تحلیل ارز دیجیتالتحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

تحلیل اتریوم و بررسی روند قیمت، امروز ۲۹ ژانویه

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس، اتریوم در حال حاضر در محدوده قرمز معامله می‌شود. در زمان نگارش این مطلب، قیمت اتریوم با ۰.۱۷ درصد کاهش به ۱,۵۹۷ دلار رسید. طبق تحلیل اتریوم امروز، بزرگترین آلت کوین بازار برای مدت کوتاهی از اولین سطح مقاومت اصلی (R1) در ۱۶۰۱ دلار عبور کرد و سپس کاهش یافت.

پادکست تحلیل اتریوم

در ادامه می‌توانید بررسی روند و تحلیل اتریوم را ملاحظه کنید:

بررسی روند اتریوم

تحلیل اتریوم با بررسی تغییرات تکنیکال

اتریوم باید از سقوط زیر محور ۱۵۷۸ دلار جلوگیری کند تا موفق شود اولین سطح مقاومت اصلی (R1) را در ۱۶۰۱ دلار و بالاترین قیمت صبحگاهی یعنی ۱۶۱۹ دلار را دوباره هدف قرار دهد. بازگشت به ۱۶۱۰ دلار نشانه یک جلسه معاملاتی صعودی است.

در صورت افزایش طولانی مدت این رمزارز، گاوها احتمالا دومین سطح مقاومت اصلی (R2) را در ۱۶۲۹ دلار و مقاومت بعدی را در ۱۶۵۰ دلار آزمایش خواهند کرد. در صورت تداوم رالی صعودی، سومین سطح مقاومت اصلی (R3) 1680 دلار قابل رویت خواهد بود.

تحلیل قیمت اتریوم در سناریوی نزولی

سقوط از نقطه پیوت، اولین سطح حمایت اصلی (S1) را با قیمت ۱۵۵۰ دلار وارد بازی می‌کند. اتریوم باید برای پایان بخشیدن به سناریوی نزولی از سقوط زیر ۱۵۵۰ دلار و دومین سطح حمایت اصلی (S2) در ۱۵۲۷ دلار جلوگیری کند در غیر اینصورت، سطح حمایت اصلی سوم (S3) یعنی ۱۴۷۶ دلار وارد بازی خواهد شد.

تحلیل تکنیکال اتریوم

میانگین‌های متحرک نمایی و نمودار کندل استیک ۴ ساعته‌ای که در زیر ارائه شده، یک سیگنال صعودی ارائه دادند. اتریوم بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه که در حال حاضر ۱۵۸۶ دلار است، قرار دارد. میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه از میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه فاصله گرفت و میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه به سمت میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه گسترش یافت که همه این موارد سیگنال‌های صعودی ارائه دادند.

اگر این رمزارز بتواند بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه یعنی ۱۵۸۶ دلار باقی بماند، این امر از عبور اتریوم از اولین سطح مقاومت اصلی(R1) در ۱۶۰۱ دلار و هدف قرار دادن دومین سطح مقاومت (R2) در ۱۶۲۹ دلار پشتیبانی می‌کند. با این حال، کاهش از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه در ۱۵۸۶ دلار باعث می‌شود خرس‌ها قیمت را به سمت اولین سطح حمایت (S1) در ۱۵۵۰ دلار و میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه (۱۵۴۴ دلار) هدایت کنند. سقوط از میانگین متحرک نمایی۵۰ روزه یک سیگنال نزولی ارسال می‌کند.

تحلیل اتریوم بر اساس EMA

با توجه به روند کنونی اتریوم، پیش‌بینی شما از آینده این رمزارز چیست؟

شما می‌توانید با مطالعه مطالب بخش تحلیل تکنیکال صرافی او‌ام‌پی فینکس از آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

الهه سیدان

من الهه سیدان هستم، فارغ‌التحصیل رشته حسابداری و دارای مدرک پیشرفته زبان انگلیسی. با توجه به رشته تحصیلم، به اقتصاد علاقه زیادی دارم و از سال ۹۲ در عرصه اقتصادی به‌عنوان خبرنگار مشغول به فعالیت بودم. بازار کریپتو به عنوان صنعتی نوپا به دلیل کارکردهای گسترده‌ و فرصت‌های مالی که در اختیار جوامع قرار می‌دهد، به تدریج توجه من را جلب کرد و باعث شد به این بازار جدید مالی علاقه‌مند شوم. در حال حاضر حدود ۵ سال است که محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم و امیدوارم بتوانم نقشی موثر در ارائه به موقع اطلاعات و اخبار این حوزه مالی به علاقه‌مندان دنیای ارز دیجیتال داشته‌باشم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا