تحلیل ارز دیجیتالتحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

بررسی روند و تحلیل قیمت اتریوم، امروز ۱۶ ژانویه

بررسی روند و تحلیل قیمت اتریوم، امروز ۱۶ ژانویه

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی او‌ام‌پی فینکس، اتریوم امروز روندی صعودی را در پیش گرفته‌است. قیمت اتریوم امروز به پایین‌ترین حد اولیه ۱۵۴۱ دلار سقوط کرد و سپس به بالاترین سطح ۱۵۸۵ دلار رسید. دومین رمزارز ار نظر ارزش بازار برای مدت کوتاهی از اولین سطح مقاومت اصلی (R1) در ۱۵۷۵ دلار عبور کرد. در حال حاضر و در زمان نگارش این گزارش، قیمت اتریوم با ۱.۳۵ درصد افزایش به ۱,۵۴۲ دلار رسید.

در ادامه می‌توانید بررسی روند و تحلیل اتریوم را ملاحظه کنید:

بررسی روند اتریوم

تحلیل اتریوم با بررسی تغییرات تکنیکال

اتریوم باید از سقوط زیر ۱۵۴۵ دلاری خودداری کند تا موفق شود از اولین سطح مقاومت اصلی (R1) در ۱۵۷۵ دلار عبور کرده و دوباره سطح مقاومت اصلی دوم (R2) را در ۱۵۹۶ دلار هدف قرار دهد. حرکت به سمت بالاترین قیمت صبحگاهی یعنی ۱۵۸۵ دلار نشان دهنده یک جلسه معاملاتی صعودی است.

در صورت افزایش طولانی مدت اتریوم، گاوها احتمالا مقاومت را در ۱۶۰۰ دلار و سومین سطح مقاومت اصلی (R3) را در ۱۶۴۷ دلار رویت خواهند کرد.

تحلیل قیمت اتریوم در سناریوی نزولی

سقوط از نقطه پیوت یعنی ۱۵۴۵ دلار، اولین سطح حمایت اصلی (S1) را با قیمت ۱۵۲۴ دلار وارد بازی می‌کند. با این حال، اتریوم باید از سقوط زیر ۱۵۰۰ دلار و دومین سطح پشتیبانی اصلی (S2) در ۱۴۹۴ دلار اجتناب کند در غیر اینصورت سطح حمایت اصلی سوم (S3) 1443 دلار وارد بازی خواهد شد.

تحلیل تکنیکال اتریوم

میانگین‌های متحرک نمایی و نمودار کندل استیک ۴ ساعته که در زیر ارائه شده، سیگنال صعودی ارائه دادند. اتریوم بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه که در حال حاضر ۱۴۲۸ دلار است، قرار دارد. میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه از متحرک نمایی ۲۰۰ روزه فاصله گرفت و متحرک نمایی ۱۰۰ روزه به سمت میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه گسترش یافت که سیگنال‌های صعودی را ارائه کرد.

مطالعه بیشتر: به‌روزترین تحلیل و پیشبینی از بازار رمز ارز

اگر اتریوم موفق شود بالاتر از سطوح حمایت اصلی و متحرک نمایی ۵۰ روزه یعنی ۱۴۲۸ دلار باقی بماند، این امر از عبور از اولین سطح مقاومت در ۱۵۷۵ دلار و رسیدن به دومین سطح مقاومت یعنی ۱۵۹۶ دلار پشتیبانی می‌کند. با این حال، فروش طولانی مدت و سقوط زیر سطوح حمایت اصلی، خرس‌ها را در مسیر میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه قرار می‌دهد.

تحلیل اتریوم با میانگین متحرک نمایی

با توجه به روند صعودی کنونی اتریوم، به نظر شما قیمت این ارز دیجیتال در روزهای آینده به رشد خود ادامه خواهد داد؟

شما می‌توانید با مطالعه مطالب بخش تحلیل تکنیکال صرافی اوام‌پی فینکس از آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

الهه سیدان

من الهه سیدان هستم، فارغ‌التحصیل رشته حسابداری و دارای مدرک پیشرفته زبان انگلیسی. با توجه به رشته تحصیلم، به اقتصاد علاقه زیادی دارم و از سال ۹۲ در عرصه اقتصادی به‌عنوان خبرنگار مشغول به فعالیت بودم. بازار کریپتو به عنوان صنعتی نوپا به دلیل کارکردهای گسترده‌ و فرصت‌های مالی که در اختیار جوامع قرار می‌دهد، به تدریج توجه من را جلب کرد و باعث شد به این بازار جدید مالی علاقه‌مند شوم. در حال حاضر حدود ۵ سال است که محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم و امیدوارم بتوانم نقشی موثر در ارائه به موقع اطلاعات و اخبار این حوزه مالی به علاقه‌مندان دنیای ارز دیجیتال داشته‌باشم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا