ارز هوکد Hooked Protocol (HOOK)

پایه بازار
undefinedهوکد پروتکل
تومان
تبدیل
  • هوکد پروتکل - تومان 0.96%

    معامله
    52,844
  • هوکد پروتکل - تتر ‎−0.74%

    معامله
    0.9074

ارز هوکد پروتکل

قیمت ارز هوکد پروتکل

قیمت ارز هوکد پروتکل (HOOK) در دسامبر سال 2022 (آذر 1401) و با آغاز به‌کار پروژه در سطح 2.13 دلار قرار داشت و تا به امروز روند رو به رشد خود را حفظ کرده است. نرخ ارز هوکد پروتکل، یک هفته پس از راه‌اندازی پروژه شاهد کاهش بود و به کف 1.09 دلاری در تاریخ 28 دسامبر 2022 (7 دی 1401) رسید. شاید این سطح بهترین قیمت هوکد پروتکل بوده باشد، چراکه طی یک ماه پس از رسیدن به کف خود، با رشدی به بزرگی 250 درصد به سطح 3.81 دلار در تاریخ 28 ژانویه 2023 (8 بهمن 1401) رسید. قرارگرفتن نرخ ارز هوکد پروتکل در این سطح، مارکت کپ پروژه را به 115 میلیون دلار رساند.

قیمت لحظه ای ارز هوکد پروتکل

با توجه به ارزش بازار سنگین بیت کوین و برخی آلت کوین‌ها، قیمت لحظه ای ارز هوکد پروتکل و متعاقباً مارکت کپ این رمزارز، هنوز فاصله زیادی برای تثبیت خود به‌عنوان یکی از برترین پروژه‌های بازار دارد. این یعنی که سرمایه‌گذاران و معامله‌گران طی تحلیل قیمت لحظه ای ارز دیجیتال هوکد پروتکل و پتانسیل رشد این پروژه از طریق بررسی عوامل فاندامنتال، باید از عملکرد آینده قیمت هوکد پروتکل مطمئن شوند تا سرمایه خود را وارد بازار این رمزارز کنند.


با این وجود، هوکد پروتکل تاکنون نشان داده که پتانسیل چنین رشدی را دارد. این پروژه با فعالیت در حوزه گیم‌فای (GameFi) و ادغام آن با محتوای آموزشی در این صنعت، می‌تواند شاهد جذب سرمایه‌گذاران بیشتر و متعاقباً رشد قیمت لحظه ای ارز هوکد پروتکل باشد. بررسی نمودار لحظه ای قیمت هوکد پروتکل نشان می‌دهد که این رمزارز تاکنون عملکرد قابل قبولی را از خود به‌جای گذاشته و شما کاربران عزیز نیز می‌توانید از طریق نمودار قیمت موجود در بالای این صفحه، عملکرد قیمت لحظه ای هوکد پروتکل را به ریال و همچنین تتر (USDT) مشاهده کنید. لازم به ذکر است که قیمت لحظه ای ارز هوکد پروتکل در تایم فریم های 1 روزه، ساعتی و . . . برای شما در دسترس است.

خرید ارز هوکد پروتکل

قیمت ارز هوکد پروتکل

شما می‌توانید در صرافی‌های بین‌المللی نظیر بای‌بیت (Bybit) گیت (Gate.io)، بایننس (Binance) و . . . به خرید ارز هوکد پروتکل بپردازید. همان‌طور که می‌دانید، برای خرید ارز هوکد پروتکل از صرافی‌ها، باید یک حساب کاربری ایجاد و فرآیند احراز هویت را در پلتفرم مربوطه تکمیل کنید. اما انجام این فعالیت‌ها به‌دلیل تحریم‌ها و دیگر چالش‌ها مانند شیوه‌های پرداختی، ممکن است برای برخی کاربران دشوار یا غیرممکن باشد که از این رو، پیشنهاد می‌شود برای جلوگیری از صرف زمان و هزینه اضافی، خرید ارز هوکد پروتکل را در صرافی‌های داخلی نظیر او ام پی فینکس انجام دهید.

خرید ارزان ارز هوکد پروتکل

شما می‌توانید با تحلیل قیمت در نمودارها یا بررسی اخبار مرتبط با پروژه، در زمان مناسب به خرید ارزان ارز هوکد پروتکل بپردازید. همچنین صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس، شرایط خرید ارزان ارز هوکد پروتکل را برای شما کاربران فراهم کرده است؛ شما می‌توانید پس از ایجاد حساب کاربری و احراز هویت خود، با مبالغی پایین به خرید هوکد پروتکل بپردازید.

خرید ارز هوکد پروتکل در او ام پی فینکس

در صورتی که قصد خرید ارز هوکد پروتکل در او ام پی فینکس را دارید، ابتدا باید یک حساب کاربری تشکیل دهید و سپس احراز هویت خود را تکمیل کنید. ثبت نام شما در صرافی تنها با یک شماره تلفن و احراز هویت با ارائه یک مدرک شناسایی در کمتر از چند دقیقه انجام خواهد شد و حساب کاربری شما برای خرید ارز هوکد پروتکل در او ام پی فینکس آماده می‌شود.


در ادامه، فرآیند خرید شما از طریق شارژ حساب کاربری انجام خواهد شد که نیازمند پرداخت وجه از طریق درگاه‌های بانکی و یا ارسال رمزارز مانند تتر (USDT) به کیف پول حساب شما است. خرید ارز هوکد پروتکل در او ام پی فینکس، طبق روش‌های زیر امکان‌پذیر است:


معامله سریع: برای خرید ارز هوکد پروتکل در او ام پی فینکس به طور سریع، به‌راحتی می‌توانید در صفحه داشبورد حساب خود، به بخش «معامله سریع» رجوع کنید و با واردکردن مقادیر مربوطه به خرید ارز هوکد پروتکل با قیمت لحظه ای بپردازید. در این قسمت پس از انتخاب تومان یا تتر به‌عنوان ارز پرداختی و هوکد پروتکل در بخش ارز دریافتی، تنها کافی است روی دکمه «تبدیل» کلیک کنید تا خرید این رمزارز در لحظه برای شما تکمیل شود.


معامله در بازار: در صورتی که می‌خواهید پس از تحلیل و بررسی نمودارها و با استفاده از ابزارهای معاملاتی مختلف به خرید ارز هوکد پروتکل در صرافی او ام پی فینکس بپردازید، می‌توانید به صفحه «معامله» این رمزارز در بخش بازارها رجوع کنید. در این صفحه با در اختیار داشتن نمودار لحظه ای قیمت هوکد پروتکل، می‌توانید طبق 4 روش سفارش خرید خود را ثبت کنید: سفارش بازار (Market)، سفارش محدود (Limit)، سفارش با حد ضرر (Stop Limit) و سفارش حد ضرر با قیمت بازار (Stop Market).

فروش ارز هوکد پروتکل

فرآیند فروش ارز هوکد پروتکل در او ام پی فینکس، مشابه با عملیات خرید از طریق «معامله سریع» و «معامله در بازار» صورت می‌گیرد؛ به این ترتیب که جهت فروش ارز هوکد پروتکل در بخش «معامله سریع»، ارز پرداختی را HOOK و ارز دریافتی را تومان یا تتر انتخاب می‌کنید و پس از واردکردن مقادیر مد نظر خود، تنها کافی است روی دکمه «تبدیل» کلیک کنید تا سفارش شما با قیمت لحظه ای هوکد پروتکل انجام شود.


به همین شکل، فروش ارز هوکد پروتکل در صفحه «معامله» این رمزارز، از طریق چهار نوع سفارش بازار، سفارش محدود، سفارش با حد ضرر و حد ضرر با قیمت بازار صورت می‌گیرد.

کارمزد خرید و فروش ارز هوکد پروتکل

کارمزد خرید و فروش ارز هوکد پروتکل و سایر ارزهای دیجیتال در او ام پی فینکس بر اساس سطح کاربری شما تعیین می‌شود. برای مثال، در سطح کاربری «پلاتینیوم»، خرید ارز هوکد پروتکل با کمترین کارمزد به میزان 0.2 درصد از حجم سفارش شما انجام می‌شود. همچنین حداقل برداشت این رمزارز 10 واحد HOOK و کارمزد برداشت آن 0.4 واحد HOOK تعیین شده است.


شما می‌توانید با مراجعه به صفحه «کارمزدها»، کارمزد خرید و فروش ارز هوکد پروتکل در تمام سطوح کاربری را مشاهده فرمایید.

ارز هوکد پروتکل چیست؟

ارز هوکد پروتکل چیست

ارز هوکد پروتکل (Hooked Protocol / HOOK) یک پروژه وب 3 در حوزه گیمیفیکیشن و آموزش با هدف بالابردن سطح آگاهی کاربران در رابطه با محصولات نسل سوم اینترنت است. این پلتفرم در ابتدا با هدف تشکیل یک جامعه رو به رشد در زمینه‌های مذکور ایجاد شد و در ادامه، زیرساخت‌های لازم جهت توسعه اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (DApp) را پیاده‌سازی کرد تا سازمان‌های بیشتری را به خود جذب کند و بتواند اکوسیستم و نظام اقتصادی ویژه خود را تشکیل دهد.


پروژه و ارز هوکد پروتکل در رویکرد آموزشی خود از سه تکنیک استفاده می‌کند: ارائه محصولات نوآورانه با محوریت آموزش، مکانیزم معرفی دوستان (Referral) در یک محیط اجتماعی و راهکارهای معارفه و آنبوردینگ (Onboarding) برای کسب‌وکارهای مختلف.

وایت پیپر ارز هوکد پروتکل

در وایت پیپر ارز هوکد پروتکل این‌گونه آمده است که: «ارز دیجیتال HOOK طبق شیوه‌هایی نوآورانه به‌کار گرفته می‌شود که برای اکوسیستم کاربران و سازمان‌های خود مفید و سودمند واقع شود و اطمینان حاصل شود که سطح نقدینگی و قیمت ارز هوکد پروتکل با گذر زمان رشد داشته باشد و منجر به موفقیت جامعه این پروژه شود.»


به‌علاوه، در وایت پیپر ارز هوکد پروتکل از آینده این پروژه صحبت شده که آن را وابسته به اطمینان جامعه این رمزارز در مورد پروژه می‌بیند و برای این منظور، عرضه HOOK در سطحی مشخص و ثابت تعیین شده که دارای یک مکانیزم ضد تورمی (Deflationary) نیز است. ناگفته نماند که پیش بینی‌ها در مورد رشد قیمت ارز هوکد پروتکل و هر رمزارز دیگری، ممکن است با اشتباه همراه شود و انجام هرگونه سرمایه‌گذاری، باید با تحقیق و بررسی شخصی صورت گیرد.

آینده ارز هوکد پروتکل

آینده ارز هوکد پروتکل

از برنامه‌های آینده ارز هوکد پروتکل، می‌توان به گسترش بازار، جامعه و به‌طور کل اکوسیستم این پروژه اشاره کرد. تیم توسعه دهنده ارز هوکد پروتکل در نظر دارد تا از طریق تقویت عملکرد، نوآوری‌ها و محتوای موجود در این پلتفرم، تجربه گیمینگ به‌همراه آموزش را برای کاربران در سطح دنیا تقویت و متنوع سازند. این مسئله رابطه مستقیم با مدل‌سازی سوشال‌فای (SocialFi) هوکد پروتکل دارد که طبق آن، جامعه این پروژه می‌توانند با ارتقای سطح ارتباطات اجتماعی خود، به رشد این اکوسیستم کمک کنند.


از دیگر طرح‌های آینده ارز هوکد پروتکل می‌توان به طراحی یک اکوسیستم خوداجرا و مبتنی بر مدل چرخ‌لنگر (Flywheel-based) اشاره کرد که از طریق مشارکت‌های تجاری، اپلیکیشن‌هایی را تولید می‌کند که باعث رشد ترافیک مصرفی توسط کاربران و گسترش جامعه این پروژه می‌شود.

سرمایه گذاران شخصی و حقوقی ارز هوکد پروتکل

از میان سرمایه گذاران شخصی و حقوقی ارز هوکد پروتکل، می‌توان به دو نام شناخته‌شده یعنی بایننس (Binance) و سکویا (Sequoia) اشاره کرد. همچنین، این دو کمپانی در دوره تامین مالی و سرمایه‌پذیری اولیه (Seed Round) پروژه شرکت داشتند که البته، میزان مشارکت آن‌ها به‌صورت عمومی اعلام نشده است.


طبق یکی از گزارشات بایننس در رابطه با سرمایه‌گذاران شخصی و حقوقی ارز هوکد پروتکل، بیش از 114,000 سرمایه‌گذار با بیش از 9 میلیون واحد توکن BNB در این پروژه شرکت داشته‌اند که نشان از سطح علاقه بالای سرمایه‌گذاران به هوکد پروتکل است.


این پروژه از طریق ادغام بازی‌ها و محتوای آموزشی، چندین ابزار یادگیری و کسب درآمد را برای سرمایه‌گذاران خود ایجاد کرده است که می‌توانند با انجام بازی‌های کامپیوتری، به‌طور همزمان سطح دانش خود در دنیای وب 3 را نیز ارتقا دهند.

تیم توسعه دهنده ارز هوکد پروتکل

مهم‌ترین اعضای تیم توسعه دهنده ارز هوکد پروتکل، بنیان‌گذاران آن یعنی جیسون وای در سمت مدیریت عامل، مایک وای، مدیر ارشد فناوری و جِس ال، مدیر ارشد بازاریابی، هستند. جیسون دارای ده سال سابقه فعالیت در زمینه‌های رشد کسب‌وکار و جذب کاربر در کمپانی‌هایی نظیر اوبر (Uber) و متا (Meta) دارد. مایک وای نیز در پروژه‌های خدمات مالی و محصولات مصرف‌کننده بسیار بزرگی سابقه فعالیت داشته و جس ال نیز، در کمپانی‌های سطح یک سیلیکون ولی (Silicon Valley) از جمله اوبر و گوگل فعالیت کرده است.

سوالات متداول

بنیانگذار ارز هوکد پروتکل جیسون وای (Jason Y) نام دارد.

ارز هوکد پروتکل طی یک رویداد عرضه اولیه (ICO) در تاریخ 24 نوامبر 2022 (3 آذر 1401) وارد بازارها شد.

شما می‌توانید پس از ایجاد حساب کاربری و تکمیل احراز هویت، ارز هوکد پروتکل را با کمترین کارمزد و از طریق تومان یا تتر (USDT) در صرافی او ام پی فینکس خریداری کنید.

ایردراپ ارز هوکد پروتکل دارای 6 مرحله است که اولین مرحله در تاریخ 15 دسامبر 2022 (24 آذر 1401) انجام شد و پس از آن قرار است در روز اول هر ماه میلادی، مرحله بعدی ایردراپ ارز هوکد پروتکل انجام شود.