ارز فگ (FEG) FEG Token

پایه بازار
undefinedفگ
تومان
تبدیل

قیمت ارز فگ

قیمت فگ

ارز دیجیتال فگ در اوایل سال 2021 به بازار عضه شد و ورود آن به بازار بدون عرضه اولیه انجام گرفت. قیمت فگ توکن تا ۱۰ سپتامبر همان سال به شدت پایین بود تا حدی که می‌توان آن را تقریبا صفر دلار در نظر گرفت. اما از سپتامبر تا اکتبر سال ۲۰۲۱ به‌شدت افزایش قیمت یافت و در نیمه دوم اکتبر به چیزی حدود ۰.۰۰۰۰۰۰۰۱۲۷۷ دلار رسید. اوج قیمتی این رمزارز 0.00000004924 دلار است و این رمزارز در حال حاضر حدود 98 درصد با این سطح فاصله دارد.

خرید فگ

همانطور که می‌دانید، ارزهای دیجیتال جزء دارایی‌های پر ریسک هستند و مانند هر بازار دیگری نباید بدون داشتن اطلاعات کافی و مناسب وارد این عرصه شد. سرمایه‌گذاران می‌توانند با آموزش تحلیل‌های تکنیکال و همچنین افزایش آگاهی خود از تاثیر رویدادهای اقتصاد کلان بر این حوزه، اقدام به خرید این رمزارز کنند.  

خرید ارز فگ در او ام پی فینکس

برای خرید فگ توکن، پس از ثبت‌نام در صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس می‌توانید از طریق وبسایت یا نصب نسخه موبایلی این برنامه، فرایند احراز هویت خود را تکمیل کنید. پس از بررسی و تایید اطلاعات شما توسط تیم کارشناسان او ام پی فینکس، می‌توانید برای مشاهده قیمت ارزهای دیجیتال و خرید رمزارز فگ اقدام کنید.

همچون هر رمزارز دیگری، برای خرید ارز دیجیتال فگ نیز باید نخست کیف پول خود را شارژ کنید. راه دیگر این است که  به کیف پول خود ارز دیجیتال ارسال کرده و از این طریق فگ توکن را خریداری کنید. سرمایه‌گذاران می‌توانند از دو مسیر معامله سریع و معامله در بازارها برای خرید رمزارز فگ در او ام پی فینکس اقدام کنند.

به طور خلاصه، در معامله سریع، می‌توانید پس از ورود به  صفحه داشبورد و کلیک روی بخش معامله سریع، ارزی که قرار است برای پرداخت ارائه دهید، انتخاب کنید و در نهایت رمزارز فگ را در قسمت خرید وارد کنید. به این ترتیب فرایندخرید تکمیل خواهد شد.

اگر در نظر دارید که خرید دقیق‌تری در بازار داشته‌باشید، بهتر است که از روش دوم معامله که معامله در بازارها است استفاده کنید. در این روش باید به صفحه «معامله» این رمزارز در لیست بازارها رجوع کنید و با انتخاب یکی از چهار روش سفارش بازار (Market)، سفارش محدود (Limit)، سفارش با حد ضرر (Stop Limit) و سفارش حد ضرر با قیمت بازار (Stop Market) خرید خود را تکمیل کنید.

فروش فگ

فرایند فروش رمزارز فگ شباهت زیادی به خرید آن دارد و معامله‌گران می‌توانند از دو روش معامله سریع و مراجعه به بخش معاملات بازار او ام پی فینکس فروش خود را از طریق ثبت سفارش تکمیل کنند.

خرید ارز فگ

کیف پول ارز فگ

به دلیل اینکه رمزارز فگ روی دو شبکه اتریوم و BNB Chain وجود دارد، کیف پول‌هایی که از این دو زنجیره پشتیبانی می‌کنند، برای نگهداری این ارز دیجیتال مناسب هستند. متامسک، تراست ولت و ولت‌های سخت‌افزاری همچون لجر از جمله کیف پول‌های محبوب و معتبری هستند که می‌توان از آنها برای نگهداری فگ توکن استفاده کرد.  

ارز فگ چیست؟

رمزارز فگ یکی از چندین ارز در دنیای ارزهای دیجیتال است که در اوایل سال ۲۰۲۱ بر بستر بلاکچین اتریوم و بایننس اسمارت چین عرضه شد. ارز فگ (FEG) توکنی با عرضه در گردش ۱۰۰ کوادریلیون است. در هر تراکنش مربوط به این رمزارز، کارمزدی یک درصدی بین دارندگان آن توزیع شده و یک درصد دیگر سوزانده می‌شود. بنابراین دارندگان برای نگهداری و کاهش عرضه انگیزه خواهند داشت. با کاهش عرضه، تقاضا برای فگ پیدا می‌کند. فگ توکن کاملا غیرمتمرکز است و هیچ مالک اصلی ندارد.

وایت پیپر ارز فگ

طبق اطلاعاتی که در قسمت‌های مختلف وایت پیپر این رمزارز وجود دارد، مشاهده می‌شود که اضافه کردن سه زنجیره پالیگان، آوالانچ و فانتوم و راه‌اندازی سرویس NFT از اصلی‌ترین برنامه‌های این پروژه است.

آینده ارز فگ

انتظار می رود قیمت هر توکن فگ در سال 2030 به حداقل سطح 0.00000002 دلار برسد. قیمت این رمزارز احتمالا تا سال 2030 به حداکثر سطح 0.00000002 دلار خواهد رسید.

ارز فگ چیست

سرمایه‌گذاران ارز فگ

در سایت فگ به همکاری‌ با شرکت‌هایی همچون Big Media Creative که در حوزه تولید و انتشار محتوا کار فعالیت دارد،Ateitis Information Technology  شرکتی که خدمت اصلی آن بررسی قراردادهای هوشمند است و Blue Coach  که در زمینه تولید پادکست‌های آموزشی دیفای فعالیت دارد، اشاره شده‌است.

تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال فگ

به دلیل تاکید این پروژه بر گسترش فعالیت‌های غیرمتمرکز و توسعه دیفای، تا کنون هیچ نامی از موسس یا بنیان‌گذار این پروژه و توکن آن منتشر نشده‌است. اما طبق اطلاعات موجود، فگ توسط یک توسعه‌دهنده با نام مستعار FEGrox ایجاد شده که یک حساب کاربری کاملا فعال در توییتر با بیش از ۲۰۰۰۰ دنبال‌کننده دارد.

سوالات متداول

انتظار می‌رود ارزش فگ توکن همچنان به رشد خود ادامه خواهد داد زیرا کمبود عرضه آن باعث افزایش قیمت خواهد شد. البته نباید فراموش کرد که هر گونه سرمایه‌گذاری خطراتی دارد. بنابراین سرمایه‌گذاران باید قبل از اقدام به خرید همه موضوعات تاثیر گزا روی قیمت فگ را در نظر بگیرند.  

صرافی‌های محدودی امکان معامله فگ را برای کاربران مهیا کرده‌اند. این امری طبیعی است زیرا زمان زیادی از معرفی و شروع به کار این توکن نگذشته‌است. معامله‌گرانی که به سرمایه‌گذاری در فگ توکن علاقه‌مند هستند، می توانند از طریق صرافی او ام پی فینکس و طبق راهکارهایی که در بالا و بخش خرید فگ در او ام پی فینکس به آنها اشاره شد، برای خرید و معامله این رمز ارز اقدام کنند.