فروش و خرید کایبر نتورک KNC، مشاهده قیمت لحظه ای کایبر نتورک

پایه بازار
undefinedکایبر نتورک
تومان
تبدیل
  • کایبر نتورک - تومان ‎−1.75%

    معامله
    40,303
  • کایبر نتورک - تتر ‎−3.62%

    معامله
    0.6894

قیمت کایبر نتورک

کایبر نتورک مرکز پروتکل‌های نقدینگی است که نقدینگی را از منابع مختلف جمع‌آوری می‌کند تا تراکنش‌های امن و فروی را در هر برنامه غیرمتمرکز ممکن بسازد. هدف اصلی کایبر نتورک این است که برنامه‌های غیرمتمرکز،‌ اقتصاد غیرمتمرکز و صرافی‌های غیرمتمرکز به راحتی به بهترین نرخ‌ استخرهای نقدینگی،‌ دسترسی داشته باشند.

تمام تراکنش‌ها در کایبر نتورک به صورت زنجیره‌ای است،‌ به این معنی که با استفاده از هر بلاک اتریوم به راحتی می‌توان آن‌ها را تایید کرد. پروژه‌های می‌توانند روی کایبر نتورک ساخته شوند تا از تمام خدمات ارائه شده توسط این پروتکل مانند تسویه فوری توکن‌ استفاده کنند.

قیمت لحظه‌ای کایبر نتورک

ارز کایبر نتورک در آوریل سال 2021 راه اندازی شد و با قیمت 2.93 دلار شروع به کار کرد. بلافاصله بعد از عرضه قیمت لحظه ای کایبر نتورک با یک خط روند نزولی، در محدوده 1 الی 2 دلار قرار گرفت. با شروع سال 2022 حرکات صعودی شروع شد و نرخ لحظه ای کایبر نتورک به 5.70 دلار رسید. بعد از این صعود و در یک بازه هفتگی ارزش لحظه‌ ای کایبر نتورک شروع به سقوط کرد. تا انتهای سال 2022 روند نزولی قیمت لحظه ای ارز دیجیتال کایبر نتورک به زیر یک دلار رسید و باعث تثبیت قیمت لحظه ای کایبر نتورک در این محدوده شد. پایین ترین قیمت این ارز از زمان راه‌اندازی 0.44 دلار بوده و بالاترین قیمت این ارز 5.70 دلار که در آوریل سال 2022 اتفاق افتاد.

شما می‌توانید با استفاده از نمودار قیمت کایبر نتورک در بالای این صفحه ارز، قیمت لحظه‌ ای کایبر نتورک به تومان و تتر را مشاهده کنید و همچنین قیمت این ارز را در تایم‌ فریم‌ های لحظه ای، ساعتی، 1 روزه، 1 ماهه، 3 ماهه و ... ببینید.

خرید کایبر نتورک

خرید کایبر نتورک

برای خرید ارز کایبر نتورک می‌توانید به صرافی‌های معتبر خارجی که این رمزارز در آن‌ها لیست شده است مراجعه کنید. ارز کایبر نتورک در صرافی‌های معتبر خارجی مانند بایننس، کوکوین و کوین‌بیس لیست شده.

با این حال، خرید ارز دیجیتال از صرافی‌های خارجی، ممکن است برای کاربران ایرانی با محدودیت‌های به خصوصی همراه باشد. از همین رو توصیه می‌شود که کاربران پس از انجام تحقیقات تکمیلی، یک پلتفرم داخلی معتبر را برای خرید ارز کایبر نتورک انتخاب کنند.

خرید ارزان کایبر نتورک

اگر قصد خرید ارزان ارز کایبر نتورک را دارید،‌ توصیه می‌شود تا به تحلیل تکنیکال ارز knc و بررسی اخبار تاثیر گذار بر این پروژه بپردازید تا بتوانید بهترین نقطه ورود در قیمت knc را پیدا کنید. شما می‌توانید در صرافی او‌ام‌پی فینکس با بهترین امکانات مانند ربات‌های معامله‌گر و سفارش‌گذار در نمودار قیمت ارز کایبر نتورک دسترسی داشته باشید تا پس از انجام تحلیل و بررسی، به خرید ارزان ارز کایبر نتورک بپردازید.

پس از ایجاد حساب کاربری و تکمیل فرآیند احراز هویت، امکان خرید و فروش ارز کایبر نتورک برای شما فراهم خواهد شد.

خرید کایبر نتورک در او‌ام‌پی فینکس

برای خرید ارز کایبر نتورک در صرافی او‌ام‌پی فینکس، باید یک حساب کاربری بسازید و فرآیند احراز هویت را تکمیل کنید. برای ایجاد حساب کاربری و تکمیل فرآیند احراز هویت، به کارت شناسایی و شماره تلفن همراه نیاز دارید تا در نهایت احراز هویت شما در کمتر از چند دقیقه انجام شود. قبل از خرید کایبر نتورک در او‌ام‌پی فینکس باید با پرداخت تومان از درگاه‌های بانکی و یا ارسال رمزارز تتر به کیف پول پلتفرم،‌ حساب خود را شارژ کنید. سپس برای خرید کایبر نتورک می‌توانید یکی از مراحل زیر را انتخاب کنید.

اگر نیاز به تحلیل تکنیکل و نمودار رمزارز کایبر نتورک ندارید، می‌توانید از صفحه «داشبورد» به بخش «معامله سریع» رفته و با انتخاب تتر یا تومان به عنوان ارز پرداختی، ارز کایبر نتورک را خریداری کنید. سپس با فشردن گزینه تبدیل می‌توانید سفارش خرید کایبر نتورک را با قیمت لحظه‌ای و به صورت آنی ثبت کنید.

در صورتی که قصد تحلیل تکنیکال ارز کایبر نتورک را دارید و پیدا کردن نقطه ورود و خروج برای شما اهمیت دارد، پیشنهاد می‌شود که به بخش «معامله» مراجعه کنید. در این بخش،‌ می‌‎توانید نمودار لحظه‌ای قیمت کایبر نتورک را مشاهده کنید و سفارش خود را به کمک انواع ابزارهای ثبت سفارش صرافی او‌ام‌پی فینکس تکمیل کنید.

فروش کایبر نتورک

فرآیند فروش کایبر نتورک در صرافی او‌ام‌پی فینکس، تفاوتی با خرید این ارز ندارد. شما می‌توانید با مراجعه به بخش «معامله سریع» یا «معامله در بازارها»، اقدام به فروش ارز کایبر نتورک کنید. در قسمت معامله سریع، ارز کایبر نتورک و ارز دریافتی تومان یا تتر را انتخاب کرده و با فشردن دکمه تبدیل فرآیند فروش کایبر نتورک را انجام دهید.

کیف پول ارز دیجیتال کایبر نتورک

کیف پول ارز دیجیتال کایبر نتورک

همانطور که می‌دانید کیف‌ پول‌های ارز دیجیتال به دو نوع سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم می‌شوند. در انتخاب کیف پول ارز دیجیتال کایبر نتورک از نوع سخت افزاری، می‌توانید از برندهای برتر دنیا مانند Ledger و ترزور استفاده کنید. این کیف پول‌ها به دلیل عملکرد آفلاین، بالاترین سطح امنیت را به کاربران ارائه می‌دهند؛ اما استفاده از آن‌ها علاوه بر پرداخت هزینه، به تجربه نیز نیاز دارد.

انتخاب راحت‌تر و اقتصادی‌تر برای کیف پول ارز دیجیتال کایبر نتورک، استفاده از کیف پول‌های نرم افزاری مانند تراست والت و متامسک است. کیف پول‌های نرم افزاری با اتصال به اینترنت کار می‌کنند و در مقایسه با کیف پول‌های سخت افزاری امنیت کمتری دارند. البته، استفاده از این کیف پول‌ها رایگان است و از رابط کاربری ساده‌تری بهره می‌برد.

کارمزد خرید و فروش کایبر نتورک

کارمزد خرید و فروش کایبر نتورک در پلتفرم او‌ام‌پی فینکس، طبق سطح کاربری فرد تعیین می‌شود. در صورت استفاده از ربات معامله‌گر او‌ام‌پی فینکس، خرید و فروش ارز دیجیتال کایبر نتورک در سطح 0.1 درصد در نظر گرفته می‌شود و فعالسازی ربات معامله‌گر، شامل هیچ هزینه‌ای نمی‌شود.

ارز دیجیتال کایبر نتورک چیست؟

ارز دیجیتال کایبر نتورک چیست؟

کایبر نتورک مرکز پروتکل‌های نقدینگی است و نقدینگی را از منابع مختلف جمع می‌کند تا تراکنش‌های امن و فوری را در برنامه‌های غیرمتمرکز ممکن بسازد. هدف اصلی کایبر نتورک این است که برنامه‌ها و صرافی‌های غیر متمرکز به راحتی به استخرهای نقدینگی که بهترین نرخ‌ها را ارائه می‌دهند،‌ دسترسی داشته باشند.

همه تراکنش‌ها در کایبر نتورک به صورت زنجیره‌ای است، به این معنی که با استفاده از هر بلاک اتریوم به راحتی می‌توان آن‌ها را تایید کرد. توسعه دهندگان‌ می‌توانند پروژه‌های خود را بر کایبر نتورک بسازند تا از تمام خدمات ارائه شده توسط این پروتکل مانند تسویه فوری توکن‌ها، تجمیع نقدینگی و یک مدل تجاری قابل تنظیم استفاده کنند.

کایبر قصد دارد تا مشکل نقدینگی در صنعت اقتصاد غیرمتمرکز را حل کند و به توسعه‌دهندگان اجازه دهد تا محصولات و خدمات خود را بدون نگرانی درباره نقدینگی ایجاد کنند.

ارز کایبر نتورک هم یک توکن کاربردی است که تمام اطلاعات این پلتفرم را به هم متصل می‌کند. نگه دارندگان رمزارز کایبر نتورک می‌توانند توکن‌های خود را در پلتفرم به اشتراک بگذارند و به مدیریت کایبر نتورک کمک کنند.

وایت پیپر ارز کایبر نتورک

در وایت پیپر ارز کایبر نتورک ذکر شده است که این ارز ساخته شده است تا معاملات دارایی‌های دیجیتال به سرعت و دقت انجام شود. کایبر نتورک اولین سیستمی است که چندین ویژگی عملیاتی یک صرافی از جمله غیرمتمرکز بودن و نقدینگی بالا را علاوه بر سایر خدمات ارائه می‌دهد.

توسعه دهندگان در وایت پیپیر ارز کایبر نتورک هدف خود از ساخت این پلتفرم و ارز کایبر نتورک را برای مدیریت دارایی‌های دیجیتال در یک فضای غیرمتمرکز و بدون نیاز به شخص سوم،‌ تعریف کرده‌اند.

آینده ارز دیجیتال کایبر نتورک

بر اساس حرکات تاریخی قیمت کایبر نتورک و نزدیک شدن به هاوینگ بیت‌کوین، پیش‌بینی قیمت کایبر نتورک برای سال 2024 در حدود قیمت 0.49 دلار برآورد شده است. در همین حال، پیش‌بینی می‌شود که قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال کایبر نتورک تا پایان سال 2024 از یک دلار عبور کند.

توجه داشته باشید که پیش‌بینی‌های بازار ارزهای دیجیتال به جنبه‌های مختلفی بستگی دارد و ثابت نیست. این پیش‌بینی به منظور توصیه خرید قرار نگرفته است و تنها بخشی از نظرات کارشناسان بازار است.

سرمایه گذاران شخصی و حقوقی ارز کایبر نتورک

ارز کایبر نتورک در 4 مرحله مجموعا 60.4 میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری کرده است. آخرین سرمایه‌گذاری این پلتفرم هم در 1 اوت سال 2020 انجام شد. ارز دیجیتال کایبر نتورک به طور کلی توسط 15 سرمایه‌ گذار تامین مالی می‌شود. صندوق بلاک چین Rockaway و Davoa Capital جدیدترین سرمایه‌گذاران آن هستند.

رمزارز کایبر نتورک به صورت خصوصی 12 سرمایه‌گذاری انجام داده است. آخرین سرمایه‌گذاری آن‌ها در 11 آوریل سال 2022 انجام شد.

تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال کایبر نتورک

کایبر نتورک توسعه خود را در سال 2017 و بر پایه بلاک‌چین اتریوم آغاز کرد. این پروژه توسط Victor tran ،Loi Luu و Yaron Velner تاسیس شد و در حال حاضر دفتر مرکزی آن در سنگاپور مستقر است.

Loi Luu یک محقق بلاک‌چین و مشاور پروژه‌های مختلف کریپتویی است. او اولین تحلیلگر امنیتی منبع باز برای قراردادهای هوشمند اتریوم را با نام Oyente توسعه داد و SmartPool را در میان دیگر پروژه‌های غیرمتمرکز تاسیس کرد.

ویکتور ترن نیز یک مهندس ارشد و مدیر سیستم لینوکس است. او مدیر ارشد فناوری مجموعه‌های Clixy و Digital Group و همچنین توسعه‌دهنده چندین پروژه در ویتنام است.

یارون ولنر مدیرعامل فعلی پروتکل B است. ولنر در اکتبر 2019 از سمت خود در کایبر نتورک کناره گیری کرد، اما به عنوان مشاور با این تیم به همکاری خود ادامه داد.

تیم ارز کایبر نتورک از چندین مشاور اجرایی، مهندس و طراح تشکیل شده است. طبق صفحه رسمی شبکه کایبر نتورک در لینکدین، این شرکت بیش از 50 کارمند دارد که در ویتنام و سنگاپور مستقر هستند.

سوالات متداول

پروژه رمزارز کایبر نتورک توسط Victor tran ،Loi Luu و Yaron Velner تاسیس شد و در حال حاضر دفتر مرکزی آن در سنگاپور مستقر است.

پروژه کایبر نتورک در سال 2017 و بر پایه بلاک‌چین اتریوم راه‌اندازی شد.

ارز کایبر نتورک را می‌توانید از صرافی‌های معتبر داخلی و خارجی خریداری کنید.

بهترین صرافی برای خرید کایبر نتورک باید ویژگی‌های را مانند کارمزد پایین، رابط کاربری آسان، پشتیبانی قوی و اعتبار بالا را به کاربران خود ارائه دهد. صرافی او‌ام‌پی فینکس با تلاش مستمر خود، تمام این ویژگی‌ها را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد تا خرید ارز دیجیتال را حرفه‌ای‌تر، راحت‌تر و اقتصادی‌تر انجام دهید.

رمزارز کایبر نتورک تا به حال هیچ ایردراپ رسمی نداشته است.

بله، شما می‌توانید بعد از ثبت نام و احراز هویت رمزارز کایبر نتورک را بر پایه تتر یا تومان معامله کنید.