تحلیل ارز دیجیتالتحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

بررسی روند قیمت و تحلیل اتریوم امروز، ۱۱ ژانویه

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی او‌ام‌پی فینکس، قیمت اتریوم (ETH) امروز  ۲۱ دی (۱۱ ژانویه) در ساعت ۱۲:۳۶ دقیقه با ۰.۵۹ درصد افزایش به ۱,۳۳۵ دلار رسید.

در ادامه می‌توانید بررسی روند و تحلیل اتریوم را ملاحظه کنید:

روند اتریوم

تحلیل تکنیکال اتریوم

اتریوم باید بالای محور ۱۳۳۴ دلار حرکت کند تا بتواند اولین سطح مقاومت اصلی (R1) را در ۱۳۵۰ دلار هدف قرار دهد. بازگشت به ۱۳۴۰ دلار نشان‌دهنده یک جلسه معاملاتی صعودی است، اگرچه نتیجه گفت وگوی اعضای FOMC باید مثبت باشد تا بتواند روند بازار ارزهای دیجیتال را مثبت کند.

در صورت ادامه روند صعودی، دومین سطح مقاومت اصلی (R2) با قیمت ۱۳۶۵ دلار وارد بازی خواهد شد. تداوم این روند، سومین سطح مقاومت اصلی(R3)  1396 دلار رویت خواهد شد.

در سناریوی نزولی اگر قیمت اتریوم از نقطه پیوت یعنی سطح ۱۳۳۴ دلار، سطح حمایت اصلی اول (S1) یعنی قیمت ۱۳۱۹ دلار در بازی باقی خواهد ماند. با این حال، این رمزارز باید مانع از سقوط به زیر ۱۳۰۰ دلار شود. در این راستا، در دومین سطح حمایت اصلی (S2) و سطح ۱۳۰۳ دلار باید روند نزولی محدود شود در غیر این‌صورت، سطح پشتیبانی اصلی سوم در  ۱۲۷۲ دلار رویت خواهد شد.

چارت تکنیکال اتریوم

میانگین‌های متحرک نمایی و نمودار کندل استیک ۴ ساعته که در زیر ارائه شده، نشانگر یک سیگنال صعودی هستند. اتریوم بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه و در حال حاضر ۱۲۸۱ دلار است. متحرک نمایی ۵۰ روزه از متحرک نمایی ۲۰۰ روزه فاصله گرفت و متحرک نمایی ۱۰۰ روزه به سمت متحرک نمایی ۲۰۰ روزه گسترش یافت که سیگنال‌های صعودی ارائه کرد.

اگر اتریوم بتواند بالاتر از اولین سطح حمایت یعنی ۱,۳۱۹ دلار باقی بماند، این امر از عبور آن از اولین سطح مقاومت (R1) در۱,۳۵۰ دلار و رسیدن به دومین سطح مقاومت (R2) 1,365 دلار پشتیبانی می‌کند. با این حال، سقوط از اولین سطح حمایت (S1) در۱,۳۱۹ دلار باعث می‌شود خرس‌ها به سمت دومین سطح حمایتی (S2) در ۱,۳۰۳ دلار و متحرک نمایی ۵۰ روزه در ۱,۲۸۱ دلار حرکت کنند. سقوط از طریق متحرک نمایی ۵۰ روزه نشان دهنده تغییر در احساسات سرمایه‌گذاران است.

تحلیل تکنیکال اتریوم

پیش‌بینی شما از قیمت بیت کوین چیست؟

شما می‌توانید تحلیل روند قیمتی رمزارزهای برتر بازار را هر روز در وبلاگ ما مطالعه کنید.

الهه سیدان

من الهه سیدان هستم، فارغ‌التحصیل رشته حسابداری و دارای مدرک پیشرفته زبان انگلیسی. با توجه به رشته تحصیلم، به اقتصاد علاقه زیادی دارم و از سال ۹۲ در عرصه اقتصادی به‌عنوان خبرنگار مشغول به فعالیت بودم. بازار کریپتو به عنوان صنعتی نوپا به دلیل کارکردهای گسترده‌ و فرصت‌های مالی که در اختیار جوامع قرار می‌دهد، به تدریج توجه من را جلب کرد و باعث شد به این بازار جدید مالی علاقه‌مند شوم. در حال حاضر حدود ۵ سال است که محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم و امیدوارم بتوانم نقشی موثر در ارائه به موقع اطلاعات و اخبار این حوزه مالی به علاقه‌مندان دنیای ارز دیجیتال داشته‌باشم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا