تحلیل ریپل

تحلیل ریپل و بررسی روند قیمت امروز، ۱۰ فروردین

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس، در حال حاضر قیمت ریپل (XRP) با ۱.۴ درصد کاهش نسبت به ۲۴ ساعت گذشته  به ۰.۵۳ درصد رسیده‌است. ریپل امروز را با تغییرات زیاد آغاز کرد به گونه‌ای که ابتدا شاهد افزایش به بالاترین سطح اولیه ۰.۵۵۱۴۳ دلار بود و سپس به پایین‌ترین سطح ۰.۵۲۱۶۸ دلار سقوط کرد.

پادکست تحلیل ریپل

در ادامه می‌توانید بررسی روند و تحلیل ریپل امروز را ملاحظه کنید:

روند قیمت ریپل

عوامل تاثیرگذار بر قیمت ریپل در روز جاری

سرمایه‌گذاران باید اخبار مربوط به صحبت قانون‌گذاران ایالات‌متحده و فعالیت‌های نظارتی آنان در زمینه ارزهای دیجیتال را با دقت زیر نظر بگیرند. البته احساسات سرمایه‌گذاران نسبت به اخبار مربوط به پرونده SEC v Ripple همچنان به عنوان محرک اصلی باقی خواهد ماند.

به‌روزرسانی‌های پرونده SEC v Ripple، با احکام مربوط به آخرین پرونده‌های دادگاه، اسناد هینمن و خلاصه‌ای از پاسخ‌های قضاوت به‌عنوان نقاط کانونی، روی قیمت این رمزارز تاثیر خواهد داشت. همچنین، نباید از اخبار بایننس و کوین بیس غافل شد.

تحلیل ریپل با بررسی تغییرات تکنیکال

ریپل برای اینکه بتواند اولین سطح مقاومت اصلی (R1) را در ۰.۵۸۰۴ دلار و بالاترین سطح قیمتی روز چهارشنبه یعنی ۰.۵۸۴۷۹ دلار را هدف قرار دهد، باید از نقطه پیوت (Pivot) یعنی ۰.۵۴۷۲ دلار عبور کند. حرکت به سمت قیمت اوج صبحگاهی یا ۰.۵۵۱۴۳ دلار، نشانه یک روز معاملاتی صعودی است. با این حال، اخبار مرتبط با پرونده SEC v Ripple باید از این روند صعودی پشتیبانی کند. در صورت یک رالی طولانی دیگر، XRP احتمالاً مقاومت ۰.۶۰ دلار را هدف قرار خواهد داد، تداوم روند صعودی، سطح مقاومت اصلی دوم (R2) در ۰.۶۱۸۰ دلار و سومین سطح مقاومت اصلی (R3) را در ۰.۶۸۸۸ دلار وارد بازی خواهد کرد.

دسترسی سریعخرید اتریوم

تحلیل قیمت ریپل در سناریوی نزولی

در صورت عدم عبور از نقطه پیوت، سطح حمایت اصلی اول (S1) یعنی ۰.۵۰۹۶ دلار در بازی باقی خواهد ماند. با این حال، ریپل برای پایان دادن به سناریوی نزولی باید از سقوط به زیر ۰.۵۰ دلار و دومین سطح حمایت اصلی (S2) در ۰.۴۷۶۴ دلار جلوگیری کند؛ در غیر این‌صورت، سطح حمایت اصلی سوم (S3) در ۰.۴۰۵۶ دلار خواهد بود.

تحلیل روند قیمت ریپل

میانگین‌های متحرک نمایی (EMA) و نمودار کندل استیک ۴ ساعته‌ای که در زیر ارائه شده، سیگنال‌های صعودی ارائه می‌دهند. در زمان نگارش این مقاله، ریپل بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه که در حال حاضر ۰.۴۷۲۴۹ دلار است، قرار دارد. همانطور که در تصویر نیز مشاهده می‌کنید، میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه از میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه دورتر شد و میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه از میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه در جهت صعودی فاصله گرفت و این موارد سیگنال‌های صعودی ارائه کردند.

دسترسی سریعخرید بیت کوین

اگر ریپل موفق شود بالاتر از سطوح حمایت اصلی و میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه باقی بماند، این امر از عبور این رمزارز از اولین سطح مقاومت اصلی در ۰.۵۸۰۴ دلار و هدف قرار دادن دومین سطح مقاومت اصلی در ۰.۶۱۸۰ دلار پشتیبانی خواهد کرد. با این حال، سقوط از اولین سطح حمایت اصلی در ۰.۵۰۹۶ دلار، قیمت‌هایی در محدوده دومین سطح حمایت اصلی و میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه را وارد بازی خواهد کرد. شایان ذکر است که سقوط از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه سیگنالی نزولی ارائه می‌دهد.

تحلیل تکنیکال ریپل

با توجه به روند نزولی کنونی ریپل و سیگنال‌های صعودی موجود، پیش‌بینی شما از آینده این رمزارز چیست؟

شما می‌توانید با مطالعه مطالب بخش تحلیل تکنیکال صرافی او‌ام‌پی فینکس از آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

سلب مسئولیت
به این post امتیاز دهید
اشتراک‌گذاری

من مریم سیدان، کار خودم را از سال 92 به عنوان خبرنگار اقتصادی شروع کردم و الان محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *