آلپاین (ALPINE) Alpine F1 Team Fan Token

پایه بازار
undefinedآلپاین
تومان
تبدیل

قیمت ارز آلپاین

ارز دیجیتال آلپاین چیست؟

ارز دیجیتال آلپاین (Alpine F1 Team / ALPINE) در واقع توکن هواداری (Fan Token) تیم فرمول یک آلپاین و 27 مین پروژه در لانچ‌پد بایننس (Binance Launchpad) و همچنین اولین تیم از مسابقات فرمول یک است که به پلتفرم توکن‌های هواداری بایننس ملحق شده است.

بایننس اکنون به‌طور رسمی شریک تجاری تیم فرمول یک آلپاین در این توکن هواداری است و لوگوی بایننس از اوایل سال 2022 روی ماشین‌های سری A522 آلپاین در این مسابقات به نمایش در آمده است. لازم به ذکر است خرید آلپاین (ALPINE) با توجه به اصالت پروژه در صرافی‌های معتبر جهان امکان‌پذیر است.

توکن هواداری تیم فرمول یک آلپاین که توسط بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال دنیا طراحی و پشتیبانی شده است، از طریق طرح‌های پاداش‌دهی، ایجاد تعامل، گیمیفیکیشن (Gamification / GameFi) و . . . موقعیت‌های برندسازی و تجارب منحصربه فرد زیادی را برای هر دوی تیم آلپاین و هواداران آن ایجاد کرده است.

مدیرعامل آلپاین، لورن راسی، اظهار کرد تیم آلپاین برای پذیرش چالش‌ها آماده است و به‌طور مداوم در حال توسعه حریم خود هم در مسیر مسابقه و هم در دنیای خارج از آن است و مشارکت با بایننس اشتیاق و انگیزه آن‌ها را برای مسابقات بیشتر کرده و درها را برای نوآوری‌ در تعامل با هواداران به‌روی آن‌ها باز کرده است.

تیم آلپاین با راه‌اندازی توکن هواداری و ارز دیجیتال آلپاین، از یک مجموعه خاص از آثار NFT نیز رونمایی کرده است. این مجموعه NFT نشان‌دهنده تعهد تیم آلپاین به دستیابی به درجات بالاتر، بلند پروازی و نبوغ است. طبق گفته راسی، هدف آلپاین عملکرد به‌عنوان یک پیشرو در دنیای ارزهای دیجیتال است و معتقد است مشارکت آن‌ها با بایننس بهترین نتیجه را برای آن‌ها در پی خواهد داشت.

کاربران در او ام پی فینکس با مشاهده قیمت لحظه ای آلپاین می‌توانند با استفاده از ابزارهای معاملاتی مختلف به خرید ارز دیجیتال آلپاین بپردازند.

ویژگی های ارز دیجیتال آلپاین

ارز آلپاین (ALPINE) یک توکن کاربردی مبتنی بر شبکه BEP-20 بایننس بوده که با هدف تحول در تجربه هواداران این تیم فرمول یک ایجاد شده است. این پروژه اولین توکن هواداری بایننس در مسابقات فرمول یک و سومین توکن هواداری در لانچ‌پد بایننس است.

کاربران با استفاده از ارز دیجیتال آلپاین می‌توانند در رأی‌گیری‌ها شرکت کنند و به خرید آیتم‌های دیجیتال و NFT بپردازند و همچنین، از قابلیت‌های گیمیفیکیشن، پاداش‌های هواداری و تجارب مختلف در تعامل با این برند بهره‌مند شوند.

افزایش استفاده کاربران از این ویژگی‌ها متعاقباً باعث افزایش قیمت ارز آلپاین خواهد شد. رمزارز آلپاین از طریق ارائه راه‌کارهای مدیریتی (Governance) و مبتنی بر فناوری بلاک چین و با استفاده پلتفرم توکن‌های هواداری بایننس، با هدف تغییر وتحول ارتباط بین تیم آلپاین و هواداران آن فعالیت می‌کند.

ارز دیجیتال آلپاین روش‌های نوینی در برقراری تعامل و رشد روابط بین تیم و هواداران برای آن‌ها به‌وجود آورده است. به این ترتیب، هواداران با خرید توکن ALPINE و نگهداری آن، به مزایای زیادی مرتبط با تیم مورد علاقه خود دسترسی پیدا می‌کنند. پیاده‌سازی توکن هواداری آلپاین در شبکه بایننس اسمارت چین (BSC) کاربردهای زیادی برای طرفداران این تیم ایجاد کرده که در استفاده از آن‌ها کارمزدهای کمی پرداخت می‌کنند.

پایگاه هواداری دیجیتال و صفحه‌های رسمی آلپاین در شبکه‌های اجتماعی، هم‌اکنون بیش از 6 میلیون نفر دنبال‌کننده دارند و مشارکت آن با بایننس، قابلیت دسترسی و خرید آلپاین را در پلتفرم‌های آلپاین و بایننس به‌صورت همزمان ایجاد کرده است.

ارز آلپاین چیست

آینده ارز دیجیتال آلپاین

تیم آلپاین، Société des Automobiles Alpine (SAS)، در سال 1955 کار خود را به‌عنوان یک تولیدکننده اتومبیل‌های مسابقه‌ای آغاز کرد. همچنین این کمپانی، شرکت مادر آلپاین رِیسینگ (Alpine Racing)، تولیدکننده ماشین‌های مسابقه‌ای ویژه تیم فرمول یک آلپاین، است.

در سال 2021، یک زیرمجموعه از این کمپانی تحت عنوان آلپاین اِسپورتس (Alpine Esports) برای پر کردن شکاف بین دنیاهای واقعی و دیجیتال تاسیس شد. هدف از ایجاد این برنامه، کشف استعداد و پیدا کردن بهترین رانندگان مجازی جهت شرکت در مسابقات جهانی بود و هم‌اکنون، آلپاین اسپورتس و همکاران آن در تلاش‌اند تا مهارت رانندگان خود را بالا برده و به رتبه‌های برتر در شبیه‌سازی مسابقات رانندگی دست یابند.

توکن آلپاین در رساندن این کمپانی به اهداف خود نقش ویژه‌ای ایفا می‌کند و از این رو، می‌توان گفت آینده ارز دیجیتال آلپاین روشن است و قیمت آلپاین در بلندمدت سطوح جدیدی را تجربه خواهد کرد. ارز آلپاین در سال 2022 عملکرد خوبی از خود به‌جا گذشته و با توجه به ارزش بازار نه چندان بالای آن، سرمایه‌گذاران بهتر است مراقب نوسانات قیمتی این رمزارز باشند.

با این حال، رشد مداوم توکن آلپاین در ماه‌های اخیر نشان از پتانسیل بالای این رمزارز دارد و ممکن است در آینده سودهای خوبی برای دارنگان خود به ارمغان آورد. اما یک سرمایه‌گذار همیشه باید برای خرید ارز آلپاین و یا هر ارز دیجیتالی، کاملاً هشیارانه و حساب‌شده عمل کند.

خرید آلپاین

امکان خرید آلپاین به‌دلیل قوی بودن پروژه در بسیاری از صرافی‌های برتر دنیا وجود دارد. شما باید برای معامله ارز دیجیتال آلپاین در یک صرافی اقدام به ثبت نام و احراز هویت کنید که این فرآیند نیازمند ارائه اطلاعات شخصی کاملاً دقیق و مطابق با خود شخص است.

پس از این فرآیندها به افراد یک حساب کاربری تعلق می‌گیرد که از طریق آن و با مشاهده قیمت آلپاین به خرید ارز می‌پردازند. اما ایجاد حساب کاربری در برخی صرافی‌های خارجی به‌دلیل تحریم‌های موجود و زبان انگلیسی پلتفرم‌ها، برای کاربران داخل ایران غیرممکن و با چالش‌هایی همراه است.

از این رو، استفاده از پلتفرم‌های داخلی نظیر او ام پی فینکس جهت سرمایه‌گذاری به کاربران توصیه می‌شود. لازم به ذکر است صرافی او ام پی فینکس فرآیندهای ثبت نام و احراز هویت را در کمترین زمان ممکن برای کاربران تکمیل کرده و حساب کاربری افراد جهت خرید ارز آلپاین با قیمت لحظه ای ALPINE، به‌سرعت در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت.

نحوه خرید آلپاین

پس از تکمیل ثبت نام و تایید احراز هویت، حساب کاربری شما در او ام پی فینکس جهت خرید آلپاین آماده می‌شود که باید طبق دو روش زیر شارژ شود:

  1. واریز ریال با استفاده از کارت‌ها بانکی و اتصال به درگاه پرداختی شبکه شتاب
  2. ارسال رمزارز مانند تتر (USDT) به کیف پول و شارژ مستقیم حساب کاربری

لطفاً توجه داشته باشید، خرید ارز دیجیتال آلپاین با استفاده از ریال در بازار ریالی و از طریق خرید تتر (USDT) در بازار تتری پلتفرم انجام می‌شود.

نکاتی قبل از خرید آلپاین و نحوه فروش ارز

خواهشمند است پیش از خرید و فروش ارز آلپاین نکات زیر را در نظر بگیرید:

  • حداقل خرید آلپاین در بازار ریالی 100,000 تومان و در بازار تتری 10 واحد USDT است.
  • کارمزد برداشت ارز دیجیتال آلپاین در شبکه BEP20 به میزان 0.5 واحد ALPINE و حداقل برداشت این رمزارز 3 واحد است.

جهت فروش ارز دیجیتال آلپاین، به کیف پول خود در پلتفرم رفته و وارد بخش معامله شوید. شما می‌توانید رمزارز خریداری‌شده را از قسمت برداشت‌ها به یک کیف پول شخصی نیز انتقال دهید. خرید و فروش آلپاین در او ام پی فینکس با ثبت سفارش در حالت محدود یا سریع انجام می‌شود که با ثبت سفارش سریع، قیمت لحظه ای آلپاین برای شما در نظر گرفته می‌شود و در صورت ثبت یک سفارش محدود، قیمت ارز آلپاین را شما وارد کرده و باید جهت تکمیل سفارش، تا رسیدن بازار به قیمت ثبت‌شده خود صبر کنید.

خرید ارز آلپاین

کیف پول ارز دیجیتال آلپاین

چنانچه پس از خرید آلپاین قصد نگهداری بلندمدت آن را داشتید، باید برای ذخیره امن آن وارد عمل شوید. به‌طور کل کیف پول ارزهای دیجیتال به دو صورت سخت‌افزاری (سرد) و نرم‌افزاری (گرم) موجود هستند. کیف پول‌های سخت‌افزاری دستگاه‌هایی هستند که شامل هزینه می‌شوند و استفاده از آن‌ها به تجربه قبلی در بازار نیاز دارد.

این دستگاه‌ها به‌صورت آفلاین ذخیره ارز را انجام داده و از این رو، بالاترین سطح امنیتی را ارائه می‌کنند. لِجِر (Ledger) و ترزور (Trezor) از کیف پول‌های سخت‌افزاری معتبر به‌شمار می‌آیند. در عوض کیف پول‌های نرم‌افزاری آنلاین بوده، عموماً رایگان هستند و رابط کاربری ساده‌تری دارند.

برخی از نمونه‌ها صرافی غیرمتمرکز و قابلیت‌های دیگر را در اپلیکیشن خود تعبیه کرده‌اند و امکان نصب آن‌ها در موبایل و کامپیوتر وجود دارد؛ گرچه سطح امنیت آن‌ها نسبت به نمونه‌های سخت‌افزاری پایین‌تر است. تراست ولت (Trust Wallet)، کوینومی (Coinomi) و اکسودوس (Exodus) جزء محصولات برتر این دسته محسوب می‌شوند.

ناگفته نماند کاربران او ام پی فینکس پس از خرید ارز ALPINE یا هر رمزارز دیگری به‌صورت خودکار و رایگان از کیف پول امن پلتفرم استفاده خواهند کرد. او ام پی فینکس با پیاده‌سازی شبکه‌های بلاک چین رمزارزها و استفاده از ذخیره‌سازی‌های سرد، دارایی کاربران خود را در امن‌ترین شرایط ممکن نگهداری می‌کند.

سوالات متداول