پایه بازار
undefinedاسپیس آی دی
تومان
تبدیل

قیمت لحظه ای ارز اسپیس آیدی

قیمت اسپیس آیدی

ارز دیجیتال اسپیس آیدی Space ID که در اوایل ۲۰۲۳ از طریق لانچ‌پد بایننس معرفی شد و تقریباً بیش از 2000 درصد در همان روزهای اول راه‌اندازی خود رشد یافت، خبرساز شده است. سرعت رشد ارزش بازار این پروژه نیز قابل‌توجه بوده است و تقریباً در دو ماه اول شروع فعالیتش به رتبه ۱۶۰ بازار از نظر مارکت کپ رسید. توکن اسپیس آیدی که با نماد ID در بازار ارزهای دیجیتال خرید‌و‌فروش می‌شود، سقف عرضه معادل ۲ میلیارد واحد دارد.

قیمت لحظه ای اسپیس آیدی

برای مشاهده و تحلیل قیمت لحظه ای اسپیس آیدی می‌توانید وارد پلتفرم صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس شوید و از قسمت «بازارها» ارز اسپس آیدی را جستجو کرده، سپس قیمت لحظه‌ ای آن را مشاهده کنید. در نظر داشته باشید که در پلتفرم صرافی او ام پی فینکس امکان استفاده از تمام ابزارهای تحلیلی وبسایت تریدینگ ویو وجود دارد و شما می‌توانید با استفاده از این ابزارها، نمودار قیمت اسپیس آیدی را در تایم فریم‌های گوناگون تجزیه و تحلیل کنید.

خرید اسپیس آیدی

اسپیس آیدی در حال ایجاد یک شبکه ارائه خدمات در سطح جهان است که با یک پلتفرم شناسایی هویت تک مرحله‌ای امکان ثبت، تجارت و مدیریت دامنه‌های وب 3 را فراهم می‌آورد. این شبکه همچنین شامل ابزارهای Name SDK، وب ۳ و API برای توسعه‌دهندگان در فضای بلاک چین است که به راحتی می‌توانند یک هویت وب 3 ایجاد کنند. با این وجود، قبل از خرید اسپیس آیدی لازم است که به طور کامل تحقیقات خود را راجع به این پروژه انجام دهید و معیارهای اصلی آن را مورد بررسی قرار دهید.

خرید ارز اسپیس آیدی در او ام پی فینکس

با توجه به محبوبیت برخی رمزارزها، صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس همواره در تلاش است تا در سریع‌ترین زمان ممکن ارزهای دیجیتال نوظهور را به لیست بازارهای خود اضافه کند و بستر خرید و فروش آن‌ها را در اختیار کاربران قرار دهد.

در همین راستا، بخش فنی مجموعه امکان معامله و نگه‌داری ارز اسپیس آیدی را فراهم آورده است. خرید ارز اسپیس آیدی در او ام پی فینکس روند ساده‌ای دارد؛ کافیست ابتدا در صرافی یک حساب کاربری ایجاد کرده و پس از شارژ کیف پول به صورت تومانی یا رمزارزی، سفارش‌های خرید رمزارز مورد نظر خود را در دو حالت خرید سریع (خرید در قیمت لحظه‌ای بازار) و یا ثبت سفارش خرید با قیمت دلخواه خود ثبت کنید. 

فروش اسپیس آیدی

فرایند فروش اسپیس آیدی در صرافی او ام پی فینکس نیز همانند مراحل خرید آن بسیار ساده بوده و در دو حالت فروش سریع (مارکت) یا ثبت سفارش فروش در قیمت دلخواه (لیمیت) امکان‌پذیر است. توجه داشته باشید که اگر رمزارز اسپیس آیدی خود را در پلتفرم دیگری مانند کیف پول شخصی خود و خارج از صرافی نگه‌داری می‌کنید، برای فروش آن از طریق او ام پی فینکس می‌بایست ابتدا آن را به حساب کاربری خود در صرافی واریز کنید تا به موجودی شما از آن ارز در او ام پی فینکس اضافه شود، سپس می‌توانید اقدام به ثبت سفارش فروش اسپیس آیدی کنید.

کارمزد خرید و فروش اسپیس آیدی

در صرافی او ام پی فینکس کارمزد خرید و فروش اسپیس آیدی بر اساس حجم کل معاملات یک ماه اخیر کاربر متغیر است و بسته به سطح کاربری که دارید بین ۰.۰۰۳۵ تا ۰.۰۰۲ حجم معامله است. البته مهم است بدانید تمام معاملاتی که از طریق ربات‌های معامله‌گر انجام می‌شوند، کارمزد بسیار ناچیزی دارند که معادل ۰.۰۰۱ حجم معامله است. در نتیجه می‌توان گفت که خرید اسپیس آیدی با کمترین کارمزد از طریق ربات معامله‌گر صرافی او ام پی فینکس امکان‌پذیر است.

کارمزد خرید و فروش اسپیس آیدی

ارز اسپیس آیدی چیست؟

اسپیس آیدی یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) است که هدف آن ایجاد آینده‌ای کارآمدتر و در دسترس‌تر برای فناوری بلاکچین است. به طور خاص، این پروژه بر بازار NFT و ثبت دامنه وب ۳ متمرکز است. اکوسیستم اسپیس آیدی شامل یک بازار مبادله غیرمتمرکز (DEX) برای NFT هاست و دارای یک سرویس ثبت نام دامنه و یک سیستم حکمرانی است که به دارندگان توکن ID اجازه می‌دهد در فرآیند تصمیم‌گیری پروژه شرکت کنند.

در واقع توکن تحت حاکمیت ارز دیجیتال اسپیس آیدی برای شرکت در فرآیند تصمیم‌گیری اکوسیستم پروژه به این روش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و کاربران می‌توانند با نگه داشتن توکن‌های ID، به پیشنهادات رای دهند و بر مسیر آینده اکوسیستم تأثیر بگذارند. این تصمیمات می‌تواند شامل تغییرات پروتکل شبکه، هزینه‌ها و سایر مسائل مهم باشد که این موضوع در ایجاد یک اکوسیستم غیرمتمرکز واقعی، امری حیاتی است.

وایت پیپر توکن اسپیس آیدی

بر اساس اطلاعات سایت رسمی پروژه اسپیس آیدی، توکن تحت حاکمیتی این پروژه که برای اهداف حاکمیتی استفاده می‎‌شود، همچنین می‌تواند در پرداخت هزینه‌ها، استیکینگ، تامین نقدینگی و کسب پاداش استفاده شود.

آینده ارز اسپیس آیدی

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد پلتفرم ارز اسپیس آیدی خدمات ثبت نام دامنه غیرمتمرکز آن است. این سرویس به کاربران اجازه می‌دهد تا نام‌های دامنه را در یک پلتفرم غیرمتمرکز ثبت کنند که می‌تواند برای میزبانی وبسایت‌های غیرمتمرکز مورد استفاده قرار گیرند. این گام مهمی در جهت ایجاد یک اینترنت واقعاً غیرمتمرکز است که در آن کاربران کنترل کاملی بر حضور آنلاین خود دارند.

از آنجایی که اسپیس آیدی شامل یک صرافی غیرمتمرکز برای NFTها است، به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به یک واسطه متمرکز، NFT ها را خرید و فروش کنند. این موضوع نیز یک پیشرفت قابل توجه برای بازار NFT است، زیرا به حذف کارمزدهای بالا و عدم شفافیت مرتبط با مبادلات متمرکز NFT کمک می‌کند. به طور کلی می‌توان گفت اسپیس آیدی یک پیشرفت هیجان انگیز در دنیای ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین است.

پلتفرم تحلیلی Price Prediction، در رابطه با روند آتی قیمت ارز اسپیس آیدی، پیش‌بینی‌های زیر را انجام داده‌است:

در سال ۲۰۲۵؛ حداقل قیمت 1.88 دلار، متوسط قیمت 1.95 دلار و حداکثر قیمت 2.14 دلار.

در سال ۲۰۳۰؛ حداقل قیمت 12.17 دلار، متوسط قیمت 12.59 دلار و حداکثر قیمت 14.12 دلار.

ارز دیجیتال اسپیس آیدی Space ID

تیم توسعه دهنده ارز اسپیس آیدی

پروژه ارز دیجیتال اسپیس آیدی توسط توسعه دهندگان و کارآفرینان با تجربه بلاک چین و نرم افزار تاسیس شده است. این تیم شامل بنیان‌گذار و مدیر اجرایی (CEO) نرم افزار سالسیتا، متیو گرتنر (Matthew Gertner)، مدیر عملیاتی (COO) دن زولر (Dan Zuller)، مدیر ارشد فنی (CTO) و ایال تولدانو (Eyal Toledano) است. این گروه در کنار هم، تجربه و تخصص زیادی را به پروژه اسپیس آیدی تزریق می‌کنند.

سوالات متداول

بنیانگذار ارز اسپیس آیدی، متیو گرتنر است که تجربه زیادی در زمینه برنامه‌نویسی و نرم‌افزار دارد.

ارز اسپیس آیدی با نماد ID، برای اولین بار در سپتامبر 2022 در زنجیره هوشمند BNB راه اندازی شد.

برای خرید ارز دیجیتال اسپیس آیدی در ایران می‌توانید از طریق صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس اقدام کرده و سفارش خرید آن را در دو حالت سفارش‌گذاری لحظه‌ای یا محدود ثبت کنید.