تحلیل ارز دیجیتالتحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

تحلیل اتریوم و بررسی روند قیمت، امروز ۱۲ فوریه

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس، اتریوم در این لحظه ۱.۰۷ درصد افزایش یافته و به ۱,۵۳۵ رسیده‌است. امروز صبح قیمت اتریوم شاهد افزایش به بالاترین حد اولیه ۱,۵۴۰ دلاری بود و سپس کاهش یافت.

پادکست تحلیل اتریوم

در ادامه می‌توانید بررسی روند و تحلیل اتریوم را ملاحظه کنید:

روند قیمت اتریوم

تحلیل اتریوم با بررسی تغییرات تکنیکال

طبق تحلیل وبسایت تحلیلی – خبری اف ایکس امپایر، اتریوم باید از سقوط در محور ۱,۵۲۹ دلاری جلوگیری کند تا موفق شود اولین سطح مقاومت اصلی (R1) را در ۱,۵۵۴ دلار هدف قرار دهد. بازگشت به ۱,۵۵۰ دلار نشانه یک جلسه معاملاتی صعودی است. با این حال، به‌روزرسانی‌های هارد فورک شانگهای و اخبار حوزه کریپتو باید برای پشتیبانی از صعود اتریوم مثبت باشند. در صورت افزایش طولانی مدت، گاوها احتمالا دومین سطح مقاومت اصلی (R2) را در ۱,۵۶۸ دلار و مقاومت بعدی را در ۱,۶۰۰ دلار هدف قرار می‌دهند. تداوم صعود، سومین سطح مقاومت اصلی (R3) را در  1,607 دلار وارد بازی می‌کند.

تحلیل قیمت اتریوم در سناریوی نزولی

در سناریوی نزولی و در صورت سقوط از نقطه پیوت، سطح حمایت اصلی اول (S1) با قیمت ۱,۵۱۵ دلار وارد بازی می‌شود. اتریوم برای پایان دادن به این روند باید از سقوط زیر ۱,۴۹۰ دلار جلوگیری کند. به این منظور در دومین سطح حمایت اصلی (S2) یعنی در ۱,۴۹۰ دلار باید روند نزولی محدود شود در غیر اینصورت رسیدن به سطح حمایت اصلی سوم ۱,۴۵۱ دلار محتمل است.

تحلیل اتریوم

میانگین‌های متحرک نمایی و نمودار کندل استیک ۴ ساعته‌ای که در زیر ارائه شده، یک سیگنال نزولی ارائه داد. اتریوم زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه که در حال حاضر ۱,۵۴۶ دلار است، قرار دارد. پس از یک تلاقی نزولی در روز شنبه، میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه از میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه دور شد و میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه به سمت میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه کاهش یافت که همه این موارد سیگنال‌های نزولی را ارائه کرد.

عبور از میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه در ۱,۵۴۶ از عبور این رمزارز از اولین سطح مقاومت اصلی (R1) یعنی ۱,۵۵۴ دلار پشتیبانی می‌کند و باعث می‌شود گاوها به سمت دومین سطح مقاومت اصلی (R2) در ۱,۵۶۸ دلار حرکت کنند. با این حال، عدم عبور از میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه اولین سطح حمایت اصلی  و قیمت‌هایی زیر ۱,۵۰۰ دلار را قابل رویت می‌کند.

تحلیل تکنیکال اتریوم

با توجه به اینکه پیش‌بینی‌ها سناریویی نزولی را ارائه می‌دهند، به نظر شما اتریوم روند صعودی خود را تا کجا ادامه خواهد داد؟

شما می‌توانید با مطالعه مطالب بخش تحلیل تکنیکال صرافی او‌ام‌پی فینکس از آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

الهه سیدان

من الهه سیدان هستم، فارغ‌التحصیل رشته حسابداری و دارای مدرک پیشرفته زبان انگلیسی. با توجه به رشته تحصیلم، به اقتصاد علاقه زیادی دارم و از سال ۹۲ در عرصه اقتصادی به‌عنوان خبرنگار مشغول به فعالیت بودم. بازار کریپتو به عنوان صنعتی نوپا به دلیل کارکردهای گسترده‌ و فرصت‌های مالی که در اختیار جوامع قرار می‌دهد، به تدریج توجه من را جلب کرد و باعث شد به این بازار جدید مالی علاقه‌مند شوم. در حال حاضر حدود ۵ سال است که محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم و امیدوارم بتوانم نقشی موثر در ارائه به موقع اطلاعات و اخبار این حوزه مالی به علاقه‌مندان دنیای ارز دیجیتال داشته‌باشم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا