‌تواند خبر خوبی باشد، می‌پردازیم.

قیمت پولکادوت (DOT) در هفته‌های گذشته با کاهش ۸ درصدی در مقیاس ماهانه روبه‌رو بوده است و در حال حاضر در حدود ۶.۵۰ دلار (به ازای داده‌های CoinGecko) معامله می‌شود.

علیرغم روندهای منفی اخیر، برخی از تحلیلگران بر این باورند که احیای مجدد در کار است. یک کاربر X با بیش از ۱۰۰۰۰۰ فالوور  فکر می‌کند ریزش اخیر قیمت اخیر می‌تواند اصلاحی باشد که در نهایت با افزایش قیمت به سمت مرز ۲۰ دلار جایگزین می شود. آن‌ها فرض کردند که سطح ۵ دلاری در طول تابستان ممکن است جذاب باشد.

کریپتو تانوس (Crypto Thanos) پتانسیل دات (DOT) را برای ورود به حالت گاوی اعلام کرد. این تحلیلگر پیشنهاد کرد که کانال موازی نزولی دارایی نزدیک به شکسته شدن است.

کریپتو تونی (Crypto Tony) هم نظر خود را بیان کرد و می‌گوید به محض اینکه DOT ​​سطح مقاومت بحرانی ۷.۵۰ دلار را ببیند، احتمال رخ دادن یک رالی وجود دارد. او همچنین به سرمایه‌گذاران توصیه کرد که به محض اینکه دارایی به آن حد رسید، از آن برای سرمایه‌گذاری استفاده کنند.

پیش بینی‌های قبلی ارز دیجیتال پولکادات

کاهش قیمت دات

مایکل ون دی پوپ (Michael van de Poppe) و CRYPTOWZRD از جمله تحلیلگران متعدد دیگری هستند که پیش‌بینی قیمت DOT را بیان کردند. اولی خود را به عنوان یکی از طرفداران بزرگ پولکادات معرفی کرد، پیشرفت اساسی پروتکل را در طول سال‌ها ستایش کرد و به عنوان یک سرمایه‌گذار وارد بازار شد. CRYPTOWZRD ادعا کرد که این دارایی اگر از منطقه مقاومت مهم ۹.۶۰ دلار فراتر رود یک صعود چشم‌گیر را تجربه می‌کند.

اخیرا یکی از کاربران X پولکادات را به عنوان غول خفته توصیف کرده و می‌گوید احتمال صعود تا ۶۰ درصد در کوتاه مدت و عددهای بسیار بزرگ‌تر در درازمدت را دارد

الناز جلالی

من، الناز جلالی، فارغ‌التحصیل رشته کامپیوتر هستم و بیش از سه سال است که به عنوان تولیدکننده محتوا در فضای رمزارز کشور فعالیت میکنم. به حوزه تکنولوژی و فناوری علاقه‌ زیادی دارم و آشنایی با بازارهای مالی باعث شد فعالیت خود را در دنیای ارز دیجیتال شروع کنم. در همین راستا، با دقت به جزئیات و توجه به نیازهای هدفمند مخاطبان، سعی در ارائه اطلاعات مفید، متنوع و تخصصی در این زمینه دارم. نوشتن را به عنوان یک ابزار برای انتقال افکار و ایده‌‌ها انتخاب کرده‌ام و در تلاش برای ایجاد محتوایی آموزنده و اثرگذار برای مخاطبان هستم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا