توکن هواداری یوونتوس (JUV) Juventus Fan Token

پایه بازار
undefinedیوونتوس توکن
تومان
تبدیل

قیمت ارز یوونتوس

ارز دیجیتال یوونتوس (JUV) چیست؟

فن توکن یوونتوس (توکن هواداری / Fan Token) ارز دیجیتال متعلق به باشگاه فوتبال یوونتوس (Juventus) است. اپلیکیشن سوسیوز (Socios.com) پلتفرمی است که با ارائه توکن هواداری یوونتوس، برای حامیان این باشگاه در سراسر دنیا امکان تعامل با این تیم را به‌وجود می‌آورد. به‌عبارتی دیگر، سوسیوز یک پلتفرم بلاک چینی با هدف سرگرمی و کسب درآمد از طریق تعامل هواداران با تیم‌های مورد علاقه‌شان است. لازم به ذکر است، خرید ارز دیجیتال یوونتوس (JUV) در بازار رمزارزها مانند دیگر دارایی‌های این حوزه انجام می‌شود. الکساندر دِرِیفوس، بنیان‌گذار سوسیوز بوده و رمز ارز یوونتوس نیز توسط همین پلتفرم تولید شده است. نماد این ارز دیجیتال JUV است و تنها توکن هواداری رسمی باشگاه یوونتوس به‌شمار می‌آید. توکن‌های هواداری، دارایی‌های دیجیتال بدون تاریخ انقضا هستند و آن‌ها را می‌توان مانند کارت‌های عضویت سنتی در یک باشگاه نظر گرفت که به فرد دارنده امتیازاتی نظیر حق رأی در تصمیم‌های مدیریتی، دسترسی‌های ویژه و تجارب منحصربه‌فرد ارائه می‌کنند. کاربران با داشتن تنها یک واحد از توکن هواداری یوونتوس می‌توانند در فعالیت‌های این باشگاه شرکت داشته باشند و پاداش دریافت کنند. البته، برخی از پاداش‌ها مستلزم داشتن تعداد بیشتری از توکن‌های یوونتوس است. کاربران می‌توانند خرید یوونتوس (JUV) را در پلتفرم سوسیوز از طریق رمزارز چیلیز (Chiliz / CHZ)، ارز بومی این پلتفرم، انجام دهند. همچنین قیمت فن توکن یوونتوس در پلتفرم‌های شناخته‌شده و صرافی او ام پی فینکس قابل مشاهده است. باشگاه فوتبال یوونتوس که اصطلاحاً به یووه (Juve) نیز معروف است، یک تیم فوتبال حرفه‌ای در شهر تورین ایتالیا است. این باشگاه در سال 1897 میلادی تاسیس شده است و در لیگ سری A ایتالیا فعالیت می‌کند.

ویژگی های ارز دیجیتال یوونتوس (JUV)

ارز یوونتوس چیست

توکن هواداری یوونتوس در بلاک چین چیلیز راه‌اندازی شده است. چیلیز یک ارز دیجیتال مبتنی بر شبکه ERC-20 اتریوم است و به‌عنوان یک شبکه فرعی (Sidechain) با الگوریتم اجماع اثبات اعتبار (Proof-of-Authority / PoA) در این بلاک چین پیاده‌سازی شده است. کاربران جهت خرید ارز یوونتوس (JUV) در اپلیکیشن سوسیوز باید ابتدا ارز دیجیتال چیلیز (CHZ) را خریداری کنند. پلتفرم سوسیوز مزایا و قابلیت‌های فناوری بلاک چین، قراردادهای هوشمند و شبکه اجتماعی خود را با هم تلفیق کرده و کاربران قادراند از این طریق، به‌صورت شفاف، معتبر و بدون تقلب در رأی‌گیری‌های باشگاه مورد علاقه خود شرکت کنند و تاثیرگذار واقع شوند. توکن یوونتوس در شبکه‌های چیلیز و اسمارت چین بایننس (BSC) به‌طور همزمان فعالیت می‌کند و از این رو، کاربران بیشتری به خرید فن توکن یوونتوس (JUV) دسترسی دارند که در نهایت با افزایش خرید آن، قیمت توکن JUV نیز افزایش پیدا می‌کند. برخی از مواردی که طرفداران تیم یوونتوس می‌توانند در آن از فن توکن‌های خود استفاده کنند، به این شرح است: - انتخاب موسیقی شادی پس از گل و طرح اتوبوس تیم - دریافت رمزارز رایگان در رویدادهای توکن هانت (Token Hunt) - تجارب منحصربه‌فرد مانند تور رایگان در استادیوم تیم - پاداش‌های اختصاصی نظیر NFT های یوونتوس - برخورداری از تخفیف در خرید محصولات باشگاه هولدرهای ارز دیجیتال یوونتوس از لحاظ کاربرد به فعالیت‌ها و مزایای زیر دسترسی خواهند داشت: - شرکت در تصمیم‌گیری‌های مدیریتی باشگاه یوونتوس با رأی‌دهی در نظرسنجی‌ها - دریافت پاداش با حضور فعال در مسابقات و آزمون‌های باشگاه - دسترسی به انجمن‌ها و گروه‌های ویژه هولدرهای فن توکن یوونتوس - امکان دریافت پاداش، تخفیف، مزایا و جوایز اختصاصی در صورت خرید توکن یوونتوس و نگهداری تعداد مشخصی از آن

آینده ارز دیجیتال یوونتوس (JUV)

ارز دیجیتال یوونتوس (JUV) یکی از اولین فن توکن‌های ایجادشده در بلاک چین چیلیز و پلتفرم سوسیوز است و از ین رو، می‌توان گفت باشگاه یوونتوس تا کنون فعالیت خوبی در صنعت رمزارزها داشته است. فن توکن یوونتوس از زمان آغاز به‌کار خود تا امروز، نزدیک به 422 درصد سود سرمایه (ROI) از خود به‌جا گذاشته و جایگاه پنجم را بین برترین توکن‌های هواداری کسب کرده است. این مسئله نشان‌دهنده تقاضای بالا برای خرید توکن یوونتوس (JUV) بین هواداران این باشگاه و کابران دنیای ارزهای دیجیتال است. مسئله واضح در این‌جا این است که توکن‌های هواداری برای هولدرها و باشگاه‌های خود در دنیای واقعی ارزش ایجاد می‌کنند و این نکته بدون شک در روشنی آینده ارز دیجیتال یوونتوس نقشی حیاتی دارد. در درجه اول، این توکن‌ها به طرفداران حق رأی و قدرت تاثیر در فعالیت‌های باشگاه مورد علاقه آن‌ها می‌دهند که با مزایا و پاداش‌های ویژه همراه است. توکن‌های هواداری برای باشگاه باعث می‌شوند سطح تعاملات آن‌ها با هواداران ارتقا یابد و دیدگاه‌هایی ارزشمند و معتبر (بدون دخالت رقبا در رأی‌گیری‌ها) جهت پیشرفت به آن‌ها ارائه می‌دهند. در عین حال، صدور توکن‌های هواداری برای باشگاه منبعی جدید جهت جذب سرمایه است و راه‌کارهایی نوین در آینده برای کسب درآمد پیش روی آن‌ها قرار می‌دهد. با استفاده از رمزارزها و مزایای فناوری بلاک چین، یک باشگاه محبوب نظیر یوونتوس با پیوستن به پلتفرم سوسیوز درهای جدیدی به‌سوی پیشرفت باز کرده که آینده رمز ارز یوونتوس و این باشگاه را تحت تاثیر عواملی مثبت قرار داده است.

خرید ارز دیجیتال یوونتوس (JUV)

خرید ارز یوونتوس

در اپلیکیشن سوسیوز، خرید ارز دیجیتال یوونتوس از طریق رمزارز چیلیز (CHZ) انجام می‌شود و همچنین، صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر در دنیا مانند بایننس (Binance)، ام اکس سی (MEXC) و . . . امکان خرید این فن توکن را فراهم کرده‌اند. لازم به ذکر است خرید ارز دیجیتال از صرافی‌ها نیازمند ثبت نام، احراز هویت و ایجاد یک حساب کاربری است که برای کابران داخل ایران، استفاده از این خدمات با چالش‌هایی همراه است. از این رو، به کاربران توصیه می‌شود از پلتفرم‌های معتبر داخلی جهت خرید توکن JUV استفاده کنند. لازم به ذکر است، پلتفرم معاملاتی او ام پی فینکس فرآیندهای ثبت نام و احراز هویت کاربر را در کمترین زمان ممکن انجام داده و حساب کاربری را به‌سرعت برای معامله ارزهای دیجیتال آماده می‌کند.

نحوه خرید ارز دیجیتال یوونتوس (JUV)

کابران پس از ثبت نام و تایید احراز هویت، باید حساب کاربری خود را از طریق یکی از روش‌های زیر شارژ کنند: - پرداخت ریال از طریق درگاه پرداختی شبکه شتاب با استفاده از کارت‌های بانکی تایید شده - ارسال ارز دیجیتال مانند تتر (USDT) به کیف پول خود در حساب کاربری پلتفرم و شارژ مستقیم حساب بهتر است بدانید در صورت واریز ریال، عملیات خرید ارز یوونتوس (JUV) در بازار ریالی پلتفرم انجام می‌شود و با ارسال تتر (USDT) به کیف پول خود، بازار تتری محل معامله ارزهای دیجیتال است.

چند نکته قبل از خرید ارز دیجیتال یوونتوس و نحوه فروش

خواشمند است پیش از خرید و فروش فن توکن یوونتوس به نکات زیر دقت کنید: - حداقل مبلغ خرید ارز JUV در بازار ریالی / تومانی 100,000 تومان و در بازار تتری 10 واحد تتر (USDT) است - کارمزد برداشت فن توکن یوونتوس در شبکه چیلیز 0.2 واحد JUV و حداقل برداشت این رمزارز 3 واحد ارز JUV است چنانچه قصد فروش ارز دیجیتال یوونتوس را داشتید به صفحه معامله این رمزارز رجوع کنید. همچنین می‌توانید توکن‌های خود را در قسمت برداشت رمزارز به یک کیف پول شخصی منتقل کنید. شایان ذکر است خرید و فروش یوونتوس (JUV) در صرافی او ام پی فینکس با ثبت سفارش به‌صورت سریع یا محدود انجام می‌شود. کاربران در صورت ثبت سفارش سریع، با قیمت لحظه ای ارز JUV اقدام به خرید آن می‌کنند و با ثبت یک سفارش محدود، قیمت ارز دیجیتال یوونتوس را کاربر مشخص کرده و جهت تکمیل سفارش، باید تا زمان رسیدن قیمت بازار به قیمت پیشنهادی خود منتظر بماند.

کیف پول ارز دیجیتال یوونتوس (JUV)

کاربران پس از خرید فن توکن یوونتوس می‌توانند از کیف پول پلتفرم مربوطه استفاده کنند و یا جهت نگهداری رمزارز به‌صورت بلندمدت، موجودی خود را به کیف پول‌های شخصی انتقال دهند. کیف پول‌های ارز دیجیتال به‌طور کل به دو دسته کیف پول‌های سخت‌افزاری (سرد) و نرم‌افزاری (گرم) تقسیم می‌شوند. کیف پول‌های سخت‌افزاری دستگاه‌هایی هستند که رمزارز شما را به‌صورت آفلاین ذخیره می‌کنند که به همین دلیل بالاترین سطح امنیت را دارند. استفاده از این دستگاه‌ها شامل هزینه می‌شود و به کمی تجربه نیاز دارد. برندهای لجر (Ledger) و ترزور (Trezor) از برترین کیف پول‌های سخت‌افزاری به‌شمار می‌آیند. در عوض، کیف پول‌های نرم‌افزاری عموماً رایگان بوده، رابط کاربری ساده‌تری داشته و بر روی موبایل و کامپیوترها نصب می‌شوند. این نرم‌افزارها قابلیت‌هایی نظیر صرافی، تبدیل سریع (Swap) و سپرده‌گذاری (استیکینگ / Staking) را در خود دارند، اما به‌دلیل اتصال به اینترنت از امنیت کمتری برخوردار هستند. محصولات معتبر در این زمینه تراست ولت (Trust Wallet)، کوینومی (Coinomi) و اکسودوس (Exodus) هستند. ناگفته نماند کاربران او ام پی فینکس با خرید یوونتوس (JUV) یا هر رمزارز دیگری، به‌صورت خودکار و رایگان از کیف پول امن این پلتفرم استفاده خواهند کرد. صرافی او ام پی فینکس شبکه‌های بلاک چین رمزارزهای بازار خود را در این پلتفرم پیاده کرده و با استفاده از دستگاه‌های ذخیره‌سازی سرد (سخت‌افزاری)، دارایی مشتریان خود را در محیطی بسیار امن ذخیره می‌کند.

سوالات متداول