به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس، در حال حاضر قیمت ریپل (XRP) با ۰.۱۹ درصد افزایش به ۰.۴۸۰۳۷ دلار رسیده است. شروع متفاوت روز باعث شد که قبل از کاهش مجدد،  شاهد افزایش این رمزارز به بالاترین سطح اولیه یعنی ۰.۴۸۳۶۳ دلار باشیم.

پادکست تحلیل ریپل

در ادامه می‌توانید بررسی روند و تحلیل ریپل امروز را ملاحظه کنید:

روند قیمت ریپل

روندهای تاثیرگذار بر قیمت ریپل در روز جاری

سرمایه گذاران باید اخبار مربوط به به‌روز‌رسانی پرونده SEC v Ripple را زیر نظر داشته‌باشند. احکام مربوط به آخرین پرونده‌های دادگاه، اسناد هینمن و خلاصه‌ای از پاسخ‌های داده شده در دادگاه توسط مراجع قضایی، روی قیمت این رمزارز تأثیرگذار خواهد داشت. علاوه بر آن، پس از انتشار اخباری مبنی بر شکایت CFTC از بایننس، پیروزی ریپل بهترین خبر برای این صنعت خواهد بود که به طور کلی روند را تغییر خواهد داد. در مقابل اما نبود خبری درباره به‌روزرسانی‌های پرونده SEC v Ripple همچنان باعث می‌شود که فعالیت‌های رگولاتورها و قانون‌گذاران جلب توجه کند. همانطور که در حال حاضر اخبار مربوط به بایننس و کوین بیس همچنان در کانون توجه هستند.

دسترسی سریعخرید اتریوم

تحلیل ریپل با بررسی تغییرات تکنیکال

طبق تحلیل وب سایت تحلیلی-خبری اف‌ایکس امپایر، ریپل برای هدف قرار دادن اولین سطح مقاومت اصلی (R1) در ۰.۴۹۷۶ دلار باید از چرخش  به زیر نقطه پیوت (Pivot) یعنی ۰.۴۷۰۳ دلار اجتناب کند. حرکت به سمت بالاترین قیمت دوشنبه یا ۰.۴۸۸۳۹ دلار، نشانه یک حرکت صعودی است. با این حال، اخبار بازار رمزنگاری و گفتگوی SEC v Ripple باید از این صعود حمایت کند. در صورت یک رالی طولانی دیگر، ریپل احتمالا دومین سطح مقاومت اصلی (R2) را در ۰.۵۱۵۷ دلار و مقاومت بعدی را در ۰.۵۲ دلار هدف قرار می‌دهد. تداوم روند افزایشی، سومین سطح مقاومت اصلی (R3) را در ۰.۵۶۱۲ دلار وارد بازی خواهد کرد.

تحلیل قیمت ریپل در سناریوی نزولی

در سناریوی نزولی و در صورت سقوط ریپل از نقطه پیوت، سطح اول حمایت اصلی (S1) یا ۰.۴۵۲۱ دلار، وارد بازی می‌شود. ریپل برای توقف روند نزولی باید از سقوط به زیر ۰.۴۵ دلار و سطح حمایت اصلی دوم (S2) در ۰.۴۲۴۸ دلار جلوگیری کند؛ در غیر اینصورت رسیدن به سطح حمایت اصلی سوم (S3) 0.3793 دلار دور از ذهن نحواهد بود.

تحلیل قیمت ریپل

میانگین‌های متحرک نمایی (EMA) و نمودار کندل استیک ۴ ساعته‌ای که در زیر ارائه شده، سیگنال‌های صعودی ارائه می‌دهند. در زمان نگارش این گزارش، ریپل بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه که در حال حاضر ۰.۴۳۶۴۵ دلار است قرار داشت. میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه از میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه دورتر شد و میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه حرکت کرده است.بنابراین این تحلیل‌ها سیگنال‌های صعودی ارائه کردند.

دسترسی سریعخرید بیت کوین

اگر ریپل بتواند بالاتر از اولین سطح حمایت اصلی و میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه باقی بماند، این امر از عبور این رمزارز از اولین سطح مقاومت اصلی و هدف قرار دادن دومین سطح مقاومت اصلی پشتیبانی می‌کند. با این حال، سقوط از اولین سطح حمایت اصلی و میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه، قیمت‌هایی در محدوده دومین سطح مقاومت اصلی را وارد بازی خواهد کرد. شایان ذکر است که سقوط از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه یک سیگنال نزولی ارائه خواهد کرد.

تحلیل تکنیکال ریپل با استفاده از EMA

با توجه به اخبار مثبت در باره پیروزی ریپل در پرونده‌ای که با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده دارد و همچنین سیگنال‌های صعودی موجود، پیش‌بینی شما از آینده این رمزارز چیست؟

شما می‌توانید با مطالعه مطالب بخش تحلیل تکنیکال صرافی او‌ام‌پی فینکس از آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

سلب مسئولیت
به این post امتیاز دهید
اشتراک‌گذاری

من مریم سیدان، کار خودم را از سال 92 به عنوان خبرنگار اقتصادی شروع کردم و الان محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *