فروش و خرید ارز سایبر کانکت CYBER، مشاهده قیمت لحظه ای ارز سایبر کانکت

پایه بازار
undefinedسایبرکانکت
تومان
تبدیل

قیمت ارز سایبر کانکت

پلتفرم سایبر کانکت (CyberConnect / CYBER) فراتر از صرفاً یک محیط برای ارتباط کاربران و دسترسی به اپلیکیشن‌های مختلف از طریق آن بوده و نحوه تعاملات در این شبکه اجتماعی است که سایبر کانکت را به یک پلتفرم منحصربه‌فرد تبدیل کرده است. ارتباط میان افراد توسط پروتکل غیرمتمرکز ویژه حساب‌های کاربری و تولید محتوای این پروژه تحت عنوان سایبرگرَف (CyberGraph) صورت می‌گیرد که در واقع مجموعه‌ای از قراردادهای هوشمند (Smart Contracts) جهت ارتباط با سایر کاربران و تولید محتوای شخصی است. عملکرد منحصربه‌فرد سایبرگرف باعث جذب کاربران زیادی از سراسر دنیا شده که در خرید و فروش ارز CYBER و متعاقباً قیمت ارز سایبر کانکت تاثیرگذار بوده است.

فروش_و_خرید_ارز_سایبر_کانکت_CYBER،_مشاهده_قیمت_لحظه_ای_ارز_سایبر_کانکت


سایبر کانکت برای کاربران خود چندین برنامه پاداش‌دهی و کسب درآمد دارد که هرکدام در فصول (Seasons) ویژه این پلتفرم اجرا می‌شوند. برای مثال، کاربرانی که در صفحه دیسکورد (Discord) این پلتفرم اقدام به چت و گفت‌وگو می‌کنند و کاربرانی که اشتراک پریمیوم (Premium) سایبرکانکت را می‌خرند، برای دریافت توکن CYBER واجد شرایط می‌شوند. سایبرکانکت در نوع خود اولین است و توانسه توسعه‌دهندگان و کاربران زیادی را در مدت‌زمانی کم به خود جذب کند و مالکیت تام محتوای آن‌ها را به‌نام خود افراد ثبت کند و انقلابی را در تعریف یک شبکه اجتماعی رقم زند. این ویژگی‌ها رفته رفته به رشد قیمت ارز سایبر کانکت نیز کمک کرده‌اند.


به‌طور کل عوامل زیادی وجود دارند که بر قیمت سایبر کانکت تاثیر می‌گذارند که از میان آن‌ها می‌توان به ورود خروج سرمایه کاربران از صرافی‌ها، ذهنیت سرمایه‌گذاران، تحولات فاندامنتال و تکنیکال و شرایط کلی اقتصادی اشاره کرد. این عوامل در نهایت بر عرضه و تقاضا برای توکن CYBER تاثیر گذاشته و قیمت ارز CyberConnect را فشار فروش یا خرید آن تعیین می‌کند.

قیمت لحظه ای ارز سایبر کانکت

هولدرهای ارز دیجیتال سایبر کانکت می‌توانند در امور مدیریتی (Governance) و پروپوزال‌های ارائه‌شده جهت بهبود پروتکل این پلتفرم حق رأی داشته باشند و برای آینده پروژه تصمیم بگیرند. این نوع دموکراسی باعث می‌شود پروژه مربوطه در بلندمدت موفق باشد و پروتکل سایبر کانکت پایداری و قدرت خود را حفظ کند. این تصمیم‌گیری‌ها ممکن است در مورد تنظیم کارمزد تراکنش‌ها و پلتفرم، توکن‌های مورد پذیرش در پرداخت‌ها و سایر ویژگی‌های اکوسیستم سایبرکانکت باشد. تمامی این فعالیت‌ها از طریق ارز CYBER انجام می‌شوند که رابطه مستقیم با قیمت لحظه ای ارز سایبر کانکت نیز دارد.


سایبر پروفایل (CyberProfile) همان‌طور که از نامش پیدا است، به‌نوعی دروازه ورود توسعه‌دهندگان و کاربران به این شبکه اجتماعی است. در این بخش برای خرید نام‌های کاربری پریمیوم از ارز دیجیتال سایبر کانکت استفاده می‌شود که هویت دیجیتالی خاصی را نیز طبق سلیقه کاربر به او ارائه می‌دهد. به‌علاوه، این پروژه در نظر دارد کیف پول بومی پلتفرم خود تحت عنوان سایبر والت (CyberWallet) را در قالب یک قرارداد هوشمند راه‌اندازی کند تا فرآیند ورود و عضویت کاربران در این پلتفرم و فعالیت در دنیای وب 3، راحت‌تر و ساده‌تر از همیشه صورت گیرد. ارز CYBER در پرداخت کارمزدهای گس (Gas Fees) شبکه نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد که استفاده کاربران از اپلیکیشن‌های سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) را به‌مراتب ساده‌تر کرده است. از این رو، عضویت کاربران جدید و رشد فعالیت کاربران در این پلتفرم، قیمت لحظه ای ارز سایبر کانکت را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد.


لازم به ذکر است شما کاربران عزیز، در بالای همین صفحه نمودار لحظه ای قیمت سایبر کانکت را در اختیار دارید. به‌علاوه، با مراجعه به صفحه «معامله» توکن CYBER از بخش «بازارها» می‌توانید علاوه‌بر نمودار قیمت لحظه ای ارز سایبر کانکت در تایم فریم‌های روزانه، ساعتی و . . .، به ابزارهای تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال و انواع سفارش‌ها برای خرید و فروش سایبر کانکت دسترسی داشته باشید.

خرید ارز سایبر کانکت

خرید ارز سایبر کانکت

توکن CYBER در صرافی‌های بزرگ بین‌المللی نظیر بایننس (Binance)، گیت (Gate.io) و همچنین صرافی‌های غیرمتمرکز و معتبر پنکیک‌سواپ (Pancakeswap) و یونی سواپ (Uniswap) نیز لیست شده است و می‌توانید خرید ارز سایبرکانکت را از طریق عضویت در این پلتفرم‌ها انجام دهید. اما مسئله موجود که متوجه کاربران ساکن ایران است، چالش‌های خرید ارز دیجیتال از صرافی‌های بین‌المللی مانند عدم توانایی در احراز هویت، پرداخت ارز فیات، پیچیدگی برخی فرآیندها و تحریم‌های کشوری است.


از این رو، توصیه می‌شود ابتدا تحقیقات خود را برای پیداکردن یک پلتفرم معتبر داخلی کامل کنید و خرید ارز سایبر کانکت را از طریق صرافی‌های ایرانی انجام دهید. شایان ذکر است می‌توانید با برقراری تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی صرافی او ام پی فینکس، در مورد خرید سایبر کانکت CyberConnect و سایر ارزهای دیجیتال اطلاعات کسب کنید.

خرید ارزان ارز سایبر کانکت

برای خرید ارزان ارز سایبر کانکت، توصیه می‌شود به تحلیل تکنیکال ارز CYBER و بررسی عوامل فاندامنتال پروژه بپردازید تا بتوانید بهترین نقطه ورود در قیمت سایبر کانکت را پیدا کنید. کاربران در صرافی او ام پی فینکس به ابزارهای معاملاتی کاربردی، انواع سفارش‌گذاری و نمودار قیمت توکن CYBER دسترسی داشته و می‌توانند پس از انجام تحلیل و بررسی، به خرید ارزان ارز سایبر کانکت طبق صلاحدید و در سطح قیمت دلخواه خود بپردازند.


پس از ایجاد حساب کاربری و تکمیل احراز هویت، امکان خرید و فروش ارز سایبر کانکت با کمترین مبلغ برای شما امکان‌پذیر خواهد بود. همچنین در تایم فریم‌های مختلف، قیمت ارز سایبر کانکت به تومان و تتر قابل مشاهده است و از طریق هریک از ارزهای مذکور، امکان خرید ارز سایبر کانکت برای شما کاربران فراهم شده است.

خرید ارز سایبر کانکت در او ام پی فینکس

برای خرید ارز سایبر کانکت در او ام پی فینکس، باید یک حساب کاربری ساخته و مراحل احراز هویت را تکمیل کنید. حساب کاربری شما تنها با یک شماره همراه ایجاد شده و فرآیند احراز هویت نیز، در کمتر از چند دقیقه با ارسال تصویر یک کارت شناسایی و با حضور کارشناسان او ام پی فینکس انجام می‌شود. به این ترتیب، حساب کاربری شما برای خرید ارز سایبر کانکت در او ام پی فینکس آماده خواهد شد. در مرحله بعدی، حساب کاربری نیاز به شارژ خواهد داشت که می‌توانید با پرداخت تومان از درگاه‌های بانکی و یا ارسال رمزارزهایی مانند تتر (USDT) به کیف پول خود در پلتفرم، این عملیات را انجام دهید. سپس برای خرید ارز سایبر کانکت در او ام پی فینکس، می‌توانید یکی از روش‌های زیر را طبق صلاحدید خود انتخاب کنید:


معامله سریع: چنانچه نیازی به تحلیل تکنیکال و استفاده از نمودار قیمت ارز سایبر کانکت برای معامله خرید ندارید، می‌توانید در صفحه «داشبورد» به بخش «معامله سریع» رفته و با انتخاب تومان یا تتر در قسمت ارز پرداختی و CYBER برای ارز دریافتی، مقادیر لازم را جهت خرید وارد کنید. سپس تنها کافی است تا روی دکمه «تبدیل» زده تا سفارش خرید ارز سایبر کانکت با قیمت لحظه ای بازار و به‌صورت آنی تکمیل شود.


معامله در بازار: در صورتی که قصد تحلیل تکنیکال ارز سایبر کانکت و پیدا کردن نقطه ورود دقیق برای خرید CyberConnect را دارید، پیشنهاد می‌شود به بخش «معامله» این رمزارز از صفحه «بازارها» رجوع کنید. در صفحه معامله، نمودار لحظه ای قیمت ارز سایبر کانکت برای شما نمایش داده شده و می‌توانید از طریق ثبت سفارش بازار (Market)، سفارش محدود (Limit)، سفارش با حد ضرر (Stop Limit) و سفارش حد ضرر با قیمت بازار (Stop Market)، به خرید ارز سایبر کانکت در او ام پی فینکس بپردازید. در صورت داشتن هرگونه سوال، می‌توانید با واحد پشتیبانی تماس برقرار کنید.

فروش ارز سایبر کانکت

فروش ارز سایبر کانکت در صرافی او ام پی فینکس، تفاوتی با عملیات خرید این رمزارز ندارد؛ به این معنی که شما می‌توانید از طریق «معامله سریع» یا «معامله در بازارها»، برای فروش ارز سایبر کانکت سفارش بگذارید. در بخش معامله سریع، ارز پرداختی را توکن CYBER و ارز دریافتی را تومان یا تتر (UDST) انتخاب کرده و پس از واردکردن مقادیر مد نظر، دکمه «تبدیل» را زده تا سفارش فروش ارز سایبر کانکت با قیمت لحظه ای بازار تکمیل شود.


به همین ترتیب، می‌توانید در صفحه «معامله» این رمزارز از طریق سفارش‌های بازار، سفارش محدود، سفارش با حد ضرر و سفارش حد ضرر با قیمت بازار، فروش ارز سایبر کانکت را با قیمت مد نظر خود انجام دهید.

کیف پول ارز دیجیتال سایبر کانکت

کیف پول ارز دیجیتال سایبر کانکت

کیف پول ارز دیجیتال ارز سایبر کانکت یک نرم‌افزار یا دستگاه دیجیتال است که موجودی ارز سایبر کانکت یا هر ارز دیجیتال شما را ذخیره می‌کند. این کیف پول دیجیتال در واقع کلیدهای رمزنگاری‌شده حساب ارز سایبر کانکت شما را ذخیره می‌کند که از طریق آن‌ها به موجودی خود دسترسی پیدا می‌کنید و عملیات ارسال یا دریافت توکن CYBER را انجام می‌دهید. به‌طور دقیق باید گفت کیف پول ارز دیجیتال ارز سایبر کانکت در انواع موبایلی، تحت وب، دسکتاپ و دستگاه سخت‌افزاری موجود است؛ اما به‌طور کل، کیف پول‌های کریپتویی در دوسته سخت‌افزاری یا سرد (Hardware / Cold Wallet) و نرم‌افزاری یا گرم (Software / Hot Wallet) قرار می‌گیرند.

نوع کیف پول نام ویژگی‌ها نحوه استفاده
دسکتاپ (گرم) اتمیک (Atomic) خرید و فروش ارز دیجیتال
استیک (Stake)
پشتیبانی از NFT
اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز
رایگان
موبایل (گرم) تراست ولت (TrustWallet) استیک ارز دیجیتال
صرافی غیرمتمرکز
پشتیبانی از شبکه‌های متعدد
رایگان
تحت وب (گرم) متامسک (MetaMask) خرید و فروش ارز دیجیتال
اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز
استیک
رایگان
سخت‌افزاری(سرد) ترزور (Trezor) کیف پول اچ دی
ذخیره ارز آفلاین
پشتیبانی از کیف پول‌های گرم
سازگاری با انواع سیستم عامل‌های کامپیوتری
پولی

 

کارمزد خرید و فروش ارز سایبر کانکت

کارمزد خرید و فروش ارز سایبر کانکت و سایر ارزهای دیجیتال در او ام پی فینکس، بر اساس سطح کاربری شما تعیین می‌شود. برای مثال در سطح کاربری «آبی»، خرید ارز سایبر کانکت با کمترین کارمزد در سطح 0.35 درصد از حجم سفارش شما انجام می‌شود.


لازم به ذکر است کارمزد خرید و فروش ارز سایبر کانکت از طریق ربات معامله گر او ام پی فینکس، 0.1 درصد در نظر گرفته می‌شود و فعال‌سازی ربات معامله‌گر شامل هیچ هزینه‌ای نمی‌شود. با مراجعه به صفحه «کارمزدها»، کارمزد خرید و فروش ارز سایبر کانکت CYBER در تمام سطوح کاربری و شبکه‌های انتقال آن را مشاهده فرمایید.

ارز دیجیتال سایبر کانکت چیست؟

ارز دیجیتال سایبر کانکت چیست

سایبر کانکت (CyberConnect) یک اکوسیستم و شبکه اجتماعی وب 3 است که فراتر از تعریف یک اپلیکیشن با قابلیت اشتراک‌گذاری محتوا، لایک‌کردن و کامنت‌گذاشتن عمل می‌کند. سایبرکانکت بستری را برای توسعه‌دهندگان ایجاد کرده تا بتوانند اپلیکیشن‌هایی را با تمرکز بر مالکیت و کنترل تام کاربر در برابر هویت دیجیتال و محتوای خود، طراحی و راه‌اندازی کنند. سایبر کانکت در واقع یک فریم‌وُرک (Framework) جهت ساخت شبکه‌های اجتماعی غیرمتمرکز است که اطلاعات آن‌ها تحت اختیار یک شرکت نیست. ساختار قدرتمند پلتفرم سایبر کانکت، ارتباطات بلاک چینی را به‌گونه‌ای پیاده‌سازی کرده که کاربران می‌توانند بالاترین سطح مالکیت و کنترل محتوای خود را در مقایسه با شبکه‌های اجتماعی سنتی داشته باشند.
ارز دیجیتال سایبر کانکت با نماد CYBER، توکن بومی این اکوسیستم است که تحت بلاک چین‌های اتریوم (ERC-20)، بایننس (BEP-20) و آپتیمیزم (OP) راه‌اندازی شده و کاربردهای زیر را در این پروژه دارد:

  • توکن حاکمیتی (Governance Token): هولدرهای ارز دیجیتال سایبر کانکت می‌توانند در مورد برنامه‌های آینده پروژه تصمیم بگیرند یا حق رأی خود را به دیگران اعطا کنند.
  • پرداخت هزینه ساخت حساب: کاربران با استفاده از ارز CYBER می‌توانند هزینه خرید نام کاربری منحصربه‌فرد (CyberID) خود در این پلتفرم را پرداخت کنند.
  • پرداخت کارمزدهای گس: ارز دیجیتال سایبرکانکت برای پرداخت کارمزدهای گس شبکه در حساب کاربری (CyberAccount) و بین شبکه‌های مختلف نیز استفاده می‌شود.

پروژه سایبر کانکت توسط یک تیم چهارنفره متشکل از ویلسون وی (Wilson Wei) در سمت مدیرعامل، رایان لی (Ryan Li)، مدیر ارشد فناوری، ژیمائو لیو (Zhimao Liu)، برنامه‌نویس ارشد و شیو ژنگ (Shiyu Zhang)، مدیر محصول پروژه طراحی و اجرا شد. این تیم چهارنفره برای اولین بار در پروژه ارز دیجیتال بیت تورنت (BitTorrent / BTT) با یکدیگر آشنا شدند و تصمیم گرفتند یک پلتفرم کاربردی در دنیای وب 3 طراحی کنند. تیم توسعه دهنده سایبر کانکت تصمیم گرفت با بهره‌گیری از فناوری بلاک چین، هویت‌های دیجیتالی و شبکه‌ای برای تعامل کاربران مربوطه خلق کند و در نتیجه این اهداف، یک شبکه اجتماعی همراه با اپلیکیشن‌‌های غیرمتمرکز (DApps) در کنار آن تحت عنوان سایبر کانکت ساخته شد. سایبر کانکت از ابتدای شروع به کار خود تا به امروز دست‌خوش تغییرات و به‌روزرسانی‌های زیادی شده و تیم توسعه دهنده پروژه در نهایت تصمیم گرفت تا فعالیت‌های خود را با محوریت و اولویت قراردادن امنیت، مقیاس‌پذیری و سهولت استفاده کاربر پیش ببرد.


نسخه سوم و آخر پروتکل سایبر کانکت (CyberConnect V3)، قابلیت‌های تحول‌آفرینی را به این پروژه افزوده و تجربه کار با وب 3 را به سطحی جدید رسانده است. این نسخه دارای سه بخش اصلی سایبر اکانت (CyberAccount)، سایبر گرف (CyberGraph) و سایبر نتورک (CyberNetwork) است و در کنار آن‌ها، دو ویژگی جدید تحت عنوان سایبر آیدی (CyberID) و توکن‌های وب 3 یا “W3ST” نیز معرفی شده‌اند. سایبر اکانت به کاربران اجازه داده تا به‌راحتی در اپلیکیشن‌های چندشبکه‌ای (Multi-Chain) وب 3 عضو شوند که در واقع یک توکن با استاندارد جدید “ERC-4337” است و قابلیت پرداخت کارمزدهای گس با ارز دیجیتال سایبر کانکت CYBER را ایجاد می‌کند. سایبر گرفت با هدف عدم سانسور اطلاعاتی و مالکیت صحیح محتوا راه‌اندازی شده که در قالب مجموعه‌ای از قراردادهای هوشمند است و کاربران از طریق این بخش، می‌توانند از محتوای خود کسب درآمد کنند.


سایبر نتورک اما با هدف کاهش هزینه‌های فعالیت در شبکه‌های بلاک چین، به‌ویژه کارمزدهای گس اتریوم اجرا شده تا کاربران بتوانند تعاملات اجتماعی خود را راحت‌تر و ارزان‌تر انجام دهند. توکن‌های نشان‌دهنده وضعیت وب 3 (Web3Status Token) یا همان “W3ST”، در واقع NFT هایی هستند که قابل انتقال نبوده و برای شناسایی گروه‌ها و جوامع مختلف در پلتفرم سایبر کانکت مورد استفاده قرار می‌گیرند و سازمان‌ها می‌توانند از طریق این توکن‌ها، به فعال‌ترین کاربران خود پاداش دهند. سایبر آیدی هم همان‌طور که از نامش پیدا است، یک نام کاربری منحصربه‌فرد در اکوسیستم سایبر کانکت است که با استاندارد ERC-721 اتریوم طراحی و اجرا شده است.


هدف اصلی سایبر کانکت، فراهم‌کردن بستری است که توسعه‌دهندگان و کاربران در آن بتوانند یک شبکه اجتماعی مبتنی بر فناوری بلاک چین تشکیل دهند. چنین پروژه‌ای تا کنون چندین مرتبه توسط توسعه‌دهندگان حوزه وب 3 طراحی شده، اما اهداف و ویژگی‌های پروژه و ارز دیجیتال سایبر کانکت است که این پلتفرم را نسبت به سایر رقبا برتر و متفاوت نشان می‌دهد. سایبر کانکت در نظر دارد تا کاربران این پلتفرم، مالکیت هویت دیجیتال و اطلاعات خود را حفظ کنند و توسعه‌دهندگان نیز بتوانند با استفاده از این پلتفرم، اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز را بدون محدودیت یا مشکلی برای این کاربران طراحی کنند.


هر کاربر در ابتدای کار با این پلتفرم، با اتصال کیف پول ارز دیجیتال خود و واردکردن یک سری اطلاعات ساده، اقدام به ساخت یک آیدی ویژه برای خود می‌کند و مشابه با سایر پلتفرم‌ها، می‌توان برای حساب کاربری خود اطلاعات شخصی، عکس پروفایل و . . . را ثبت کرد. این حساب کاربری سپس به سایبر گرف و قراردادهای هوشمند پلتفرم متصل شده و به کاربر اجازه استفاده از اپلیکیشن‌های سایبرکانکت را می‌دهد. هویت و نام کاربری شما در استفاده از تمام اپلیکیشن‌های موجود و سازگار با این پلتفرم، همان حساب کاربری است که در ابتدا ایجاد می‌کنید و تمام فعالیت‌های اجتماعی و تراکنش‌های شما، از طریق همین حساب کاربری صورت می‌گیرند.


ارز دیجیتال سایبر کانکت 100 میلیون واحد عرضه کل دارد که 15 درصد آن متعلق به تیم توسعه دهنده CYBER و مشاوران، 25.12 درصد مربوط به رویدادهای فروش خصوصی، 10.88 درصد به خزانه جامعه سایبر کانکت، 12 درصد مربوط به پاداش کاربران، 3 درصد برای فروش عمومی توکن‌ها و 34 درصد باقیمانده، متعلق به رشد و توسعه این اکوسیستم است.

وایت پیپر ارز دیجیتال سایبر کانکت

وایت پیپر ارز دیجیتال سایبر کانکت

وایت پیپر ارز دیجیتال سایبر کانکت، این پروژه را یک شبکه اجتماعی وب 3 معرفی کرده که توسعه‌دهندگان در آن اقدام به ساخت اپلیکیشن‌هایی می‌کنند که کاربران را قادر ساخته مالکیت هویت دیجیتال، محتوا، ارتباطات و تعاملات خود را در اختیار داشته باشند. هدف اصلی از ایجاد چنین شبکه‌ای، رقم‌زدن یک رنسانس دیجیتال بوده تا مالکیت تمامی اطلاعات موجود، به کاربر خالق آن‌ها تعلق داشته باشد.


وایت پیپر ارز دیجیتال سایبر کانکت در مورد نسخه سوم پروتکل این رمزارز (CyberConnect V3)، از به‌روزرسانی‌های قدرتمند و ارتقای قابلیت‌های این شبکه گفته است. در این نسخه، مقیاس‌پذیری پلتفرم به‌شدت ارتقا یافته و تجربه کاربر در یک شبکه اجتماعی وب 3 را به دنیای وب 2 نزدیک‌تر کرده است. ورژن سوم سایبر کانکت همان‌طور که پیش‌تر به آن اشاره شده از سایبر اکانت، یک زیرساخت هویت دیجیتالی بر پایه استاندارد ERC-4337، سایبر گرف، یک پایگاه داده غیر قابل سانسور برای اطلاعات کاربران و سایبر نتورک به‌عنوان یک شبکه مقیاس‌پذیر و ارزان تشکیل شده است. این نسخه از سایبر کانکت قرار است با شش بلاک چین سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) ادغام شود.


سایبر اکانت که مجموعه‌ای از قراردادهای هوشمند بوده و هویت دیجیتالی و محتوای کاربر را نمایش می‌دهد، دارای 4 بخش اصلی است که هرکدام کاربرد منحصربه‌فرد خود را دارند:


احراز هویت و اجازه فعالیت (Authentication & Authorization): سایبر اکانت در واقع گردش کار و فعالیت‌های یک کاربر در پلتفرم سایبر کانکت را نمایش می‌دهد. هر حساب کاربری در سایبر اکانت توسط یک یا چند کلید رمزنگاری‌شده مدیریت می‌شود و فعالیت کاربر را از کیف پول وی تفکیک می‌کند. این بخش که با همکاری تیم توسعه زیرو دِو (ZeroDev) ساخته شده، شامل پیاده‌سازی فرآیندهای گم‌شدن یا فراموشی رمز حساب یا نام کاربری، ایمیل و سایر اطلاعات است و همچنین، فرآیند معرفی و ورود (Onboarding) کاربر به پلتفرم را تسهیل و تسریع کرده است.


توکن‌های ERC-4337: سایبر اکانت یک توکن با استاندارد ERC-4337 اتریوم است که فرآیندهای پیچیده تعویض شبکه و پرداخت کارمزدهای گس را برای کاربر از بین برده است. این بخش از طریق همکاری با تیم‌های استک‌آپ (StackUp) و پیملیکو (Pimlico) طراحی شده که تجربه کار با رویه‌های ویژه وب 3 و پرداخت‌ها را ساده‌سازی کرده و کارمزدهای گس را به صفر رسانده است. بدون حضور این توکن‌ها، کاربر باید برای پرداخت‌ها به‌صورت دستی شبکه بلاک چین خود را تغییر می‌داد و از توکن بومی بلاک چین مربوطه برای پرداخت استفاده می‌کرد. در این شیوه پرداختی جدید، پروتکل سایبر کانکت یا اپلیکیشن مربوطه هزینه‌های اولیه کاربر را پرداخت می‌کنند که یک نقطه قوت در جذب کاربران جدید محسوب می‌شود و برای کاربر یک اعتبار گس (Gas Credit) در نظر گرفته می‌شود که تجربه کاربری، به‌ویژه در زمان شروع به استفاده از پلتفرم را به‌شدت ارتقا داده است.


سایبر آیدی (CyberID): سایبر آیدی شباهت زیادی به نام کاربری شما در پلتفرم‌هایی نظیر اینستاگرام و توییتر دارد که در واقع، یک توکن ERC-721 اتریوم است و برای هر شخص یک نام کاربری ویژه در شبکه اجتماعی سایبر کانکت ایجاد می‌کند. اما بر خلاف سایر توکن‌های ERC-721، مینت‌کردن (Mint) توکن‌های سایبر آیدی به شما مالکیت مادام‌العمر آن نام کاربری را نمی‌دهد. سایبر آیدی یک مکانیزم بر اساس هزینه و تقاضای کاربران دارد؛ به این معنی که چنانچه شما هزینه اشتراک نام کاربری خود را تمدید نکنید، توکن مربوطه وارد فرآیند مزایده می‌شود. بخشی از هزینه خرید این توکن‌ها تا یک بازه زمانی مشخص، به سایبر اکانت شما در قالب ارز دیجیتال سایبر کانکت CYBER و اعتبار گس بازگردانده می‌شود.


حساب‌های سازمانی (Organization Account): سایبر کانکت و وب 3 تنها متعلق به اشخاص نیست و تیم‌ها، سازمان و برندهای تجاری نیز می‌توانند از طریق این پلتفرم با مخاطبان خود، جوامعی هدفمند و تعامل‌گرا را تشکیل دهند. در این‌جا، سایبرکانکت بزرگ‌ترین اپلیکیشن غیرمتمرکز خود تحت عنوان لینک 3 (Link3) را معرفی می‌کند که یک شبکه اجتماعی جامع برای ساخت و گشت‌و‌گذار در جوامع و گروه‌های مختلف است. حساب‌های سازمانی یک نوع حساب کاربری خاص در سایبر اکانت بوده که قابلیت‌های مدیریتی ویژه نظیر امضاهای ترکیبی و قوانین شخصی‌سازی شده برای مدیریت و دسترسی به حساب را ارائه می‌دهد. همچنین، پروتکل سایبر اکانت یک زیرساخت قدرتمند ویژه اعتبارسنجی و تایید سایر حساب‌های رسمی یک سازمان در پلتفرم‌های دیگر نظیر توییتر و دیسکورد را دارد.


پلتفرم‌ها و شبکه‌های اجتماعی فعلی باعث شده انحصار و مالکیت محتوای موجود در وب 2 در اختیار چندین کمپانی بزرگ نظیر گوگل، مایکروسافت و . . . بیفتد. وایت پیپر ارز دیجیتال سایبر کانکت یک راه‌کار برای پایان‌بخشیدن به این محدودیت‌ها تحت عنوان سایبر گرف (CyberGraph) معرفی کرده که غیرمتمرکز بوده، اختیار و کنترل محتوا را به کاربر تولیدکننده می‌دهد و در برابر سانسور و محدودکردن فعالیت کاربر مقاوم است. سایبر گرف مجموعه‌ای از قراردادهای هوشمند بوده که هویت کاربر یا همان سایبر اکانت را با محتوا و تعاملات اجتماعی کاربر متصل کرده و تمام اطلاعات موجود را در بلاک چین‌های سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) ثبت می‌کند. مجموعه ویژگی‌ها و طراحی‌های قابل شخصی‌سازی سایبر گرف، باعث شده کاربران بتوانند علی‌رغم تولید محتوای منحصربه‌فرد و ذخیره امن آن‌ها در بلاک چین، اقدام به کسب درآمد و توکن‌سازی نیز کنند.

آینده ارز سایبر کانکت

سایبر کانکت با به‌کارگیری بهترین ویژگی‌های فناوری بلاک چین، در نظر دارد تعاملات در شبکه‌های اجتماعی را از تعریف سنتی خود خارج و متحول سازد. از ویژگی‌های این پلتفرم می‌توان به کنترل و مالکیت بی‌نظیر اطلاعات توسط کاربر و ابزارهای ساخت جوامع و گروه‌های مختلف اشاره کرد. سایبر کانکت توانسته با ویژگی‌های نوآورانه و چشم‌اندازی که معرفی کرده، استانداردهای جدیدی را برای یک شبکه اجتماعی تعریف کند. سایبر کانکت در نسخه سوم خود، بسیاری از کمبودهای گذشته را برطرف کرده و با معرفی توکن‌های ERC-4337، ساختاری مقاوم و سازگار با دیگر بلاک چین‌ها به‌همراه کاهش کارمزدهای گس ایجاد کرده است. شاید بتوان گفت که روند توسعه قوی پروژه و تلاش برای یک تجربه کاربری بهتر، آینده ارز سایبر کانکت CYBER را امیدوارکننده نشان می‌دهد.


مرحله بعدی برای سایبر کانکت، تکمیل ساختار مدیریتی پروژه از طریق راه‌اندازی سازمان خودمختار غیرمتمرکز یا همان دائو (DAO) خود است. این بخش با هدف بهبود فرآیندهای مدیریتی و در راستای تمرکززدایی و در نهایت، ورود بیشتر توسعه‌دهندگان و کاربران به این پلتفرم و شبکه اجتماعی طراحی شده است. اما از جایی که این پروژه به‌تازگی وارد صنعت رمزارزها شده، قیمت ارز سایبر کانکت CYBER هنوز نوسانات شدیدی را تجربه می‌کند و در عین بازده‌های قابل توجه، ممکن است ضررهای سنگینی را در بازه کوتاه‌مدت به سرمایه کاربر وارد کند. از این رو بهتر است پیش از هر اقدامی، ابتدا این پروژه و رمزارز را از لحاظ فاندامنتال و تکنیکال به‌طور کامل تحلیل و بررسی کنید تا دیدگاه واضح‌تری در مورد عملکرد آینده ارز دیجیتال سایبر کانکت به‌دست آورید.


در نهایت باید گفت که شما به‌عنوان یک سرمایه‌گذار، بهتر است در برابر پروژه‌های جدید بازار با دقت زیادی عمل کنید. عملکرد بلندمدت قیمت ارز CYBER تا حد زیادی به روند توسعه پروژه و تعهد توسعه‌دهندگان به نقشه راه آن بستگی دارد. به‌طور کل، با توجه به اقتصاد توکنی (Tokenomics)، کاربردهای رمز ارز CYBER و شبکه اجتماعی غیرمتمرکز آن با حضور توسعه دهندگان و سرمایه‌گذارانی از سوی کمپانی‌های انیموکا برندز (Animoca Brands)، مولتی‌کوین کپیتال (Multicoin Capital)، دلفی دیجیتال (Delphi Digital)، پالیگان استودیوز (Polygon Studios) و ترایب کپیتال (Tribe Capital)، آینده ارز سایبر کانکت روشن به‌نظر می‌رسد. البته که برای انجام هرگونه سرمایه‌گذاری، توصیه می‌شود طبق تحلیل و استراتژی شخصی خود عمل کنید و برنامه سرمایه‌گذاری خود را با توجه به مطالب این بخش پیش نبرید.

سرمایه گذاران شخصی و حقوقی ارز دیجیتال سایبر کانکت

سرمایه گذاران شخصی و حقوقی ارز دیجیتال سایبر کانکت طی 3 دوره جذب سرمایه و فروش توکن، در مجموع در این پروژه 25 میلیون دلار سرمایه‌گذاری کردند که آخرین دوره آن به ماه می 2022 (اردیبهشت 1401) بر می‌گردد. پروژه CyberConnect شاهد حضور 23 سرمایه‌گذار برجسته است.


از میان برترین سرمایه گذاران شخصی و حقوقی ارز دیجیتال سایبر کانکت، می‌توان به نام‌های متافورو (Metaforo)، پارتیکل نتورک (Particle Network)، پلنت توئِلو (Planet Twelve Limited)، رید آن (ReadON)، توییتر اسکن (TwitterScan) و اَسپکتا (Aspecta) اشاره کرد.

تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال سایبر کانکت

همان‌طور که در بالا به آن اشاره شد، تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال سایبر کانکت روند توسعه این پروژه را در نوامبر سال 2021 (آبان 1400)، با حضور 4 عضو اصلی با نام‌های ویلسون وی (Wilson Wei)، رایان لی (Ryan Li)، ژیمائو لیو (Zhimao Liu)، و شیو ژنگ (Shiyu Zhang) آغاز کردند. سازمان مادر سایبرتینو (Cybertino Inc)، نظارت پروژه را بر عهده داشت و مسئول تامین سرمایه از سوی کمپانی‌هایی نظیر انیموکا برندز (Animoca Brands)، مولتی‌کوین کپیتال (Multicoin Capital)، اسکای‌ناین کپیتال (Sky9 Capital)، دریپر دراگون (Draper Dragon) و لتیس کپیتال (Lattice Capital) بود.


تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال سایبر کانکت موفق شد با فعالیت درخشان برنامه‌نویسان خود، اکوسیستمی متشکل از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز حوزه شبکه‌های اجتماعی در دنیای وب 3 تشکیل دهد که جزئیات اطلاعات اعضای تیم را می‌توانید در وب‌سایت و صفحات رسمی پروژه در پلتفرم‌های مختلف در اختیار داشته باشید. 

سوالات متداول

بنیانگذار ارز سایبر کانکت یک تیم 4 نفره با نام‌های ویلسون وی (Wilson Wei)، رایان لی (Ryan Li)، ژیمائو لیو (Zhimao Liu)، و شیو ژنگ (Shiyu Zhang) هستند.

ارز سایبر کانکت در آگوست 2023 (شهریور 1402) وارد بازار ارزهای دیجیتال شد.

ارز سایبر کانکت در صرافی‌های بزرگی نظیر بایننس (Binance)، گیت (Gate.io)، پنکیک سواپ (Pancakeswap) و یونی سواپ (Uniswap) لیست شده است. همچنین می‌توانید برای سهولت بیشتر، خرید ارز سایبر کانکت را در صرافی او ام پی فینکس انجام دهید.

بهترین صرافی برای خرید ارز سایبر کانکت، پلتفرمی است که اصلی‌ترین ویژگی‌ها مانند کارمزد کم، رابط کاربری آسان، پشتیبانی قوی و اعتبار بالایی میان کاربران خود داشته باشد. صرافی دانش بنیان او ام پی فینکس نیز با تلاش مستمر خود، سعی داشته که این ویژگی‌ها را همراه با دیگر قابلیت‌ها در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهد تا خرید ارز دیجیتال را حرفه‌ای تر، راحت‌تر و اقتصادی‌تر انجام دهید.

آخرین ایردراپ ارز سایبر کانکت در ژوئن 2023 (خرداد 1402) برگزار شد. برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای ایردراپ ارز سایبر کانکت، توصیه می‌شود وب‌سایت رسمی پروژه و صفحه مدیوم (Medium) سایبرکانکت را بررسی کنید.

بله. شما می‌توانید پس از ثبت نام و احراز هویت، از طریق تومان یا تتر به خرید ارز دیجیتال سایبر کانکت در صرافی او ام پی فینکس بپردازید.